Sayfa 900/1078 İlkİlk ... 4008008508908988999009019029109501000 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 7,193 - 7,200 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by pier0ws Yazıyı Oku
    Sn. Hocam selamlar. Nasıl bir açıklama yapılabilir bu düşüşe bilemiyorum. Global pandemi 2. Dalga beklentisi desek değil bist negatif ayrışıyor şu anda. Yabancı satıyor desek sat sat bitmedi. Dibi yok mu bu kuyunun?

Hayırlı cumalar.
    Bizim bilmediğimiz bir açıklaması vardır ama maalesef bunu biz iş işten geçtikten sonra ya öğreniriz ya da öğrenemeyiz...!

Bazı şeyler anlamsız olsa da bazı şeyler planlı gibi duruyor...

Fakat trend henüz değişmedi, yukarı beklentiler bitmedi. Eğer biterse zaten hepten ülke dahil iş bitmiş demektir...

Tam yabancı takas oranı hızla artmaya başlamışken, yeniden hızlı düşüş düşündürücü. Ortada bir mücadele var. Bakalım nasıl sonuçlanacak...?

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2. Bence Piyasada kötü haber beklentisi var 950-980 aralığı tekrar gündeme gelebilir.

Redmi Note 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Hayırlı Günler...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir gün olmasını diliyorum...

PETKM hariç piyasalar toparlamaya başladı...

Umarım devamı gelir...

Trend zaten bozulmamıştı, inşaAllah da bozulmaz...

Bu hafta ve sonrasında MACD aşağı kesmediği sürece ve yukarı döndüğü zaman rahat nefes alınabilir...

Eğer yukarı dönerse buna tetik deniyor ve güzel sonuçları olabilir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,917
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Bu hafta ve sonrasında MACD aşağı kesmediği sürece ve yukarı döndüğü zaman rahat nefes alınabilir...

Eğer yukarı dönerse buna tetik deniyor ve güzel sonuçları olabilir...

Moral motivasyon bozmak istemem ama gözüme çarptı. Kendi hissesel sorunlarımla boğuşurken xu100 foto çekeyim dedim. Önümüzdeki haftalar için güzel planlar kurulmuş orası kesin. Yakın çekimde 1-2 günlükte sıkıntımız ne kadar büyük onu kestirmek güç. Ben anlamam. En doğrusunu Dandanakan abim bilir.

Bugünü takip eden barlar önemli. Eğer kapanışlar aşağıda olursa akşam yıldızının teyiti 3 mumluk barla elimize verirler. Nurtopu gibi bir akşam yıldızımız olur. Grafik üzerinde işaretlemeye üşendim açıkçası keyfim kaçtı. Ne güzel gidiyorduk ama
    Son düzenleme : selimtogrul; 12-08-2020 saat: 21:58.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

7. 240 dakika grafikte ortalama üzerinde kaldıkça sıkıntı olmaz( 1095.) alta sarkmalar olabilir ufaktan.
    Asıl önemlisi tekrar turuncu kanal içine girebilecekmi. ( 1126 ) rakamını ve üzerini takip edeceğiz.

Günlük olarak ıchimo Kijun sen iyi çalışıyor takip edilebilir.

8. 8.40 fibo sev.aşağı kırılmazsa 8.64 üstü kapanışlarda hızlanır.9.50 hedefine gidebilir.

Sayfa 900/1078 İlkİlk ... 4008008508908988999009019029109501000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •