Sayfa 782/1078 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 6,249 - 6,256 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by the. pathfinder Yazıyı Oku
    "Sana çip takarsak bir daha bu virüs bulaşmaz" derlerse, bu çipi taktırmak için millet sıraya girer... Ufukta önce aşı sonrada çip görünüyor.
    Bence eş zamanlı olacaktır...

"Çip olmadan virüs işe yaramıyor..." diyeceklerdir...!!!

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2. Cipe ne gerek varki. Akilli telefonlar sayesinde surekli izleniyoruz zaten. bizi bizden iyi taniyorlar.

Alıntı Originally Posted by Burak Yazıyı Oku
    Cipe ne gerek varki. Akilli telefonlar sayesinde surekli izleniyoruz zaten. bizi bizden iyi taniyorlar.
    Amaç izlemekten öte yönetmek ve gerektiğinde yok etmek olacak...

Durumun farkına varınca telefonu kırıp atabilirsin ama çipi çıkartamazsın. Çıkartırsan hayati tehlike olacak şekilde takacaklardır...

Bekleyip göreceğiz...

Burada amaç para değil zaten. Gördüğümüz gibi adamlar dünyayı manipüle ediyor. İstedikleri gibi at koşturuyor. Karşı gelebilecek en ufak bir güç bile yok!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
     Alıntı Originally Posted by 40baba Yazıyı Oku
    Sabahtan aksama kadar bir suru onermede bulunuyoruz icinden bir tanesi tutunca ben demistim tuprs 110 ucuzdu simdi bedava belki yarin dahada ucuz olacak problem finansal degil ortada saglik var
    Tek gercek var AŞI ve İLAC gerisi bos
    Sayın 40baba sanırım siz konuya yabancısınız. ilk adım buradan başlarsanız aslında bizimde bu konu hakkında sizden farklı olmadığımızı, sadece baktığımız yerdeki rahatlığımızı anlarsınız umarım.
    "id2020"
    Hazreti google sorarsanız bu konuda size daha iyi yardımcı olabilir. Ayrıca önümüzdeki günlerde de nasıl olsa karantina kararı alınacağı için okumak için bol zamanınız olacaktır.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
     Alıntı Originally Posted by 40baba Yazıyı Oku
    ...
    problem finansal degil ortada saglik var
    Tek gercek var AŞI ve İLAC gerisi bos
    Aslına bakarsanız ben size bir komplo teorisi üreteyim.
    Aslında covid-19 tanı kiti türkiye de üretiliyor.
    ( https://rtalabs.com.tr/urunlerimiz/m...leri/viroloji/ )

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/828755

https://www.ntv.com.tr/saglik/saglik...n0uY_XrSI-orxQ
    https://www.cnnturk.com/video/turkiy...erli-tani-kiti

Korona virüsün bahar ve yaz aylarında azaldığının hatırlatılması üzerine Koca, “Bu, bir korona virüs türü. DSÖ'nün 'Kovit 9' diye adlandırdığı bir virüs ailesi var. Bunun içinde 6 tane ayrıca virüs var. Bu mutasyona uğrayan yeni bir virüs tipi. Bulaşması çok enfeksiyonun yoğun olduğu kış aylarında daha yaygın, influenza gibi. Yaz döneminde zaten virüsün azaldığını biliyoruz. 'Nisan ayında azalacak' cümlesi bilinmeyen bir cümle değil" dedi.

Yakın bir tarihte de aşının bulunduğunu haber vereceklerdir. ukrayna olabilir. hatta sanki türkiye de olabilir gibi bir
    neyse dedim ya komplo teorisi
    Son düzenleme : selimtogrul; 16-03-2020 saat: 22:04. Sebep: site kontrol
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

6. Çizgileri her aşağı kırdığında,çizgi üzerinde kapanış yapmadıkça, aşağı düşüş devam ediyor.
    Yukarı yönlü tepkide mavi çizgi 96.000 civarı,tepki buranın üzerine çıkamaz ise aşağı devamı halinde alt çizgi 80 civarları.

Gecenin bu vaktinde durumun vahametine özel, yaptığım çalışmayı eklemek istiyorum...

Son ümit ve teselli... Yapılabilecek en sade ve etkili grafik çalışması...

Tekniğin çalıştığı son nokta. Eğer devam ederse ve olumsuz yönde etkileşim olursa vay hâlimize...!!!

Şimdilik buradan aşağı gelmemesi ve toparlanması gerekiyor. Toparlanması demek sıkıntı bitti demek değil...

Kanalı aşağı kırarsa o zaman vay hâlimize...

Ancak dursa dursa 58.864 iyimser, 44.678 ise olası duruş seviyesine işâret ediyor...

Kanal kırılmadığı sürece iyimserliğimizi koruyalım ama her halikârda, her kırılmadığı gün, aynı zamanda büyük bir OBO 'nun da geliştiğini göz ardı etmememiz lâzım. İnşaAllah o günler asla olmaz...!!! :dua

Moral bozamamak için OBO 'yu grafikte göstermedim...

İyimser olmak istiyorum ama şu anda öyle bir hava yok maalesef...!!!

Hepimize geçmiş olsun...

Son kale de yıkıldı...!!!

Sayfa 782/1078 İlkİlk ... 282682732772780781782783784792832882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •