Sayfa 930/1078 İlkİlk ... 4308308809209289299309319329409801030 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 7,433 - 7,440 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. Yapı Kredi yıllık pivot direncine gelmiş, 3.20 -3.22 geçerse bakarız.

2. Bu topiği şuana kadar baştan 650. sayfaya kadar tekrar okudum, başta Don Kişot üstad olmak üzere bizim selim, lutfu001, BJK coccinella, Muhendis Ankara, sn.Derinlikler aktif yazılar paylaşımlar yapmışlar son zamanlarda pek ses seda yok bu dostlardan.
    Herhalde parayı hamudu ile götürüp kendileride gittiler.

3.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Bu topiği şuana kadar baştan 650. sayfaya kadar tekrar okudum, başta Don Kişot üstad olmak üzere bizim selim, lutfu001, BJK coccinella, Muhendis Ankara, sn.Derinlikler aktif yazılar paylaşımlar yapmışlar son zamanlarda pek ses seda yok bu dostlardan.
    öyle anlaşılıyor

4. Yeni nesil sosyal medya ile çok aşina olduğundan nerde hisse önerisi yapan, şurdan burdan alınır verilir diyen höstadların peşinde.

5.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Bu topiği şuana kadar baştan 650. sayfaya kadar tekrar okudum, başta Don Kişot üstad olmak üzere bizim selim, lutfu001, BJK coccinella, Muhendis Ankara, sn.Derinlikler aktif yazılar paylaşımlar yapmışlar son zamanlarda pek ses seda yok bu dostlardan.
    Herkese sağlıklı mutlu günler dilerim.

6. Valla öyle oralarda da ne pazarlanıyor belli değil. Elini sallasan hocaya denk geliyorsun. Herkes hoca olmuş ama 1 tane grafik atan yok
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Yeni nesil sosyal medya ile çok aşina olduğundan nerde hisse önerisi yapan, şurdan burdan alınır verilir diyen höstadların peşinde.
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Yeni haftada haftalık pivotlar değişti hali ile şimdi 1336.5 üzeri 1342.8 var. Son direnç 1361.7 oldu.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,966
     Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Burdaaa

Alıntı Originally Posted by tyro Yazıyı Oku
    Valla öyle oralarda da ne pazarlanıyor belli değil. Elini sallasan hocaya denk geliyorsun. Herkes hoca olmuş ama 1 tane grafik atan yok

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sakın ha yanlış anlaşılmasın bende herhangi bir pazarlama faaliyeti olmaz.. aldığımı veya takip ettiğimi günü gününe yazıp sattığım tarihide not düşüyorum.alım sebeplerimi de açıklıyorum mantıklı gelir ise siz de düşünün. ama pazarlama cıh. biraz ağır oldu sanırım.
    Grafik içinse tek söyleyeceğim şey; bu konuda benden çok daha iyi olduğuna emin olduğum Dandanakan abim varken onun yanında çiziktirmek ayıp olur. Ben sadece beni cezbeden almama sebep olacak hikayeyi ararım.
    Bence sizde grafikten önce elinizi sallamadan neyi aldığınıza dikkat edin. son birkaç gün biraz heyecanlı olacak gibime geliyor. Sevgiler saygılar.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Sayfa 930/1078 İlkİlk ... 4308308809209289299309319329409801030 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •