Sayfa 966/1078 İlkİlk ... 46686691695696496596696796897610161066 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 7,721 - 7,728 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    OYAKC 'leri bir süreliğine başka hisselerle değiştirdim. Bana çok zaman kaybettirdi ama çok şükür kaybın bir kısmını telâfi ettim...

Yükselemeden yetişebilirsem eskisi kadar olmasa da bir miktar alabilirim...

Grafik derken Takas Grafiğinden mi bahsediyrosun?
    Yok normal grafik sn. T/A

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Yok normal grafik sn. T/A
    Benim klasik takip ettiğim şekli, bu şekildedir...

Ben 8.00 gibi çıktım ve başka 2 hisseye geçtim. Onlarla geleceğe şimdi daha umutla bakıyorum...

Demirbaş hissem artık GEDZA 'dır...

Yeni aldıklarım başkadır...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Benim klasik takip ettiğim şekli, bu şekildedir...

Ben 8.00 gibi çıktım ve başka 2 hisseye geçtim. Onlarla geleceğe şimdi daha umutla bakıyorum...

Demirbaş hissem artık GEDZA 'dır...

Yeni aldıklarım başkadır...

Eyvallah buydu.

Hayırlı Pazarlar...

Güzel bir gün olmasını diliyorum...

Ben yavaş yavaş Takas Programına devam ediyorum. Tahminimden çok daha yavaş oluyor...

İyice yaşlanıyor muyum nedir?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,965
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Hayırlı Pazarlar...

Güzel bir gün olmasını diliyorum...

Ben yavaş yavaş Takas Programına devam ediyorum. Tahminimden çok daha yavaş oluyor...

İyice yaşlanıyor muyum nedir?
    hayırlı günler üstadım. hayırdır biraz umutsuz gördüm sizi. Yardımcı olabileceğimiz bir konu varsa elimizden gelen ne varsa. yada düşünceleriniz neler belki buradan fikir üretebiliriz
    Yaşlılık konusuna girmiyorum. Bunun sadece fikirsel bir alan olduğuna inanıyorum. içinizdeki çocuk yaşadığı sürece gençsinizdir. ne zaman ki sabah doğan güneşi merak etmeyi bırakırsınız işte o zaman umudunuz bitmiş ve yaşlanmışsınızdır. sizin hala kendinizi geliştirmek için çaba harcadığınızı gördükçe 18 yaş civarlarında olduğunuzu tahmin ediyorum
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    hayırlı günler üstadım. hayırdır biraz umutsuz gördüm sizi. Yardımcı olabileceğimiz bir konu varsa elimizden gelen ne varsa. yada düşünceleriniz neler belki buradan fikir üretebiliriz
    Yaşlılık konusuna girmiyorum. Bunun sadece fikirsel bir alan olduğuna inanıyorum. içinizdeki çocuk yaşadığı sürece gençsinizdir. ne zaman ki sabah doğan güneşi merak etmeyi bırakırsınız işte o zaman umudunuz bitmiş ve yaşlanmışsınızdır. sizin hala kendinizi geliştirmek için çaba harcadığınızı gördükçe 18 yaş civarlarında olduğunuzu tahmin ediyorum
    Ruh yaşlanmıyor ama kaporta çürüyor Selim...

Yapmak istediklerimi yapmama iskelet sistemim ve kaportam izin vermiyor, engelliyor...

Dün fark ettim ki;

Sırf acılar daha da artmasın diye beyin düşünmemi kısıtlıyor. Bu şekilde düşüncelerimi uygulamaktan beni alıkoyuyor...

Ben de buna çözüm olarak; olayları hayalimde çözüp, çalıştırıp sonra uygulamaya geçiyorum. Daha yavaş oluyor ama kaliteli sonuçlar alabiliyorum...

Gençliğimdeki gibi olsaydı şimdi ortaya neler çıkardı neler...

Yine de bu günüme de çok şükür. En azından zihnimde çözüp, gerçeğe çevirebiliyorum...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,965
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Ruh yaşlanmıyor ama kaporta çürüyor Selim...

Yine de bu günüme de çok şükür. En azından zihnimde çözüp, gerçeğe çevirebiliyorum...
    Sevgili üstadım, sakın alınmayın...
    Koskoca memlekette KOÇ tan başkası var mı. Düşünsenize sağlıklı kalmak için spor yapıyorsunuz. Spor yaparken kalp krizi geçiriyorsunuz. Size ait olan bir şirketi helikopteri ile size ait olan Hastaneye gidiyorsunuz Sizin için çalışan o kadar ünvanlı anlı ve de şanlı doktorlar hiç birşey yapamıyor ve sonuç 2 metre bez. Arkanızda ağlayanlar. O kadar zaman geçti.Hatırlayan var mı?

Dur bak bu örnek çarpıcı olmadı diye düşünürken Rothschild ailesinin Baron u kalpten ölmüş.. Adam dünyanın servetine sahip. Dünya diyorum öyle böyle değil. Ruhu bedenden ayıracak görevli gelene kadar sadece sıradaki listede olan isimden başka bir şey değiliz. Önemli olan giderken bıraktığınız eserler.
    Eh sizde bu konuda rahat olabilirsiniz. Arkanızda birçok kimsenin sizin için iyi niyetli düşüncelere sahip olduğundan adım gibi eminim. Birçok kimsenin hayatına dokunduğunuzu, onlara yol açıp ışık olduğunuzu söyleyebilirim.
    Sevgiler saygılar üstadım
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Sevgili üstadım, sakın alınmayın...
    Koskoca memlekette KOÇ tan başkası var mı. Düşünsenize sağlıklı kalmak için spor yapıyorsunuz. Spor yaparken kalp krizi geçiriyorsunuz. Size ait olan bir şirketi helikopteri ile size ait olan Hastaneye gidiyorsunuz Sizin için çalışan o kadar ünvanlı anlı ve de şanlı doktorlar hiç birşey yapamıyor ve sonuç 2 metre bez. Arkanızda ağlayanlar. O kadar zaman geçti.Hatırlayan var mı?

Dur bak bu örnek çarpıcı olmadı diye düşünürken Rothschild ailesinin Baron u kalpten ölmüş.. Adam dünyanın servetine sahip. Dünya diyorum öyle böyle değil. Ruhu bedenden ayıracak görevli gelene kadar sadece sıradaki listede olan isimden başka bir şey değiliz. Önemli olan giderken bıraktığınız eserler.
    Eh sizde bu konuda rahat olabilirsiniz. Arkanızda birçok kimsenin sizin için iyi niyetli düşüncelere sahip olduğundan adım gibi eminim. Birçok kimsenin hayatına dokunduğunuzu, onlara yol açıp ışık olduğunuzu söyleyebilirim.
    Sevgiler saygılar üstadım
    Ben Mustafa KOÇ 'u ara ara hatırlarım ve üzülürüm...

Daha geçen gün eşime yine söyledim...

O 'nun ölümü biraz şaibeli. Normal bir ölüm değil...! Zaman gösterecek, belki de hiç ortaya çıkmayacaktır...

Dediğin gibi; derdim, arkamda eser bırakmak, yoksa bu kadar çabalamanın bir anlamı yok...

Fark ettiysen hep olmayanı, hayal edilmeyeni, hayal edilip de yapılamayanları yapma ve paylaşma peşindeyim...

Eğer 1 kişinin bile hayatında olumlu bir dokunuş yaptıysam, bu bana yeterli...

En kötüsü ne biliyor musun? Boşuna geçen bir ömür...!!!

Az önce şöyle bir geçmiş muhasebesi yaptım. Ömür her gün sona doğru gidiyor. Ne zaman sonlanacağı belirsiz. Arkamda ne bıraktım?

Bıraktığım servetimi yiyecek çok çıkar ama beni gerçekten yâd edecek ve arkamdan hayırla anacak kaç kişi çıkar?

Bu dünyaya bir eser, bir buluş, bir fikir verebildim mi? İşte tüm gayret bunun için...

Sayfa 966/1078 İlkİlk ... 46686691695696496596696796897610161066 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •