Sayfa 898/1078 İlkİlk ... 398798848888896897898899900908948998 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 7,177 - 7,184 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. 8.36-40 seviyesi kırılınca sert satış yedi hisse.Günlük ve Haftalıkta kahve trend altına sarkmış gözüksede Aylık grafta görüntü bu şekilde oluştu.7.80 lik fibo 0.50 seviyesi üzerinde kanal içine dönmüş olur.Aşağı devam ederse 7.06 da yıllık son pivot desteği var.

2. Pembe trendi geçerse yeşile gider diye yazmıştım gitti gitmesini de Yeşil trend üstü kapanış yaptırmamak için bir yerlerini yırttılar.
    Pembe trende geri bastılar,kapanışı ise Fibo 0.786 noktasında yaptı.Yukarıda yeşil,Altta pembe trend ve fibo seviyeleri izlenebilir.

3. Soda eski zirvesi ve mavi trendi geçemeyince hışma uğrayanlardan nasibini aldı.
    Yukarıda eski zirvesi,aşağıda fibo ve yıllık pivot desteklerini izlemek gerekir.

4. Tüp fibo 0.618 de destek bulmuş,kahve trend 90 fibo 0.50 seviyesi 93.60 gözükmekte.

5.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Jantsa haftalık,Aylık ve Yıllık tüm pivot değerleri ve dirençlerinin üzerinde bu durumda Fibo geliştirme seviyelerini kullanmak gerekir.
    2.618 değeri 110 lar civarı ondan önce siyah trend çizgisi var 100 tl.
    1.618 fibo değeride 82 tl de.
    [IMG]https://www.tradingview.com/x/FfKMeV**/[/IMG]

Jant iyi gitti maşallah siyah trend ve 110 üzerinde gücünü korur.

6.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Kırmızı trend üstünde Yeşil trende kadar uzanmış.Şuan pembe ile yeşil trend arasında.Trendler ve fibo seviyelerini izlemek gerekir.

7.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Şişe orta vade düşüş kanalının üzerine çıkmış görünüyor.Düzeltmelerde düşen kanal yeşil çizgi veya kırmızı trende onaya gelebilir.
    ( 5.20-30 )

Şişe, buda soda gibi eski zirveyi geçemedi Altlar aynı yukarıda önceki zirve ve trend çizgisi izlenebilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
    Çok fena tokatladılar milleti. Birçok hisse günlük destekleri kırdı. Haftalıkları test edeceğe benziyor. PETKM bile 3,65 i bir ara gördüm , açıkçası korktum. Bekliyordum 3,66 yı , ama bu kadar çabuk olabileceğini aklıma getirmemiştim. Ders çalışmak lazım yeniden.
    EREGL, SODA portföyde ama dönüp bakamıyorum. Zarar ne kadar hesap etmiyorum. Adetler az olunca pek rahatsız etmiyor ama, hissede olanları hele yüklü portföy olanları düşünemiyorum. Hacim var mıydı derseniz, aslında hacimsiz düştü sanki mal toplama havası gibiydi. 1-2 gün içinde eski yerlerine gelmese de an azından yaraları saracak bir yerlerde olur diye düşünüyorum. Sakince izlemek daha faydalı olur diye düşünüyorum.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Sayfa 898/1078 İlkİlk ... 398798848888896897898899900908948998 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •