Sayfa 965/1078 İlkİlk ... 46586591595596396496596696797510151065 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 7,713 - 7,720 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. Sn. T/A oyak lar duruyormu grafiği bir atsan stc lere bakalım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
    Dün bir yerin açılışında CB "enerji" yatırımlarına destekten sözediyordu. Bugünde 2-3 yerde eneri tesisleri açılışı yaptı pazartesi enerji hisselerinde hareket olur kanısındayım YAYLA da 5 dakikalık grafikte güzel bir çıkış yaptı . Gerçi tahtanın durumu nedir tam net bilmiyorum ama yukarıda çok KY kaldığına eminim. Sevgili üstadım YAYLA nın görüntüsü sizin yeni programda nasıl gözüküyor bakma şansımız olur mu rica etsem. Bu arada başlığı takip edenler dostlar biliyorlardır mutlaka yeni takibe başlayan arkadaşlar hataya düşmesin. Aman diyeyim. Bütün şeytanlar orada toplanmışlardır. Dikkatli olun diye not düşeyim. Arada hisse ismi zikretmeyince ratingimiz düşüyor diye düşündüm.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Sn. T/A oyak lar duruyormu grafiği bir atsan stc lere bakalım.
    Ahh be abi paralarını bile yemiştir
    Kesin bir yere sağlam demir atmıştır

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Birde abi aklıma gelmişken bunu yüzdesel mi karşılaştırıyorsun. yoksa adetsel bazda mı ? Seçimli olması çok dahiyane bi fikir. Şüpheli işlemleri farketmeyi kolayştıracaktır
    Şu an için karşılaştırma ve seçim işleri elle yapılıyor. Daha sonra bunları da tıpkı gruplandırma gibi farklı farklı seçim yöntemleri ile seçebilmenin yollarını araştıracağım...

Burada bize esas lâzım olan gün içi pastadaki Alıcı/Satıcıların işlemleri...

Bu veriyi şu an için otomatik çekemiyorum. Satın almak istesem, veren de yok. Kullanmak istesem, gün ve gün her hisse için kaydetmek imkansıza yakın. Sadece belli hisseler için bunu yapabilirim. Bir yolunu bulmak lâzım.

O nedenle bu bilgi olmadığı için program eksik kalıyor. Gün içinde olan işlemlerin büyük bir kısmı takaslara yansımıyor... Bunu grafik üzerinde gösterebilirsem, kimin ne yaptığı ayân beyân ortaya çıkacaktır...

Şu an için ticari bir oluşum yok. O nedenle verileri kendim için kullanmamın ve sonuçlarını paylaşmamın sakıncası olduğunu sanmıyorum...

Eğer ileride birileri bu işi daha ileriye götürmek isterse o zaman verileri resmen satın almak gerekir...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
    Dez avantaj bazen duş olabiliyor,bazen tuvalet ihtiyacı,bazen biriken çamaşırlar, şehir içine pek giremiyorsun, geri gitmelerde sıkıntı oluyor, bazen park yeri sorunu oluyor. Tabi bunlar çok yer gezicem dersen ama karavan parkına çekersen orada bu sıkıntılar olmaz.
    Bu söylediklerim çekme karavan için, moto karavan bir tık daha avantajlı.
    Bu dertlere rağmen güzeldir be abi. Benim bi hevesim var. Hanımla beraber bi Türkiye turu yapmak istiyorum. Bakalım ne zaman fırsat olacak.

Sn. T/A oyak lar duruyormu grafiği bir atsan stc lere bakalım.
    OYAKC 'leri bir süreliğine başka hisselerle değiştirdim. Bana çok zaman kaybettirdi ama çok şükür kaybın bir kısmını telâfi ettim...

Yükselemeden yetişebilirsem eskisi kadar olmasa da bir miktar alabilirim...

Grafik derken Takas Grafiğinden mi bahsediyrosun?

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

7. Bende bunu bakliyatçı zannediyordum
    Bu yaylaları yaylıyabilirmiyiz acaba.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    ..

Bu veriyi şu an için otomatik çekemiyorum. Satın almak istesem, veren de yok. Kullanmak istesem, gün ve gün her hisse için kaydetmek imkansıza yakın. Sadece belli hisseler için bunu yapabilirim. Bir yolunu bulmak lâzım.

...
    Matrikse değilde BİSTE başvuru yaptın mı üstadım. Asıl verinin kaynağı sahibi onlar

Sayfa 965/1078 İlkİlk ... 46586591595596396496596696797510151065 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •