Sayfa 920/1078 İlkİlk ... 4208208709109189199209219229309701020 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 7,353 - 7,360 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Hayırlı Cumalar...

Cumanın feyzi ve bereketi üzerimize olsun inşaAllah...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Son çalışmamın grafiğini paylaşıyorum...

2013 yılında AYI piyasasına girmişiz ve hâlen oradayız...

Cuma günü bir ışık belirdi ve düşen ana kalanın ara kanalı kırıldı. Devamı gelirse 16.10-2020 yeni bir BOĞA piyasasının başlangıcı olabilir...

Cumanız mübarek olsun. Sn T/A bu grafikden biraz bahsedermisiniz.Altdaki bitişik grafiği anlayamadım.Slmlar.

Alıntı Originally Posted by baymetin Yazıyı Oku
    Cumanız mübarek olsun. Sn T/A bu grafikden biraz bahsedermisiniz.Altdaki bitişik grafiği anlayamadım.Slmlar.
    Cümlemizin inşaAllah...

Bu grafik yeni yaptığım bir çalışma. Amacı ise verileri dijital forma çevirmek. Malum artık günümüzde her şey dijital olarak şekilleniyor...

Bu benim en az 15 yıllık hayalimdi. Henüz bu ilk adımıdır. İnşaAllah devamı da gelecektir...

Bu grafiğe göre açıklamada da yazdığım gibi "eğer devamı gelirse film yeni başlıyor". Büyük düşüş trend bitmiş, büyük yükseliş başlıyor olabilir...

Dediğim gibi henüz yeni olduğu için biraz daha üzerinde çalışmam lâzım. Daha kısa vade durumları da göstermesini isterdim...

4.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Cümlemizin inşaAllah...

Bu grafik yeni yaptığım bir çalışma. Amacı ise verileri dijital forma çevirmek. Malum artık günümüzde her şey dijital olarak şekilleniyor...

Bu benim en az 15 yıllık hayalimdi. Henüz bu ilk adımıdır. İnşaAllah devamı da gelecektir...

Bu grafiğe göre açıklamada da yazdığım gibi "eğer devamı gelirse film yeni başlıyor". Büyük düşüş trend bitmiş, büyük yükseliş başlıyor olabilir...

Dediğim gibi henüz yeni olduğu için biraz daha üzerinde çalışmam lâzım. Daha kısa vade durumları da göstermesini isterdim...
    Teşekkürler Sn T/A.Bir şeyin başladığını farkederseniz.haberimiz olsun üstad.Kolaylıklar diliyorum.

Hayırlı Haftalar...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir hafta olmasını diliyorum...

Gann HiLo ile Multiple Time Frame çalışması...

Özet olarak:

- Günlükte aşağı kırılmış durumda...

- Haftalıkta ise 1.141 desteği var...

Grafiğin renklendirilmesi haftalığa göre yapılmıştır...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
    Üstadım hayırlı akşamlar
    Bizim WM sistemi görebilme şansımız var mı? Kendisini değil tabi sonuçlarını izleyebilmek için
    İlginç bir süreçten geçiyoruz. Akdeniz hidrobarbon meselesi gündeme oturdu.
    Ben fikir olarak hikaye arıyordum sanırım buldum. Şimdi bu saatten sonra benzini Shell den almak lazım. Tabi Shell kimden alıyor diye sorarsanız petrolü işleyip satan rafineri çok yok. Olsa olsa tüpçü Eh pandemi meselesi de aşının bulunmasıyla ortadan kalkacak gibi, benim senaryom hazır. ufak ufak almaya başladım. Yalnız küçük sorunlarım var. Kaynak gibi . O yüzden overall artışı yapmak gerekiyor.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Üstadım hayırlı akşamlar
    Bizim WM sistemi görebilme şansımız var mı? Kendisini değil tabi sonuçlarını izleyebilmek için
    İlginç bir süreçten geçiyoruz. Akdeniz hidrobarbon meselesi gündeme oturdu.
    Ben fikir olarak hikaye arıyordum sanırım buldum. Şimdi bu saatten sonra benzini Shell den almak lazım. Tabi Shell kimden alıyor diye sorarsanız petrolü işleyip satan rafineri çok yok. Olsa olsa tüpçü Eh pandemi meselesi de aşının bulunmasıyla ortadan kalkacak gibi, benim senaryom hazır. ufak ufak almaya başladım. Yalnız küçük sorunlarım var. Kaynak gibi . O yüzden overall artışı yapmak gerekiyor.
    İyi akşamlar...

Kolay gelsin o halde. Yolun uzun, işin zor...

Sayfa 920/1078 İlkİlk ... 4208208709109189199209219229309701020 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •