Sayfa 964/1078 İlkİlk ... 46486491495496296396496596697410141064 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 7,705 - 7,712 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. Güzel olacak inşallah sn. T/A eline sağlık.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Güzel olacak inşallah sn. T/A eline sağlık.
    Eyvallah, teşekkür ederim...

Bir de işleri basit ve hızlı halletme yolunu seçsem daha iyi olacak ama buna hiç alışamadım...

İllâ ki zor yoldan çözeceğim...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3. Önemli olan zoru başarmak zaten

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Hoş geldin Selim...

Gruplandırma işini yaparken profesyonel olsun ve her hisseye göre farklı bir çok çeşitte saklanabilsin diye işi bayağı zora koştum...

Aslında en basit hâli ile çok kolay olacaktı ama beni bilirsiniz: oldu mu tam olmalı...

vaaay bu çok fena. Hani bi deyim asfalt ağladı diye. Hakikaten üstadım bu sefer anasını ağlatacaksınız şebeklerin oyunu ortaya çıkar buradan kim aldı kim sattı ne kadar aldı virman mı . Bu sefer fena..

Benim 4-5 gündür fikrim geldi. Bu korona meselesi geçen yaz turizmi ve konaklama meselesini çok etkiledi diye düşünürken ne nasıl bir yatırım yapılmalı diye az maliyetli etkili yüksek gelirli bir model fikir üremeye çalışırken bu tiny house fikrine kapıldım. Aslında bunu karavan üzerinden planlıyordum geçen sene Adapazarına gittim: karavan alıp kiralamayı filan bile düşünüyordum. Sonra malum araya bi sürü konu girdi. Falan filan. Ama . Bişi olacak bakalım kısmet
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Hoş geldin Selim...

Biraz geç geldin ama elin boş gelmedin inşaAllah...
    Birde abi aklıma gelmişken bunu yüzdesel mi karşılaştırıyorsun. yoksa adetsel bazda mı ? Seçimli olması çok dahiyane bi fikir. Şüpheli işlemleri farketmeyi kolayştıracaktır

6. Ben bu yaz paso karavanla tatil yaptım selim, güzel oluyor tabi avantajı olduğu kadar bazı dezavantajları da olabiliyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Ben bu yaz paso karavanla tatil yaptım selim, güzel oluyor tabi avantajı olduğu kadar bazı dezavantajları da olabiliyor.
    nasıl yani abi, sorunlar her zaman yeni kapılar açar.
    Dinlemek isterim

8. Dez avantaj bazen duş olabiliyor,bazen tuvalet ihtiyacı,bazen biriken çamaşırlar, şehir içine pek giremiyorsun, geri gitmelerde sıkıntı oluyor, bazen park yeri sorunu oluyor. Tabi bunlar çok yer gezicem dersen ama karavan parkına çekersen orada bu sıkıntılar olmaz.
    Bu söylediklerim çekme karavan için, moto karavan bir tık daha avantajlı.

Sayfa 964/1078 İlkİlk ... 46486491495496296396496596697410141064 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •