Sayfa 794/1078 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 6,345 - 6,352 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. Gözden kaçan bir şey yok üstadım,hazırcılık var. Sıkma güzel canını bilgi burada çizimler burada isteyen faydalansın.
    Anlayamadığı yeri sorana zaten cevap yazıyoruz.Borsada para kazanmak çok çalışmayı gerektirir.
    Benim laptop eskidi yenisini almak için 5 ay araştırdım,ancak aldım.Alt tarafı 2000-3000 tl lik mal, insanlar borsaya alın teriyle kazandıkları çok daha fazla parayı yatırıyorlar ezbere.Yazacak çok şey varda gerek yok.İyi geceler.

2. XU 100 günlük grafiğide atalım son olarak,siyah çizgi üzerindeyiz halen yukarı ataklarda mavi çizgi kabaca 97 diyelim.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Gözden kaçan bir şey yok üstadım,hazırcılık var. Sıkma güzel canını bilgi burada çizimler burada isteyen faydalansın.
    Anlayamadığı yeri sorana zaten cevap yazıyoruz.Borsada para kazanmak çok çalışmayı gerektirir.
    Benim laptop eskidi yenisini almak için 5 ay araştırdım,ancak aldım.Alt tarafı 2000-3000 tl lik mal, insanlar borsaya alın teriyle kazandıkları çok daha fazla parayı yatırıyorlar ezbere.Yazacak çok şey varda gerek yok.İyi geceler.
    İyi geceler...

Yarın ola hayrola...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Gözden kaçan bir şey yok üstadım,hazırcılık var. Sıkma güzel canını bilgi burada çizimler burada isteyen faydalansın.
    Iyi geceler hangi laptop u aldınız acaba

Hayırlı Cumalar...

Cuma 'nın hayrı ve bereketi üzerimize olsun inşaAllah...

Benim laptop 2012 model...

Çok şükür hâlen çalışıyor ve işimi görüyor. Fakat daha hızlı bir tane alayım diyorum ve bakıyorum; hâlen benim bilgisayarın hızından ve işlemcisinden daha iyisi yok...

Sadece RAM sorunu var. Laptop 'lar üretilirken eğer marka ise belirli bir RAM 'e kadar destek veriyor. Daha fazlasını taksanız da bir işe yaramıyor.

O nedenle bir kaç yıldır yeni laptop almıyorum...

Bazen eki de olsa elimizdeki daha iyi olabiliyor...

7. Hayırlı cumalar,
    sağlıklı mutlu gün dilerim.

8.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Hayırlı Cumalar...

Cuma 'nın hayrı ve bereketi üzerimize olsun inşaAllah...
    Sizinde Cumanız mübarek olsun.Olsunda kılamıyoruz.kılınmayan namazın sevabı olurmu?

Sayfa 794/1078 İlkİlk ... 294694744784792793794795796804844894 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •