Sayfa 876/1078 İlkİlk ... 376776826866874875876877878886926976 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 7,001 - 7,008 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. sn dandanakan şişe yorumunuz gayet isabetli oldu...devamı gelir inşallah yatırımcısı için
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

2.  Alıntı Originally Posted by aslanbey Yazıyı Oku
    sn dandanakan şişe yorumunuz gayet isabetli oldu...devamı gelir inşallah yatırımcısı için
    İnşallah diyelim Sn.aslanbey sadece şişe değil diğer hisseleride paylaşıyorum bazen burada bazen kendi topiklerinde.

Alıntı Originally Posted by aslanbey Yazıyı Oku
    şirketiniz hayırlı olsun hem sizin hem de ülkemiz için..
    Teşekkür eder...

İnşaAllah güzel işler başarabiliriz...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Kimseyi gücendirmemek için buradan paylaşayım...

Hayırlı olsun hocam, güzel fikirle yola çıkılmış umarım ben de bir gün aranıza katılırım

Ben burada hisse ismi zikredemiyorum. Bunun için üzgünüm...

Aldığımı sattığımı isimleriyle yazmamaya çalışıyorum. Aldığım ve sattığım zaman hissesine göre yüklü işlemler olabiliyor...

Bugünkü satışlarım ise buraya yazmazdan önce yaptığım satışlar olduğu için sıkıntı yok. Yıllardır benimle beraber olan dostlara durumu bildirmek benim için bir sorumluluktu...

SPK kurallarına dikkat ediyorum. Genelde yazdığım hisseler o an için elimde olmayan hisselerdir...

Eğer daha sonra aldıysam o hisse hakkında tekrar satana kadar yorum yapmıyorum...

Anlayacağınızı düşünüyorum...

Buradaki çok değerli arkadaşlarım bu görevi benden daha iyi ve isabetli olarak yapıyorlar. Onları takip etmenizde fayda var...

Alıntı Originally Posted by imaus Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun hocam, güzel fikirle yola çıkılmış umarım ben de bir gün aranıza katılırım
    İnşaAllah o günleri de görürüz...

7. Hayırlı, bereketli olsun. Başarılı olacağından şüphe yok.
    Sonuçta değil, yoldadır erdem.

Sayfa 876/1078 İlkİlk ... 376776826866874875876877878886926976 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •