Sayfa 935/1078 İlkİlk ... 4358358859259339349359369379459851035 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 7,473 - 7,480 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Malumun ilânı...!!!

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,941
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Malumun ilânı...!!!
    İspatlayamam. Ama bu konuda Dandanakan abimin parmağı olabilir. Açığa sattıysa eğer ayıları çağırmış olabilir. Mesele..
    Biz nerden dönebiliriz diye ders çalışmak, tekrar tekrar ders çalışmak lazım.. Bakalım önümüzdeki maçlarda durum değişecek mi ona göre pozisyon alırız. Bu arada ben karlı olmama rağmen hala pozlarımı bozmadım. Full maldayım, e hadi % 80 diyelim. Diyeceksiniz ki bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. E zaten benim olanı satıp tekrar yerine koyduğumda bişey değişmiyor. Aksine pozisyon artırmak için fırsat kolluyorum.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

3. İyi akşamlar dostlar Perşembe akşamı annemin durumu ağırlaştı 112 yi aradık sağolsun hemen geldiler, acile götürdük doktor yoğun bakıma almamız lazım dedi ama her yer dolu bulamadılar yoğun bakım servise çıkarttılar mecburen öyle bekliyoruz,şuan birader kalıyor yanında durumda pek iç açıcı değil durum böyle.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    İyi akşamlar dostlar Perşembe akşamı annemin durumu ağırlaştı 112 yi aradık sağolsun hemen geldiler, acile götürdük doktor yoğun bakıma almamız lazım dedi ama her yer dolu bulamadılar yoğun bakım servise çıkarttılar mecburen öyle bekliyoruz,şuan birader kalıyor yanında durumda pek iç açıcı değil durum böyle.
    Çok geçmiş olsun sn. Dandanakan...

Hastalık nedir, hastası olan nasıldır iyi bilirim. Yıllardır içindeyim. O nedenle durumunuzu çok iyi anlıyorum...

Allah 'dan acilen şâfi ismi hürmetine şifalar nasip etmesini diliyorum...

Şu aralar bir de korona var. O nedenle sağlık işi çok sıkıntılı. Benim de doktora gitmem gerekiyor ama hep erteliyorum...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    Gecmis olsun....

6. Eyvallah Allah razı olsun arkadaşlar.

7. Beklemekten başka yapacak bir şey yok şuan, birader'e bişey götürsek yukarı çıkamıyoruz güvenlikçiye veriyoruz.
    Bu pandemi çok sıkıntı oldu maalesef.
    Vakit geçirmek adına burada oyalanayım dedim biraz.

8.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    İyi akşamlar dostlar Perşembe akşamı annemin durumu ağırlaştı 112 yi aradık sağolsun hemen geldiler, acile götürdük doktor yoğun bakıma almamız lazım dedi ama her yer dolu bulamadılar yoğun bakım servise çıkarttılar mecburen öyle bekliyoruz,şuan birader kalıyor yanında durumda pek iç açıcı değil durum böyle.
    Geçmiş olsun. Acil şifalar dilerim. Allah yardımcınız olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

Sayfa 935/1078 İlkİlk ... 4358358859259339349359369379459851035 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •