Special Days Image
Sayfa 683/1078 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 5,457 - 5,464 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    İyi geceler...

Evet grafikler var. Hem de PETKM için 2 tane...

1. grafik düzeltilmemiş fiyatlarla, diğer 2. grafik ise standart grafik...

Sizde görünmemesi ilgin. Az önce cepten de kontrol ettim görünüyor...

Sadece aklıma gelen:

- Eğer sizin bilgisayarda koruma kalkanı ".tk" uzantılı siteleri engelliyorsa, grafiği oradaki kendi siteme yüklemiştim o nedenle göremiyor olabilirsiniz.

Sizin için başka bir yere (teknik-analiz.com) daha yükleyip aşağıya ekliyorum. Eğer bunu görebiliyorsanız sorun bundan kaynaklıdır...

Şimdiye kadar kimseden itiraz gelmeyince bu şekilde devam ediyordum. Size uyarınız için teşekkür ederim...

Teşekkür edrim üstad.Söylediğiniz yerde sorun yok,görebiliyorum.

Alıntı Originally Posted by baymetin Yazıyı Oku
    Teşekkür edrim üstad.Söylediğiniz yerde sorun yok,görebiliyorum.
    Geri dönüş için ben teşekkür ederim...

Bu şekilde devam o zaman...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
    Yol Ayrımı

Piyasa tamamen bu akşam TSİ 20-24 arasında yapılacak Erdoğan-Trump görüşmesine kilitlenmiş durumda. Oyuncular iyimser. Dışarısı kızarmasına rağmen içerisi gün boyu yeşil elbisesini hiç üzerinden çıkarmadı.

Pişmiş aşa su katmamak için üzerinde 2 P kaydı ile Yusufçuk ve Sabah Yıldızı yükseliş formasyonlarının olduğu hazır bir grafik paylaşmak istedim.

Yine de dayanamadım grafik üzerine 106 binden geçen mavi bir hat çektim. Bu hat yol ayrımında olduğumuzu vurguluyor. Bu hafta olmazsa önümüzdeki hafta ya ileri gideceğiz, ya da geri döneceğiz.

Her şey dilediğinizce, gönlünüzce gerçekleşsin.

https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

4. Herkese sağlıklı güzel günler dilerim.

Alıntı Originally Posted by ozbek Yazıyı Oku
    Herkese sağlıklı güzel günler dilerim.
    Teşekkürler...

Sağlığın kıymetini kaybetmeyen bilemiyor...

Sağlığınızın kıymetini bilin. Para bir şekilde kazanılabilir ama sağlık geri gelmiyor...!!!

Herkes için hayırlı ve güzel bir hafta olmasını dilerim..

Önce sağlık...

XU100 için 4 farklı metod ile görüntü...

Şu an dirençler ile uğraşıyoruz. Geçildiğinde büyük bir TOBO var, hedefi 130bin civarında. Dirençleri geçeceğimizi umuyorum. Aksi halde aşağısı derin olur...!!!

Umarım bu defa resimler görünüyordur...?

Durumu bildirirseniz memnun olurum. İleride yapacağım çalışmalara ışık tutacaktır...

7. Hayırlı sabahlar,grafiklerin tümünü ben görebiliyorum.Emekleriniz için sadece teşekkür edebiliyoruz.Allah sağlık ve sıhhat dolu günler nasip eylesin.

Alıntı Originally Posted by kocbey Yazıyı Oku
    Hayırlı sabahlar,grafiklerin tümünü ben görebiliyorum.Emekleriniz için sadece teşekkür edebiliyoruz.Allah sağlık ve sıhhat dolu günler nasip eylesin.
    Hayırlı Sabahlar...

Geri dönüş ve güzel temennileriniz için çok teşekkür ederim...

Sayfa 683/1078 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •