Sayfa 98/1078 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 777 - 784 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Gerçekten gecenin bu saatinde klimanın verdiği rahatsızlıktan uzaklaşmaya çalışırken, sıcaklarla cebelleştiğim şu anda bu şekile onure edilmek beni çok duygulandırdı. Yaptığım çalışmaların ve verdiğim emeğin boşuna olmadığını bir kez daha sizin bu güzel sözlerinizle duymuş oldum.

Şu aralar güncelleme dışında yeni bir çalışma yapamıyorum. Kendimi işe veremiyorum. Tek başına olunca işler böyle anlarda aksayabiliyor. Havalar biraz serinleyip borsa da düşüşe geçince yeniden çalışmalara inşaAllah hız verebilirim.

Kafamda çok proje var ama malum tek başıma ancak bu kadar olabiliyor...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Emekleriniz boşa gitmiyor hocam emin olabilirsiniz. Grafiklerinizi kaynak belirterek bazı başlıklarda yayınlıyorum. Sıkıntı olursa uyarın lütfen. Bu arada güncellemeler bitmiş sanırım. Ben bir bakayım. İyi geceler

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Emekleriniz boşa gitmiyor hocam emin olabilirsiniz. Grafiklerinizi kaynak belirterek bazı başlıklarda yayınlıyorum. Sıkıntı olursa uyarın lütfen. Bu arada güncellemeler bitmiş sanırım. Ben bir bakayım. İyi geceler
    Grafiklerimi alıntı olduğunu ve adımı zikrederek kullanabilirsiniz. Hiçbir sakıncası yoktur.

Ben şu anda balkona hava almaya çıktım. Burası biraz serinmiş. Sanırım grafikler tamamlamıştır. Tuşa basıp gelmiştim..

Hayırlı geceler...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3. Sayın T/A hocam,

aylardır forumu takip ederim ama başlığınız da siteniz de bir şekilde gözümden kaçmış. Dün gece keşfettim ve internet sitenizi biraz karıştırdıktan sonra 1. sayfadan başlayarak tek tek tüm sayfaları ve tüm iletileri - her ne kadar her sayfaki 8 iletiden 6'sı teşekkür mesajı olsa da - arada web sitenizdeki tüm grafikleri inceledikten sonra henüz bitirebildim.

Haddim olmasa da harika bir iş çıkardığınızı söylemeliyim. başucu kitabı kıvamında bir sistem oluşturmuşsunuz ve kesinlikle istifade edeceğim yorumlar getiriyor hisse senetlerinin durumuna. ayrıca paylaşmış olduğunuz tecrübeleriniz sıklıkla okunup piyasanın çakallarının unutulmaması adına hatırda tutulması gereken dersler. paylaşımlarınız, emekleriniz ve zamanınız için hakkınızı helal edin. allah sizden razı olsun. ayrıca sıhhatli günler dilerim, umarım sağlığınız yerindedir.

sayfaları okurken aşağıdaki soruyla karşılaştım ve bana oldukça pratik gelen bir çözümü paylaşmak isterim;

Alıntı Originally Posted by baymetin Yazıyı Oku
    İyi aksamlar.Sn TA nın hazırladığı grafikleri incelemek için nasıl büyüteceğiz.Biri yol gösterirse sevinirim.
    harici mouse kullanıyorsanız ctrl tuşuna basarken mouse'un ortasında scroll düğmesi(yuvarlak dönen düğme)ni ileri geri yaparsanız bulunduğunuz web sitesinde zoom in ve zoom out yapmış oluyorsunuz. öne döndürürseniz büyütüp arkaya döndürürseniz sayfayı geriye küçültürsünüz. bunu ctrl tuşuna yaparak gerçekleştirmeyi ihmal etmezseniz işinizi görür diye düşünüyorum.

Tekrardan çok teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.
    yalnızca cehaletle savaşıp gerisiyle sevişelim. zengin olma garantisi yok ama dünyanın çok daha keyifli bir yer olacağına eminim

4. T/A hocam tuttuğun altın olsun

Sn. T/A elinize emeğinize sağlık....

Alıntı Originally Posted by noob Yazıyı Oku
    Sayın T/A hocam,

aylardır forumu takip ederim ama başlığınız da siteniz de bir şekilde gözümden kaçmış. Dün gece keşfettim ve internet sitenizi biraz karıştırdıktan sonra 1. sayfadan başlayarak tek tek tüm sayfaları ve tüm iletileri - her ne kadar her sayfaki 8 iletiden 6'sı teşekkür mesajı olsa da - arada web sitenizdeki tüm grafikleri inceledikten sonra henüz bitirebildim.

Haddim olmasa da harika bir iş çıkardığınızı söylemeliyim. başucu kitabı kıvamında bir sistem oluşturmuşsunuz ve kesinlikle istifade edeceğim yorumlar getiriyor hisse senetlerinin durumuna. ayrıca paylaşmış olduğunuz tecrübeleriniz sıklıkla okunup piyasanın çakallarının unutulmaması adına hatırda tutulması gereken dersler. paylaşımlarınız, emekleriniz ve zamanınız için hakkınızı helal edin. allah sizden razı olsun. ayrıca sıhhatli günler dilerim, umarım sağlığınız yerindedir.

sayfaları okurken aşağıdaki soruyla karşılaştım ve bana oldukça pratik gelen bir çözümü paylaşmak isterim;

harici mouse kullanıyorsanız ctrl tuşuna basarken mouse'un ortasında scroll düğmesi(yuvarlak dönen düğme)ni ileri geri yaparsanız bulunduğunuz web sitesinde zoom in ve zoom out yapmış oluyorsunuz. öne döndürürseniz büyütüp arkaya döndürürseniz sayfayı geriye küçültürsünüz. bunu ctrl tuşuna yaparak gerçekleştirmeyi ihmal etmezseniz işinizi görür diye düşünüyorum.

Tekrardan çok teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın.
     Alıntı Originally Posted by fourseason Yazıyı Oku
    T/A hocam tuttuğun altın olsun
    Güzel düşünceleriniz için çok teşekkür ederim. Böyle düşünmenize çok memnun oldum...

1 yılı aşkın bir zamandır bu başlık altında dostlarla birlikte Sistem !i takip edip; bilgi/tecrübe alışverişinde bulunuyoruz. Faydalı oluyorsam ne mutlu bana...

Grafikler Güncellenmiştir...

http://teknikanaliz.site/grafiklinkleri.html

Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Grafikler Güncellenmiştir...

http://teknikanaliz.site/grafiklinkleri.html
    Teşekkürler hocam...

Sayfa 98/1078 İlkİlk ... 488896979899100108148198598 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz