Sayfa 931/1078 İlkİlk ... 4318318819219299309319329339419811031 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 7,441 - 7,448 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. Vay selim hoşgeldin, sana kimse bişey demedi yanlış anlama, sen çok güzel araştırmalar yapıp, hikayesi olan veya olabilecek şirketleri tespit ediyorsun paylaşıyorsun, dediğin gibi çok çalışmadan araştırmadan yatırım yapmak ezbere yatırım olur.
    Bir kişi temel araştırır gelecek hikayesine bakar tekniğini inceleriz herkes kendi kararını verir bu kadar basit.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Vay selim hoşgeldin,
    Merhaba Dandanakan abim, bana bişey söylendide, onun için yazmış değilim abi.
    Yeni üye diye görünce hele birde kuşlu siteden bahsedince aman " Dikkat " diyeyim dedim.
    Aslında dün gece oturup yazmak istiyordum biraz pazar günü rehaveti biraz da hanımın yoğun baskıları ders çalışıp ta konuya giremedim.
    The Economist 2021 kapağından bahsedecektim.
    Bizi ilgilendiren tarafından bahsedeyim kısaca kollu makineyi bilirsiniz en azından çalışma mantığını bilirsiniz. Slot machine ekranlarının basic olan modelleri 3 lüdür. Dikkat çekici tarafı, ekrandaki slot machine 4 parçadan oluşuyor. 4 çeyrek olarak düşünün. Yani 2021 4 ncü çeyrek. O çeyrek dilimin en başında bir grafik var, grafik te bir önceki tepeyi aşan bir grafik var. Yani uzun bir yolumuz var. Bu The economist in 2020 için yapılmış olan kapağınıda geçmiş sayfalarda yorum yapmıştık. Bu yılın ikinci 6 aylık dönemi için ordada bir betimleme vardı takip edenler hatırlayacaklardır.
    Ancak Bu kapakta anormal bir durum var. Aşağıdaki CASH OUT butonunun olduğu yer SPİN dir.
    "CASH OUT" YAŞAYIP HEP BİRLİKTE GÖRECEĞİZ.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

3. Evet daha önce sen 2020 nin yarısının iyi olacağını o kapaktan bakıp söylemiştin hatırlıyorum.
    2021 kapağına ben bakmadım şimdi senden duydum yine bakarım.İşte bu tür bilgiler güzel oluyor eline emeğine sağlık.
    2021 de bir çok belirsizlik var ama buna rağmen 2020 den biraz daha iyi olurmu, olacağı zamanlar olacaktır muhakkak gündemi sıkı takip etmek gerekecek. Artık hep beraber bilgi alışverişi yaparak önümüzü görmeye çalışacağız.

4.  Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    merhaba dandanakan abim, bana bişey söylendide, onun için yazmış değilim abi.
    Yeni üye diye görünce hele birde kuşlu siteden bahsedince aman " dikkat " diyeyim dedim.
    Aslında dün gece oturup yazmak istiyordum biraz pazar günü rehaveti biraz da hanımın yoğun baskıları ders çalışıp ta konuya giremedim.
    The economist 2021 kapağından bahsedecektim.
    Bizi ilgilendiren tarafından bahsedeyim kısaca kollu makineyi bilirsiniz en azından çalışma mantığını bilirsiniz. Slot machine ekranlarının basic olan modelleri 3 lüdür. Dikkat çekici tarafı, ekrandaki slot machine 4 parçadan oluşuyor. 4 çeyrek olarak düşünün. Yani 2021 4 ncü çeyrek. O çeyrek dilimin en başında bir grafik var, grafik te bir önceki tepeyi aşan bir grafik var. Yani uzun bir yolumuz var. Bu the economist in 2020 için yapılmış olan kapağınıda geçmiş sayfalarda yorum yapmıştık. Bu yılın ikinci 6 aylık dönemi için ordada bir betimleme vardı takip edenler hatırlayacaklardır.
    Ancak bu kapakta anormal bir durum var. Aşağıdaki cash out butonunun olduğu yer spin dir.
    "cash out" yaşayıp hep birlikte göreceğiz.
    hmm.bu konuyu açabilir misiniz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
     Alıntı Originally Posted by nazelyon Yazıyı Oku
    hmm.bu konuyu açabilir misiniz
    Açmak derken zaten bizimle ilgili olan tarafına açıklama ya da daha doğrusu kendi fikrimi beyan ettim. Aslında bizi ilgilendiren tarafı orada grafik olması ve grafiğin de 4 ncü çeyrek te bulunması.

6. Dördüncü çeyrekte dişli sanayi yi temsil ediyorsa,kamera bilişim olabilirmi, ateş içindeki ağaç yenilenebilir enerji olabilirmi mesela.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
    Sevgili Dandanakan abim önce şunu şuraya iliştireyimde

https://www.hisse.net/topluluk/showt...t=737&page=790

Arkasından da bu deliler ne diyorlar gece vakti sıyırmış dişliyi bu ihtiyarlar demesinler.

Aslında benim gözüm orada yenilenebilir enerji ile ilgili olan.. Yoksa petrol ve türevleri ile ilgili başımıza başka bir şeyler mi gelecek gibi yorumladım. Yani yeni enerji kaynakları
    Ama aslında orada başka bir durum tesbiti daha var. Amerikan bayrağı ikiye bölünmüş yırtılmış. Acaba Amerika da halk mı bölünecek siyahlar beyazlar diye yoksa toplum kutuplaşacak mı ?

8. O 2021 ikinci yarısı için zaten hiç iyi gözükmüyor o bölüm, herşey olabilir onun için diyorum gündemi sıkı takip gerekir.
    Ayrıca brexit mevzusu var onun sonuçları ne olacak önemli.

Sayfa 931/1078 İlkİlk ... 4318318819219299309319329339419811031 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •