Sayfa 827/1078 İlkİlk ... 327727777817825826827828829837877927 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 6,609 - 6,616 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by alex123 Yazıyı Oku
    Sağlıklı huzurlu bereketli bir gün dilerim.
    Emeklerinize sağlık hocam.
    Her daim eliniz sitenin üzerinde...
    Teşekkür ederim...

Hafta sonu bir el atayım dedim, az kalsın kökten göçüyordu...

Fazla kurcalamaya gelmiyor...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by Don Kişot Yazıyı Oku
    Üstadım hayırlı ramazanlar.

.....

BRKO, CASA, INFO, LINK ve USAK ın linkleri yerli değil yabancı.

Platform Bölümü'nde CASA'nın verileri Nasdaq'tan sağlanıyor.
    Üstadım...

Hafta sonu bu işlerle ilgilenmeye çalıştım...

Fakat Teknik Analiz Bölümünü TradingView 'den siteye eklenti yaparak sağlıyorum. TradingView 'in bizilere sağladığı kodu siteye ekliyoruz ve kullanıyoruz....

O nedenle bir yönden onlara bağlıyız...

Hisselerin başlarına BIST ekleyince doğru çalışıyor. BIST:LINK gibi...

Fakat biz 441 hisse ekleyince, onların bize sağlamış olduğu kapasiteyi geçiyor. 4096 karakter sınırı koymuşlar. Tüm hisselerin başlarına BIST yazınca 7bin küsür oldu ve hata verdi...

O arada bir de grafikleri yüklediğim AmiBroker programım çöktü. Daha sonrasında hep onu düzletmek için uğraştım. Dün o sorunu da çözdüm çok şükür...

İnşaAllah BIST sorununu da çözeceğim...

Çözersem sizin sayenizde olacak. Aksi halde haberim bile olmayacaktı. Gerçi daha önce de söylediniz ama onda da çözememiştim. Tekrar hatırlatmanızın faydası ortaya çıkacak inşaAllah...

3. Kolay gelsin hocam. ..

Hayırlı Günler...

Sağlıklı ve mutlu bir gün olmasını diliyorum...

5. Günaydın,
    sağlıklı ve mutlu bir gün diliyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Üstadım...
    ...

Hisselerin başlarına BIST ekleyince doğru çalışıyor. BIST:LINK gibi...

Fakat biz 441 hisse ekleyince, onların bize sağlamış olduğu kapasiteyi geçiyor.
    4096 karakter sınırı koymuşlar. Tüm hisselerin başlarına BIST yazınca 7bin
    küsür oldu ve hata verdi...

Çözersem sizin sayenizde olacak. Aksi halde haberim bile olmayacaktı. Gerçi daha önce de
    söylediniz ama onda da çözememiştim. Tekrar hatırlatmanızın faydası ortaya çıkacak inşaAllah...
    Üstadım,

Tradingview İzleme Listesi nin sağ üst köşesindeki Sembol Ekle bölümüne doğrudan
    hisse kodunu girdiğimizde Hisseler alt alta sıralanıyor ve üzerine tıkladığımızda
    ilgili hissenin grafiği açılıyor. Eğer Yabancı Borsalarda bizim hisselerin kodları
    kullanılıyorsa o zaman öncelik yabancılarda oluyor ve bizim hisselere erişmek için
    dediğiniz gibi BIST: CASA/LINK .. yazarak Tradingview e adres tarifinde bulunmamız
    gerekiyor. Velhasıl ikinci bir ACSEL/ADANA olmadığı için her hissenin önüne BIST
    koymamıza lüzum yok diye düşünüyorum.

İyi akşamlar. Kolay gelsin.

https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

7. iyi akşamlar dostlar,
    borsa yatırım fonları USDTRf GLDTRf grafikleri bu kodlarla grafikleri investingte açıldığı halde,tradingviewde çalışmıyor.Tradingviewde Grafikleri açmak için farklı bir yöntemmi var acaba?

Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    iyi akşamlar dostlar,
    borsa yatırım fonları USDTRf GLDTRf grafikleri bu kodlarla grafikleri investingte açıldığı halde,tradingviewde çalışmıyor.Tradingviewde Grafikleri açmak için farklı bir yöntemmi var acaba?
    İyi akşamlar...

Sizin için baktım ama ben de göremedim...

Investing 'de USDTRf diye bir kod var ama aynı kod TradingView 'da yok...

Yerine geçen başka bir kod olabilir. Ben bilmiyorum...

Sayfa 827/1078 İlkİlk ... 327727777817825826827828829837877927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •