Sayfa 798/1078 İlkİlk ... 298698748788796797798799800808848898 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 6,377 - 6,384 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. Bu tip geleceğe dair versiyonlar filimlerde ve dizilerde gündeme geldikten sonra birer birer gerçekleşiyor zaten.
    1970 li yıllarda Uzay 1999 ve 6 milyon dolarlık adam dizileri vardı o zamanlar siyah beyaz tv bir iki komşuda var,utana sıkıla giderdik seyredebilmek için.Aklımız almazdı uzayda bir gemi veya robot biyonik bir adam.Şuan ise bunlar olası şeyler.
    Sayın T/A nın dediği gibi daha aklın sınırlarını zorlayacak gelişmeler göreceğiz.
    He belki biz göremeyiz o ayrı mevzu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,965
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Person of interest diye dizi vardı bu da öyle birşey selim.
    evet güzel bir diziydi işyeri açıkken izlerdim. hey gidi günler

He belki biz göremeyiz o ayrı mevzu
    abi sizde bu gece ağız birliği yapmış gibisiniz. Y A Ş L I D E Ğ İ L S İ N İ Z..!!!!!
    Sadece nüfus kağıtlarınız eskimiş. Tadını çıkartın.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

3.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Gram altın tepeyi aştı bakalım tutunabilecekmi.

Hayırlı akşamlar...

Bugünkü kapanış GANN analizlerine göre 3 farklı stratejide olumlu sinyaller oluşumunu tamamlamıştır...

Bu şekilde devam ederse devamında olumlu düşünmeye devam edebiliriz...

Önümüzdeki 2-3 gün bu bağlamda önem arz ediyor...

Eğer tuzaksa 2-3 güm içinde tekrar geri dönmüş oluruz...

NOT: 3 strateji aynı grafik üzerinde mevcuttur ve her grafikte renk değişimleri bunu ayrı ayrı göstermektedir...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Geçen hafta yayınladığım grafiğin son durumu da güzelleşmiş durumda...

Kötüleşene kadar takipteyiz...

6. Üstad grafiği ile beraber birde tüpraş yorumu alalım senden.

Üstad grafiği ile beraber birde tüpraş yorumu alalım senden.
    Biraz geç oldu kusura bakmayın. Bilgisayar ancak elime geçti...

TUPRS sayfasına eklediğim grafik aşağıdaki grafiktir...

Diğer grafikler ise;

Genel takip ettiğimiz grafikler ise:

İncelemenin detaylarına girmeden kısaca yazayım:

- 86 direnci vardı, bekliyor...

- Geçerse 95 direnci ve akâbinde 105 direnci olacak...

- Beklediğim son hedef şu anki durumda 113 seviyesi gibi bir yer...

- Osilatöre göre uzun zamandır düşen kanalı kırdı ve bayağı güçlü bir şekilde yoluna devam ediyor...

- Mavi gösterge 25 seviyesini geçti ama asıl önemli olan gri göstergenin görüş açısından dışarı çıkmış olması... Bu çok çok iyi bir durum. Bu göstergeyi hep tâkip etmişimdir. Tekrar düşüşe geçmesi için sıfır (0) seviyesinin altına gelmesi gerekir. Bu da demek ki şu an kısa vadede düşmeye niyeti yok. Bu bence çok önemli...

- Diğer grafiklere göre de bu haftayı bu seviyede kapatırsak haftalık gösterge kırılmış olacak. Bir de bu durumu gözden kaçırmak kontrol edersek:

- Sonuç itibarî ile aksi bir durum olmadığı süre 113 seviyesine kadar benim hedefim var. İnşaAllah buraya kısa sürede ulaşır ve ben de fazladan aldığım kısmı satar (%50) geri kalanı ile beklemeye devam ederim...

- Ters bir durumda şu an için 78 altı STOP olarak düşünülmek zorunda. Daha kısa stop mal kaptırmakla sonuçlanabilir. Daha aşağısı ise tehlikeli bölge...!

Durum bundan ibâret...

Osilatörleri yakından göstermek daha iyi olur diye onları da yükledim...

Günlük de her şey güzel...

Haftalık da dibi 1 defa yokladı. Devamı gelir gelmez bilemem ama ben haftalık dibe değdi diye girdim...

Günlükte görüş açımızdan çıkan gri gösterge, haftalıkta çok aşağılarda kalmış durumda. yukarılara çıkması için daha çok yolu var. Bu da açıkça beni endişelendiren bir durum...!

O nedenle günlüğü takip edip haftalığı gözden kaçırmadan, olası günlük bir olumsuzluk ile stop olmayı ciddi ciddi düşünmek lâzım...

Gri gösterge kolay kolay yanılmaz...!!!

Sayfa 798/1078 İlkİlk ... 298698748788796797798799800808848898 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •