Sayfa 902/1078 İlkİlk ... 4028028528929009019029039049129521002 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 7,209 - 7,216 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Hayırlı Haftalar...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir hafta olmasını diliyorum...

SM-G770F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2. Güzel bir hafta dileğiyle,Muğla akyaka dan selamlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Hayırlı Haftalar...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir hafta olmasını diliyorum....
    Size de efenim iyi tatiller. Nasıl bi tatilse hala bitiremediniz üstadım. Gözümüz yok eyvallah, ama yapan var yapamayan var.
    Gezmek hoşunuza gitti herhalde. İzmir, Ankara nasıldı? İşler halloldu mu ? Yediğiniz içtiğiniz sizin olsun. Gördüklerinizden bahsedin bari.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Güzel bir hafta dileğiyle,Muğla akyaka dan selamlar.
    Şu finansal özgürlük kısmını hallledeyim. Bende yapıcam aynısı. Bıkmadan usanmadan. Hatta bi hayalim var. Karavan almak. Heh işte o zaman yandığınızın resmidir. Her yerden kartpostal atarım size bol bol fotolar yollarım. Kısmet olursa
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Size de efenim iyi tatiller. Nasıl bi tatilse hala bitiremediniz üstadım. Gözümüz yok eyvallah, ama yapan var yapamayan var.
    Gezmek hoşunuza gitti herhalde. İzmir, Ankara nasıldı? İşler halloldu mu ? Yediğiniz içtiğiniz sizin olsun. Gördüklerinizden bahsedin bari.
    Benimkisi hepten tatil değil...

İşin tatil kısmında borsa düşüyordu ve ben bu düşüşe yakalandım ve ciddi eksi var.

Tatil bana çok pahalıya mâl oldu...!!!

Zarar yok çok şükür ama hesapta ciddi eksi olması bile moralimi bozmaya yetiyor...

İzmir 'de oğlanın evinde ikâmet ediyoruz. Gaziantep 'de salgın kontrolsüz devam ettiği için eve dönmek pek içimizden gelmiyor. Burada da evdeyiz, sıcaktan bir yere çıktığımız yok...

Arada bir iş için Ankara yaptım. Sonra Gaziantep 'e nikaha katılmak için gittim. Geçen perşembeden bu yana da tekrar İzmir 'deyim...

Ankara 'da iş görüşmesi ve arkadaşlarla buluşma oldu. Güzel geçti ama iş ile ilgili olarak umduğumu bulamadım ve yeni kurmayı düşündüğümüz e-Ticaret işinden çekilmeye karar verdim.

e-Ticaret (n11, hepsiburada gibi...) ilk başta cazip gibi görünüyordu ama içine girdikçe boşuna uğraşacağımızı anladım ve geri adım attım. İşin başındaki arkadaşımız ise ısrarla işe devam etmeye kararlı. En yüksek sermayeyi ben koyacağım ve şimdi de çekileceğim için umarım aramız bozulmaz. Daha araştırma aşamasında idik ve parasal talepleri topluyorduk. Araştırma bana göre yapmamamızı söylüyor. Daha önceleri ben de benzer şekilde işler kurup sonrasında kapatmak zorunda kalmıştım. O nedenle bu defa aynı şeyleri yaşamak istemiyorum...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku

Şu finansal özgürlük kısmını hallledeyim. Bende yapıcam aynısı. Bıkmadan usanmadan. Hatta bi hayalim var. Karavan almak. Heh işte o zaman yandığınızın resmidir. Her yerden kartpostal atarım size bol bol fotolar yollarım. Kısmet olursa
    Selim ben şuan karavandayım zaten akyaka orman parkında fotoğraf atamıyorum ama inşallah sende hayalini gerçekleştirirsin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Benimkisi hepten tatil değil...
    ....
    ...
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Selim ben şuan karavandayım zaten akyaka orman parkında fotoğraf atamıyorum ama inşallah sende hayalini gerçekleştirirsin.
    tatil !!!! ne güzel....

7.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    İyi tatiller Akyaka Köyceğize yakın Beyobası yuvarlak çaya dalyana gelinir.Azmak da serin sulari ile güzel olur bu zamanda.👍

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966

değerli üstadım, bilgem, Dandanakan abi Bir sorum olacak bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Yukarıdaki takas bir hisse senedine ait. bu tarihte BİST adlı aracı kurum 5 adet lot satmış . Bu nedir ? BİST kendi stok olarak hisse mi tutuyor. Yoksa bunun bir amacı var mı ?
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Sayfa 902/1078 İlkİlk ... 4028028528929009019029039049129521002 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •