Sayfa 822/1078 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872922 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 6,569 - 6,576 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Ellerine sağlık hocam.
    Çalışma azmine hayranım, son grafik ve yorumlar için teşekkürler.
    Hürmetler...

Alıntı Originally Posted by alex123 Yazıyı Oku
    Ellerine sağlık hocam.
    Çalışma azmine hayranım, son grafik ve yorumlar için teşekkürler.
    Hürmetler...
    Teşekkür ederim...

Hürmet bizden...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Hayırlı Günler...

Sağlıklı ve mutlu güzel bir gün olmasını diliyorum...

Yeni günün sağlık, huzur ve bereket getirmesini diliyorum forumdaşlara.

Saygılarımla

5. Hayırlı günler.

6.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim...

Hürmet bizden...
    ellerinize sağlık..Bir konuda fikrinizi almak isterim. "Most "göstergesinin verimliliği konusunda dakikalık,saatlik,seanslık,günlük ve haftalık grafiklerde durumunu nasıl gördünüz..Olabildiğince en erken ve verimli alarmı hangi sürelik garfilerde veriyor.

Alıntı Originally Posted by Drkunduz Yazıyı Oku
    ellerinize sağlık..Bir konuda fikrinizi almak isterim. "Most "göstergesinin verimliliği konusunda dakikalık,saatlik,seanslık,günlük ve haftalık grafiklerde durumunu nasıl gördünüz..Olabildiğince en erken ve verimli alarmı hangi sürelik garfilerde veriyor.
    Ben günlükten aşağısını pek kullanmam. Ara sıra saatlik grafikler kullanırım...

O nedenle verimi konusunda bir şey diyemem. Zaten formülü gizli olduğu için kendi kullandığım AmiBroker için kullanamıyordum, şu anda yeni çözdüğüm için yeni kullanmaya başladım...

Görebildiğim kadarı ile trend varsa güzel çalışıyor. Trend yoksa bir çok al/sat yaptırabiliyor ama çoğu zararlı veya ele elde baş başta oluyor. Zaman kaybı da cabası...

Parametrelerle oynayarak optimize edilebiliyor. Anıl bey 'in kendi videoları var. Orada detaylı anlatıyor...

Bu da diğer videosu:

Sayfa 822/1078 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832872922 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •