Sayfa 561/1078 İlkİlk ... 614615115515595605615625635716116611061 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 4,481 - 4,488 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1. Günaydın dostlarım.Tüm forumdaşlara iyi tatiller.Ellerinize,emeklerinize sağlık.
    Dost dediğin düştüğünde yanında olan değil,kalkman için el uzatandır.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

2. Bu da benden olsun

hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

Günlük, Haftalık, Aylık Grafikler ve Veriler Güncellenmiştir...

Temel Tablolar da güncellenmiştir...

Site Grafikler Linki: http://teknik-analiz.com/grafikler.html

NOT: Tabloların güncellenmesi için sayfayı yenileyin...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Hayırlı Tatiller diliyorum...

Bir süredir takip ettiğim kadarı ile robot olduğundan şüphelendiğim bazı IP 'ler günlük olarak siteye gelip gidiyorlar. Bunlar öyle sanıyorum ki Google Bot gibi arama motorları da olabilir...

Bu durum hem siteye fazla yük bindiriyor hem de gereksiz bir şekilde kullanıcı istatistiğini bozuyor.!

Bu nedenle dünden bu yana tespit edebildiğim IP 'leri siteye girmeden uzaklaştırıyorum. Bu işlemi yurt dışı IP 'ler için yapıyorum. Eğer istemeden sizlerden yurt dışından siteyi takip edenleri engellemişsem şimdiden özür dilerim ve lütfen bu durumu bildirin. Derhal gereğini yapıp, "Kara Liste" 'den çıkartırım

5.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    96700 'e düşmüş değer..

6. Şans ,kader,kısmet Cuma günü sisteme takılanlar. Batma riski içerir

7. Herkese merhabalar,15 günlük kaplıca tatilim bitti ,güzel bir dinlenmeden sonra ,bugün eve gelmiş bülunuyorum.

Alıntı Originally Posted by ibrahimaydin Yazıyı Oku
    Herkese merhabalar,15 günlük kaplıca tatilim bitti ,güzel bir dinlenmeden sonra ,bugün eve gelmiş bülunuyorum.
    Hoş geldiniz...

İnşaAllah şifa olur...

Sayfa 561/1078 İlkİlk ... 614615115515595605615625635716116611061 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •