Sayfa 868/1078 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878918968 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 6,937 - 6,944 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Yukarıda koyu renkli alandaki cümleyi kurabilecek zekaya sahip birine söyleyecek bir şey bulamıyorum. Bakınız iyi niyetinizini anlıyorum ve diyorum ki hayat bu değil. Gerçek bu değil şu zaman diliminde yaşadıklarımzın gerçek hayatla bağını kurmaya çalışın. Ülke hatta dünya pandemi krizi yaşadı. Ekonomik olarak en kötü bilançoların gelmesi arifesindeyiz ve bu borsa o kadar abuk subuk kağıtlarla buraya kadar geldi. Peki bilançolar gelmeye başlayınca 1-2 haftaya yada 1 -2 aya kadar ne olacak sizce. Biraz düşünün. Her hissenin bir hikayesi olmalı gidebilmesi için. Yani benim ya da sizin ya da diğerlerinin bu hisseyi alması için bir sebep gerekli . bana o sebebi bulun.
    hocam haklısınız, anlam veremediğim için sorular sordum, ve inanın cevabınızı çok net anladım... Teşekkürler...
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
     Alıntı Originally Posted by @yörük@ Yazıyı Oku
    hocam, 6929 nolu iletideki alıntıları silerseniz, memnum olurum.
    canı gönülden teşekkürler, hepinize selamlar, saygılar...
    İyi ki varsınız...
    lütfen ben hoca değilim. Bende sizin gibi bir küçük yatırımcıyım. Bende öğreniyorum. Buradaki değerli insanlar benimde hayatıma ışık oldular. Abim Dandanakan, Bilgem, Üstadım.
    Hepsi çok değerli insanlar. Sizinde zaman içinde bakışınız ve algılarınız değişecek. Zaman.

"koyu renkli alandaki cümleyi kurabilecek zekaya sahip biri" derken zekanızın parlaklığını kastettim. Biraz durur ve düşünürseniz zaten hemen konuyu kavrayacaksınız demek istedim.
    Saygılar
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Bu sayfalarda şunu AL, şunu SAT olmadığı için ve hisse pazarlanmadığı için pek yazan yok...

Bir ara bilgi açısından bir şeyler paylaşılıyordu ama talep ve ilgi azalınca bu sayfalar böylece selamlaşma sayfası gibi oldu...
    Değerli üstadım,
    sadece bir tesbit yapıyorum. xu100 e bakınca yakında bizim başlığın ziyaretçisi çok olacak gibi görünüyor. o yüzden eski notları ortaya çıkarma vakti geliyor sanırım. Yanlız bu durumdan Değerli Bilgem pek hoşnut olmayacak " ulan gene mahallenin delileri toplandı " diyecek ondan korkuyorum.
    Gerçi bu sefer hem sayı fazla hemde bilgiye daha aç bir kuşak geliyor. Bakalım Bilgem onlarla başetmek için nasıl bir yol bulacak. Yoksa bahçemide sularım torunlarımla da oynarım deyip pası görmezden mi gelecek.

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Değerli üstadım,
    sadece bir tesbit yapıyorum. xu100 e bakınca yakında bizim başlığın ziyaretçisi çok olacak gibi görünüyor. o yüzden eski notları ortaya çıkarma vakti geliyor sanırım. Yanlız bu durumdan Değerli Bilgem pek hoşnut olmayacak " ulan gene mahallenin delileri toplandı " diyecek ondan korkuyorum.
    Gerçi bu sefer hem sayı fazla hemde bilgiye daha aç bir kuşak geliyor. Bakalım Bilgem onlarla başetmek için nasıl bir yol bulacak. Yoksa bahçemide sularım torunlarımla da oynarım deyip pası görmezden mi gelecek.
    İşin açığı ben yoruldum Selim...

Bayrağı yeni nesile, gençlere devretmek lâzım...

Onlara hazır mekân. İstedikleri gibi yazıp çizsinler. Gerekli gördüğümüz yerde biz araya gireriz...

Artık eskisi gibi yoğun çalışamıyorum...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966

Onlara hazır mekân. İstedikleri gibi yazıp çizsinler. Gerekli gördüğümüz yerde biz araya gireriz...

Artık eskisi gibi yoğun çalışamıyorum...
    O zaman sevgili üstadım bu şarkı benden size gelsin. Ben her dinlediğimde gözlerim doluyor. Nedense...

https://www.youtube.com/watch?v=K7z3590-Mt0

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    O zaman sevgili üstadım bu şarkı benden size gelsin. Ben her dinlediğimde gözlerim doluyor. Nedense...

https://www.youtube.com/watch?v=K7z3590-Mt0
    Dediğin kadar varmış...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966

...
    Eee haydi o zaman. Ben haftasonu için program yaptım. Kalamayacağım. Kalanlara şuraya bir not iliştireyim. İmaus senin işin var mı bu hafta sonu

Doğru hisseyi bulmak hayatı güzelleştirir. Alırken fiyat düşse bile zevk alırsınız. Samimi bir itiraf olarak yazıyorum bunu. Hisseden para kazanmak zevk veriyor insana. Düşünsenize bir fabrikanız, bi sürü çalışanınız var ve onlar sizin için çalışıyor. Hani işe girmek için cv doldurup duruyorsunuz. İşte o firma artık sizin. Tabi paranız ölçüsünde. Bundan güzel bir şey var mı ?
    Uçacak kaçacak diye diye elinizdeki üç kuruş parayı, çoluk çocuğunuzun rızkını ite çakala köpeğe yedirmeyin. Günlük % 10 kazancın peşine düşmeyin. Zaten bunu en fazla 3 yada 5 kere yapabilirsiniz. Sonra aldığınızı, bir sonraki seferde çok daha fazla geri verirsiniz.
    Bunu yapabilen insanlar yok mu ? Var elbette
    Onlardan biri sizde olabilirsiniz. Ama bunun için önce doğru yöntemi bilmeniz gerek.
    Son düzenleme : selimtogrul; 03-07-2020 saat: 21:31.

8. ''Borsada bazı şirketler var uzak durulması gereken şirketler, yani hiç bir değeri olmayan ve amaçları da belli olmayan, yanlışlıkla halka açılmış''

Ama o hissleer birilerini de zengin etti, ediyor
    katılıyorum tabi kesinlikle uzak durulmalı, yanlarından geçilmemeli.
    katılmadığım yerse yanlışlıkla halka açıldıklarıdır

Hayır!
    bilinçi olarak kumar makinası olarak kullanılmak için halka açılmışlardır.

Sayfa 868/1078 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878918968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •