Sayfa 779/1078 İlkİlk ... 279679729769777778779780781789829879 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 6,225 - 6,232 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,972
     Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku

Söz daha başlık altına mesaj yazmıycam. Şimdi Don Kişot bilgem gelip ağzımın payını vericek

Son günlerde yaşanan borsada çöküş hakkında bir çok şey söylenebilir. Kuşlu sitede rastladım, yeni açılan o hesapların sahipleri hakkında. Olumsuz düşüncelere sahip olduklarını hayatlarını sonlandırmayı düşündüklerini yazacak hale geldiklerini gördüm
    Aslında daha önce başa gelmediği için katlanılması zor bir durum. Hesap ekstresinde eksi bakiye moral bozucu gibi durabilir. Ancak bu hayatınızdan daha değerli bir şey değil. Herşeyden önce durup düşünmek ve nerede hata yaptığınızı çözümlemeniz gerekir. Bırakın 3-5 gün ekrana bakmayın ve düşünmemeye çalışın.
    Biliyorum zor, ama imkansız değil.
    Çıkış yolu var. O da sizin elinizde.

Kesinlikle unutmayın!! En önemlisi sizin "akıl ve ruh sağlığınız"

Tüm takipçilere huzurlu ve sakin bir hafta sonu dilerim.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Hayırlı Cuma 'lar...

Sağlığınız ve mutluluğunuz bozulmasın...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Son günlerde yaşanan borsada çöküş hakkında bir çok şey söylenebilir. Kuşlu sitede rastladım, yeni açılan o hesapların sahipleri hakkında. Olumsuz düşüncelere sahip olduklarını hayatlarını sonlandırmayı düşündüklerini yazacak hale geldiklerini gördüm
    Aslında daha önce başa gelmediği için katlanılması zor bir durum. Hesap ekstresinde eksi bakiye moral bozucu gibi durabilir. Ancak bu hayatınızdan daha değerli bir şey değil. Herşeyden önce durup düşünmek ve nerede hata yaptığınızı çözümlemeniz gerekir. Bırakın 3-5 gün ekrana bakmayın ve düşünmemeye çalışın.

Sana da iyi hafta sonları Selim...

Tesbitlerin doğru ve yerinde...

Fakat bizler robot değil insan olduğumuz için duygular mutlaka işin içine giriyor. Bir de buna hırs eklenince başımıza gelmedik kalmıyor...

Şimdi bu krizden es kaza kurtulmuş olan birisi hiç farkına bile varmadan daha büyüğüne aniden yakalanabilir...

Bu işlerin doğası böyle...

Borsa dışında iş yapabilen, borsaya kesinlikle bulaşmasın...

Havanda su dövmekten öteye geçmek zordur...

Sana da iyi hafta sonları Selim...

Tesbitlerin doğru ve yerinde...

Fakat bizler robot değil insan olduğumuz için duygular mutlaka işin içine giriyor. Bir de buna hırs eklenince başımıza gelmedik kalmıyor...

Şimdi bu krizden es kaza kurtulmuş olan birisi hiç farkına bile varmadan daha büyüğüne aniden yakalanabilir...

Bu işlerin doğası böyle...

Borsa dışında iş yapabilen, borsaya kesinlikle bulaşmasın...

Havanda su dövmekten öteye geçmek zordur...

5. Hayırlı cumalar.

Hayırlı Akşamlar...

Dün siteyi güncellemeyi unutmuşum...

Kimse de hatırlatmayınca öylece eksik kalmış oldu...

Bugün şimdi güncelliyorum. Tablolar hazır ve grafikler de sırasıyla yükleniyor...

Yarın da Haftalık ve Aylık grafikleri da güncellerim inşaAllah.

Hafta sonu sizler de topluca bir değerlendirme yapabilirsiniz...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,972
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Hayırlı Akşamlar...

Dün siteyi güncellemeyi unutmuşum...

Kimse de hatırlatmayınca öylece eksik kalmış oldu...

...
    Vatandaşın hali mecali kalmamış ki. Hacim yerlerde sürünüyor. Yeni uygulama ile zırt pırt işlem durduruluyor. En güzeli çiçek böcekle ilgilenmek
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Sende hisse yok anlaşılan...

Dert bizim başımızda. İnsan ne yapacağını şaşırıyor bu ortamda...

Biraz hisse değişimi yaptım. İnşaAllah yanlış yapmamışımdır...

Malum MRDIN düşmedi sayılır ama hisseler %50 düştü. Ben de biraz satarak şöyle büyüklerden 2 tanesine riskli de olsa girdim.

Şu anki durumda daha fazla düşmezse bu fiyatlara zararsız almış gibiyim. Yine de her an her şey olabilir...!

Hayırlısı olsun...
    Vatandaşın hali mecali kalmamış ki. Hacim yerlerde sürünüyor. Yeni uygulama ile zırt pırt işlem durduruluyor. En güzeli çiçek böcekle ilgilenmek
    E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 779/1078 İlkİlk ... 279679729769777778779780781789829879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •