Sayfa 763/1078 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 6,097 - 6,104 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. Post

Geçmiş olsun. Grafiklerde baktıklarımda sorun yoktu, elinize sağlık. Teşekkürler.

Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun. Grafiklerde baktıklarımda sorun yoktu, elinize sağlık. Teşekkürler.
    Teşekkürler...

Geri dönüşten dolayı çok memnun oldum...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    İyi hatırlattınız, teşekkür ederim...

Biraz rahatsızım. Üzerinize afiyet üşütmüşüm biraz...

Hemen yüklüyorum... 10 dk sonra hazır olur inşaAllah...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Geçmiş olsun Sn.T/A ayrıca teşekkürler ilginize.

Alıntı Originally Posted by baymetin Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun Sn.T/A ayrıca teşekkürler ilginize.
    Eksik olmayın...

Zor günler yardımcı olmak adına eski siteyi aktif ettim...

Fakat bu şekilde uzun sürede devam edemeyiz. Benim açımdan zor oluyor. O nedenle yeni site şart...

5. Hayırlı cumalar,
    herkese sağlıklı mutlu gün dilerim.

Hayırlı Cumalar...

Sağlıklı ve mutlu güzel bir gün olmasını dilerim...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

İyi akşamlar...

Siteyi bir süre elimden geldiğince düzenli olarak yüklemek istiyorum.

En azından ben yeni sitenin taslağını ve ilk çalışan hâlini ortaya koyana kadar imkânlar dahilinde...

Güncelleyemediğim zamanlar artık idare edersiniz. Şehir dışında olduğum zamanlar veya hasta olduğum zamanlar aksayabilir. Zaten yeni sitenin amacı hep bu doğrultuda olmuştur. Aksamadan 7/24 hizmet anlayışı ile...

Dikkat ederseniz imzamda ufak bir değişiklik yaptım:

- Önce "Grafikler" sekmesine basınca otomatik olarak eski grafikler sayfasını nostalji olsun diye açıp, akâbinde hemen Platform 'a yönlendiriyordu. Bu sayede güncelleme yapamadığım zamanlar en azından Platform sayesinde otomatik WM_Sistem 'i kullanabilmiş oluyorsunuz...

- Şimdi Platform için ayrı bir sekme açtım. Daha doğrusu hiç kullanılmayan Ana Sayfa yerine Platform yaptım...

- Artık Eski Grafikler sayfamız yönlendirme yapmadan sabit olarak kalacak ve grafikler üzerinden oklarla geçmek isteyenler yine eskisi gibi kullanabilecek.

- Artık duruma göre diğer tip grafikleri de güncel tutmaya çalışırım ama bu çok zaman alacağı için ben şimdilik sadece WM_Sistem için olanları güncellemeye gayret edeceğim.

- Hafta sonları fırsat bulursam tümünü güncellemeye çalışırım...

Dualarınızı esirgemeyim. Uzun zamandır var olan bu ağrılardan bir an önce sağlığıma kavuşursam yapmak istediğim çok proje var fakat hepsi yarım yamalak öylece kalıyor...!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
    Günaydın üstadım,

Tamam mum yandıkça çevresini aydınlatır da siz aklınıza düşeni yapmak için
    kendinizi yiyip bitiriyorsunuz. Sonra da ağrılardan, sızılardan şikayet ediyorsunuz.
    Herşeyi ekonomik kullanmamız gereken bir yaşa geldik ama hala delikanlı
    gibi davranıyorsunuz. Yaşadığınız sağlık sorunlarının müsebbibi sizsiniz.
    Önce sağlık ardından iyilik, güzellik, kolaylık diliyorum. Kendinize iyi bakın.
    https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

Sayfa 763/1078 İlkİlk ... 263663713753761762763764765773813863 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •