Sayfa 971/1078 İlkİlk ... 47187192196196997097197297398110211071 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 7,761 - 7,768 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Bana 2-3 saat müsâde...

Ekmeği pişirmem ve yemeği hazır etmem lâzım...

Yemekten sonra akşama yine buralarda olurum...

Selim sen de grafikleri iyice incelersin, sana bir de akşama Takas grafiği atarım...

O zaman yine bakarız...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Şöyle bir hikaye vardı bilmem daha önce duydun mu.
    Zengin bir borsa brokeri artık yoruluyor bunalıyor işi gücü bırakıp sakin bir tatil kasabasına kafa dinleyip dinlemeye gidiyor.
    Alıyor plaj malzemelerini iniyor sahil kısmına uzanıyor şezlonga, o arada bir adam geliyor yan tarafa elinde bir kova birde olta.
    Takıyor yemi atıyor denize bir balık yakalıyor koyuyor kovaya gidiyor.
    O zaman devam edeyim buradan,
    İkinci gün yine aynı adam bir balık yakalıyor kovaya atıyor gidiyor, 3. gün broker meraktan adama soruyor, ya usta seni izliyorum
    her gün bir balık yakalayıp gidiyorsun demek ki denizde balık çok, Adam evet balık çok der, eee der broker neden daha fazla tutup kovayı doldurmuyorsun, adam der ki doldurursam ne olacak ,ne olacak varmı satarsın işte onları eee satsam ne olacak diyor adam, o parayla kayık alıp Denize açılırsın daha çok balık yakalarsın diyor broker, adam eee sonra diyor,sonra büyük balıkçı teknesi alıp ağ atarsın daha çok balık yakalarsın onları satıp bir iki tekne daha alırsın, adam sonra diyor, ben borsa brokeriyim seni şirket yapıp borsaya açarız diyor adam eeee sonra diyor, broker ne sonrası yaw daha ne olacak zengin olursun işte diyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    YAYLA için benim şablonların gösterdiği...

Günlükte aşağı düşüş görünümü mevcut...

Haftalıkta ise çanağı tamamlamış, kulp yapacaktır...

Günlük al/sat için takılabilirsin ama bir süre bu hisseden öyle güçlü bir hareket beklememek gerekir...
    Üstadım ben şeytanın avukatlığını yapıyorum. Şimdi ben şebek olsam yani pardon onlar başımızın tacı spekülatörler.
    Yukarı gider gibi yapıp herkesi mallandırdıysam, yukarda aşağı dönerken malı bir yerde parkettiysem eğer yukarıda alanlar fiyat düşüyor diye dökülmeye başlar diye düşünüyorum. Ozaman sizin dediğiniz olur. Aşağıda uygun bir zaman sabredecek enerjim, param varsa beklentiyi karşılar gibime geliyor. tabi şebek abimin önüne zırt pırt mal yazıp ondan trade etmeye, fırsatçılık yapmaya çalışırsam ayıp olur. Biraz bekletir diye düşünüyorum günlük grafikte.

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Bana 2-3 saat müsâde...

Ekmeği pişirmem ve yemeği hazır etmem lâzım...

Yemekten sonra akşama yine buralarda olurum...

Selim sen de grafikleri iyice incelersin, sana bir de akşama Takas grafiği atarım...

O zaman yine bakarız...
    Tamam üstadım Siz işinizi halledin. Biz buradayız

Alıntı Originally Posted by MR&MRS Yazıyı Oku
    emacıklarda 52 günden ve 9 haftalık ortalamalardan tepki vermiş eğer burayı kırarsa aşağıda
    100 gün ortalama ve 21 hafta ortalamaya 375 gibi yapıştırım diyor kv de

zate kapta dandan abiye destek vermiş patron itelemiş oradan biraz hisse

tam tekrar toparlamış bu sefer engin özyımaz isimli zat itelemiş

kısacası 5 üstüne atamazsınız demişler ....

ha bu hisse kötü anlamı taşımasın 450 üzeri daha hoş gözükür
    Beyaz atlı prens patron dedin sattı dedin. Aklıma GLRYH geldi. orda da patron sattı ..
    Askerde bir deyim vardı "Kep gitti ... gitti" sakın bu iş ona dönmesin. son 2-3 gündür ortalıkta enerji lafları geziyor. Ortam gergin. herkes nakitte buradan yelkenleri şişirip ne bileyim . Var ya acaip bir durum oldu şimdi
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
    "

buda selim abi gibi beklemeyi sevenler içün
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

5. Adam şöyle bir brokeri süzüyor, sonrada diyor senin gibi kafa dinlemek için böyle bir sahil kasabasına gelirim demi diyor.
    Ve devam ediyor bak broker kardeşim ben zaten burada yaşıyorum ve hergün kafa dinliyorum.
    Buraya gelirim bir balık tutarım evde hanım onu pişirir yeriz. Bazen tuttuğum balık büyük olursa pazarda satar başka birşeyler alırım.
    Ve hayatımızdan gayet memnunuz ve mutluyuz ittir git işine demiş.

6. Eveeettt 3.55 üzeri 7 ler hedeftur emme 4.85 geçilmeden olmazzzz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Adam şöyle bir brokeri süzüyor, sonrada diyor senin gibi kafa dinlemek için böyle bir sahil kasabasına gelirim demi diyor.
    Ve devam ediyor bak broker kardeşim ben zaten burada yaşıyorum ve hergün kafa dinliyorum.
    Buraya gelirim bir balık tutarım evde hanım onu pişirir yeriz. Bazen tuttuğum balık büyük olursa pazarda satar başka birşeyler alırım.
    Ve hayatımızdan gayet memnunuz ve mutluyuz ittir git işine demiş.
    Kıssadan hisse. Balığa razı ol .

Abi ortam gergin. Risk yüksek. Kazançta o kadar yüksek olur. Bilemedim şimdi. En iyisi balkonda bi ciuara içeyim aklımız başımıza gelsin
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    6,160
     Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Kıssadan hisse. Balığa razı ol .

Abi ortam gergin. Risk yüksek. Kazançta o kadar yüksek olur. Bilemedim şimdi. En iyisi balkonda bi ciuara içeyim aklımız başımıza gelsin
    ne kadar çok olta atarsan okadar çok balık tutarsın yiğidim

bir olta ile ya lüfer tutarsın ya poşet
    bir çok olta ile birçok balık çeşidi tutarsın dikkat etmen gereken ,
    pantolon balığı tutmamak

bir Çin ata sözü ne demiş

yumurtaların hepsini bir poşete koyma
    Bir Anda Sabah Olmaz Ebeda
    :

Sayfa 971/1078 İlkİlk ... 47187192196196997097197297398110211071 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları