Sayfa 863/1078 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 6,897 - 6,904 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. Tesekkurler cok gunluk bakmiyorum biraz daha orta vadeciyimsizler den faydalanabilirsen ne mutlu
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

2.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    İşin özü teknik analiz zor zanaat herkes kendine göre bir sistem oluşturmaya çabalıyor.
    Sn.T/A nın sistemi gayet güzel birde most indikatörünü ekledi daha iyi oldu.
    Ayrıca arka sayfalarda selim arkadaşımızın gönderdiği takip edilmesi gereken değerleri yazdığı yazı var faydalı.
    Fakat en önemlisi bir şirketin finansallarındaki iyileşmeyi takip edip,teknik analizine bakıp,aylık hacimden toplandığını tespit etmektir.
    Sn Dandanakan,
    dediklerinize katılıyorum,lakin oynayanlar insan olunca, bence işin esprisi yatırımcı psikolojisinde...
    Bilgi çağında herkes verilere rahat ulaşmakta, sağolsun sn T/A gibi sistem sahibi insanlar, diğer yatırımcılara büyük faydalar sağlıyor ve yol gösteriyorlar. Tabiki sizlerde... Bu yüzden hepinize teşekkürler...
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    XU100 60 dk. 'lık grafik...

grafiğe istinaden, Niçin macd (13-21-8) veya sadece endeks için mi bu değeri daha uygun gördüğünüz için kullanıyorsunuz?
    Teşekkürler...

Alıntı Originally Posted by @yörük@ Yazıyı Oku
    grafiğe istinaden, Niçin macd (13-21-8) veya sadece endeks için mi bu değeri daha uygun gördüğünüz için kullanıyorsunuz?
    Teşekkürler...
    Bende Fibo saplantısı var...

Yer yerde aynı...

Eskilerden olunca Fibo, GANN, Elliot gibi şeyler etkili oluyor...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Bende Fibo saplantısı var...

Yer yerde aynı...

Eskilerden olunca Fibo, GANN, Elliot gibi şeyler etkili oluyor...
    Teşekkürler, yani sisteme bir indikatör eklediniz diyelim, siz o kendi tasarladığınız indikatör, eklediğinizi verileri ile yeni bir indikatör oluyor sanırım, böylece sistemler iç içe geçerek, tasarlayan siz olduğunuz için indikatörün değerine bakınca, destek-direnç-fibo kanalları bilmiş oluyorsunuz değil mi?
    tam ifade edemedim ama bir ortalamayı isterseniz fibo gibi, kullanmış oluyorsunuz değil mi?

Alıntı Originally Posted by @yörük@ Yazıyı Oku
    Teşekkürler, yani sisteme bir indikatör eklediniz diyelim, siz o kendi tasarladığınız indikatör, eklediğinizi verileri ile yeni bir indikatör oluyor sanırım, böylece sistemler iç içe geçerek, tasarlayan siz olduğunuz için indikatörün değerine bakınca, destek-direnç-fibo kanalları bilmiş oluyorsunuz değil mi?
    tam ifade edemedim ama bir ortalamayı isterseniz fibo gibi, kullanmış oluyorsunuz değil mi?
    Aslında tam anlamadım ama siz anladıysanız sorun yok...

Ben bile kendi sistemimi anlamak için hâlen uğraşıyorum...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

7. çoçukluğumda voltranı izlerdim, voltran-voltran diye bağırırdık, birleşme olunca, insan voltran diyesi geliyor...

şişe bandı kırmış, sayıyı almış, darısı diğerlerine...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Yıllarca tek hissede bekleye bekleye iyice Günlük grafikçi olmuştum hatta bakmıyordum bile...

Şimdi mecburen bizi trader yaptılar.

Mecburen saatliğe de bakar oldum...
    TİK e bak daha stresli oluyor üstat
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Sayfa 863/1078 İlkİlk ... 363763813853861862863864865873913963 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz