Sayfa 1/1078 12311511015011001 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Sistem Takibi...

Yeni Forum ve Başlığımız hâyırlı olsun...

Yeni SPK kararları neticesinde yazılarıma ve tablolarıma devam edip-etmemekte tereddüt yaşıyorum. En nihâyetinde ortada bir yasa var ve uyulması gerekir...

Durum netleşene kadar bir süre kenardan izlemede olacağım. Bu konu umarım en kısa sürede netleşir...

Herkese selamlar, sevgiler...

2. Sayın T/A kararınız hayırlı olsun.

İnşaAllah kısa zamanda yazmaya başlarsınız.

Yazılarınızı özleyecegiz.

Hoşçakalınız....

Alıntı Originally Posted by trushan Yazıyı Oku
    Sayın T/A kararınız hayırlı olsun.

İnşaAllah kısa zamanda yazmaya başlarsınız.

Yazılarınızı özleyecegiz.

Hoşçakalınız....

Herkes farklı farklı yorumluyor ve netlik yok. Bu durumda SPK netlik sağlamazsa işler zorlaşacaktır. Ortada kendi açımdan yapılan bir yanlış yok ve şu ana kadar da hiç hisse tavsiyesinde bulunmadım. Sistem sonuçlarını paylaşıp, her hisse hakkında durumunu ortaya koyacak net ve öz bilgileri tablo halinde paylaşıyordum.

Talep eden olursa grafik analizi de yapmaya gayret ediyordum. Suç teşkil eden bir durum olmamakla birlikte, yanlış birşey yapmamak adına durumun netleşmesini beklemekteyim...

4. Sayın T/A sayfa hayırlı olsun

Alıntı Originally Posted by elturkos Yazıyı Oku
    Sayın T/A sayfa hayırlı olsun
    Teşekkür ederim...

Durum netleşince yol haritamız belli olacaktır...

6. Muhterem T/A,

Yeni forumdaki yeni sayfanız hayırlı olsun !!!

sir Guest
    sayın T/A ,teşekkürler. gerçekten mesajlarınızda objektiftıniz. istifade ediyordum. tam sizi bulmuşken kaybediyorum. mesajlarınıza yeniden başlamanızı isterim. sağlıklı , mutlu günler geçirmenizi dilerim.

Alıntı Originally Posted by CARPEDİEM Yazıyı Oku
    Muhterem T/A,

Yeni forumdaki yeni sayfanız hayırlı olsun !!!
     Alıntı Originally Posted by sir Yazıyı Oku
    sayın T/A ,teşekkürler. gerçekten mesajlarınızda objektiftıniz. istifade ediyordum. tam sizi bulmuşken kaybediyorum. mesajlarınıza yeniden başlamanızı isterim. sağlıklı , mutlu günler geçirmenizi dilerim.
    Güveninize çok teşekkür ederim...

Sizleri bırakmak gibi bir düşüncem yok. Her zaman için "uyulması gereken kurallara, uyulması gerekliliğini" benimsemiş birisi olduğum için SPK 'nin kurallarını da saygıyla karşılıyorum. Eksiğiyle fazlasıyla şu anda karşımızda böyle bir durum var...

Muhalif hareket etmeden, "ne şekilde sizlerle paylaşımlarıma devam edebilirim" onların çaresini her yönüyle düşünüyorum. Sizlerin de bir düşüncesi ve tavsiyesi varsa, kuralların dışına çıkmayacak şekilde, öğrenmek isterim...

Şu an için nereye çekilirse gidecek bir yönde. Bir açıklama yapılmasını bekliyorum. Hisse pazarlamadan paylaşım yapmakta sorun yoksa zaten benim bir sıkıntım yok. Hiçbir zaman elimdeki hisseleri sizlerle paylaşmadım. Bunda mesele yok. Lakin ileride, şu an için listedeki hisselerin sayısı bir hayli arttığı için, listedeki hisselerden elimde olan hisseler mutlaka benzeşeceği için sıkıntı oluşturmasından endişe ediyorum. Şu an için çıkmaz sokak!!!

Umarım bir formül buluruz...

Sayfa 1/1078 12311511015011001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •