Sayfa 829/1078 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879929 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 6,625 - 6,632 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Hayırlı Cumalar...

Sağlık ve mutluluk dilerim...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2. Hayırlı Cumalar sağlıklı günler dilerim.

3. Bir arkadaş Afyon çim.sormuş Haftalıkta kırmızı trend üstü kapanışlar gerekir ( 3.03 ) üst hedefler için.
    Altta Mavi trend 2.50 civarı.

4. Hayırlı ve sağlıklı gün diliyorum

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,972
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku

Bu tip hisseler çok para kazandırıyor gibi görünseler de ben uzak duruyorum...

Hareketleri daha düzgün ve düşüşleri daha anlamlı ve Tekniğe uygun olanları tercih etmek lâzım...

Böyle hisse bulursanız bana da haber edin, ben de alayım...
    Çimentodan bıkmadıysan üstadım, 1-2 çimento var gizli hazine gibi duruyor. İçinde yabancı da var. İsmail Tarman olmadığı için daha kolay görünüyor ama. Dedim ya çimento bu. Borsanın en son yükseleni diyorlar. Çimentolar gidiyorsa ....
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Çimentodan bıkmadıysan üstadım, 1-2 çimento var gizli hazine gibi duruyor. İçinde yabancı da var. İsmail Tarman olmadığı için daha kolay görünüyor ama. Dedim ya çimento bu. Borsanın en son yükseleni diyorlar. Çimentolar gidiyorsa ....
    GOLTS 'dan bahsediyorsan biliyorum ama başka varsa yazarsan öğreniriz...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,972

3.00 üstü kapanış yaparsa bu da spekilasyona tâbii olabilir. Nere gider, yoksa Boğa Tuzağı mı yapar bilinmez...
    Ben daha yeni 2- 3 gün önce yüklü sattım. Çok agresif hareketler yapmaya başladı. Hala biraz var elimde ama önemli sayıda değil. 5 dk lık grafiklerde 5000 er alıp geri 1 fazlasına iade ediyorum. Bu saatten sonra taşır mısın deseniz. Asla.

GOLTS 'dan bahsediyorsan biliyorum ama başka varsa yazarsan öğreniriz...
    Biri CMBTN çok hızlı gitti geri dönüp dökecek gibi sonrası arap atı havası var. Diğeri CMBTN un asıl büyük ortağı CMENT biraz fazla gitti halada şansı var bedelsiz şansı yüksek 10-20 deniyorum. diğeride GOLTS teknik affetmez diyorsun Demireller in uzun süredir çok bezdirmiş 14.xx altı görmediği sürece fincana da benziyor TOBO ya da kısa da 18 çocuk oyuncağı içindeki oyuncu için 20-25 yapar mı,bence isterse yapabilecek gücü var sert oyuncu. yanlız temettü falan yok bunda içi dolu çimento gıda enerji falan filan bunuda 50-100 yokluyorum. Kötü yola düşmeyiz umarım. Ha birde müzmin KONYA var sermayesi çok küçük kaldı. Artık bir el atarlar umarım. Aslında küçük rakamlar olsa ne güzel olacak. Benimki de hayal işte BASTS var ama onu da almak ayrı bir dert satmak ayrı bir dert. Herhalde KONYA yüzünden öyle güdük kaldı. Aynı gruba ait.
    BASCM olacaktı
    Son düzenleme : selimtogrul; 17-05-2020 saat: 06:20.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

8. Günaydın,
    sağlıklı ve mutlu gün diliyorum.

Sayfa 829/1078 İlkİlk ... 329729779819827828829830831839879929 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •