Sayfa 913/1078 İlkİlk ... 4138138639039119129139149159239631013 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 7,297 - 7,304 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,965
    Elimde herhangi bir veri yok. Yani tamamen "analiz" yapıyorum. Tabi analiz kelimesi hakkındaki düşüncelerimi beyan etmiştim. Yatırım tavsiyesi olmaktan çok. Daha ... Nasıl desem canım. anladınız işte.
    Piyasadaki abuk subuk kağıtların dönemi bitti gibi. Alanın eline yapışıyor. Hikayesi olan varsa al-ver ekonomiye can ver modunda ilerliyor. Ancak XU100 ile ilgili bugün uygulamaya geçen karar hafif ayılara el sallatır durumda. Titrek ayaklarla su üzerindeki, kaygan taşlara basmaya benziyor. Ben çay demledim balkona çıkıp güzel havanın tadını çıkartıyorum. EREGL hakkındaki fikirlerim ve satış beyanım esastır. Bekliyorum. Çay güzel. TUPRS, ne fanteziler kuruyorum onunla ilgili, ama ne yazık ki temettüsü bu sene yok. Sevgili Dandanakan abim bir ara bundan bi sene hayır beklemeyin dedi. ŞİŞE deseniz ilk gün açıkçıların hücumuna uğradı. Amaaan canım işte hergün ekran başında mı olacaz.
    Hakkaten kendi kendine konuşuyor gibi oluyormuş T/A üstadımı şimdi daha iyi anlıyorum
    Herkese sevgiler, saygılar, selamlar.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Elimde herhangi bir veri yok. Yani tamamen "analiz" yapıyorum. Tabi analiz kelimesi hakkındaki düşüncelerimi beyan etmiştim. Yatırım tavsiyesi olmaktan çok. Daha ... Nasıl desem canım. anladınız işte.
    Piyasadaki abuk subuk kağıtların dönemi bitti gibi. Alanın eline yapışıyor. Hikayesi olan varsa al-ver ekonomiye can ver modunda ilerliyor. Ancak XU100 ile ilgili bugün uygulamaya geçen karar hafif ayılara el sallatır durumda. Titrek ayaklarla su üzerindeki, kaygan taşlara basmaya benziyor. Ben çay demledim balkona çıkıp güzel havanın tadını çıkartıyorum. EREGL hakkındaki fikirlerim ve satış beyanım esastır. Bekliyorum. Çay güzel. TUPRS, ne fanteziler kuruyorum onunla ilgili, ama ne yazık ki temettüsü bu sene yok. Sevgili Dandanakan abim bir ara bundan bi sene hayır beklemeyin dedi. ŞİŞE deseniz ilk gün açıkçıların hücumuna uğradı. Amaaan canım işte hergün ekran başında mı olacaz.
    Hakkaten kendi kendine konuşuyor gibi oluyormuş T/A üstadımı şimdi daha iyi anlıyorum
    Herkese sevgiler, saygılar, selamlar.
    Çok düşünme Selim, sonra kafayı yersin. Sen bize lâzımsın...

Endeksin sağlam hisselerinden al at bir kenara. Çok sık bakmana da gerek yok. 2-3 ay sonra dön bak...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,965
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Çok düşünme Selim, sonra kafayı yersin. Sen bize lâzımsın...

Endeksin sağlam hisselerinden al at bir kenara. Çok sık bakmana da gerek yok. 2-3 ay sonra dön bak...
    Esasen bende onu yapıyorum. Hikayesi olan bir hisse aldım. %400 bedelli, fikrim şu: Bedelli hikayesi patlayıp bedelli de R leri almayı ne onun üzerinden prim yapmayı hedefliyorum. yaklaşık 1-2 aylık bi süreç bakalım arada girip çıkıyorum, Tahtacıyı rahatsız etmeyecek adetlerde lotlar alıp tekrar kendisine ve piyasaya iade ediyorum. Çok açılmayı düşünmüyorum. Birde ikincil bir hedefim var. Bedelli hikayesi olmuş piyasaya dağıtılmış olan başka bir hisse var. onunda tahmini olarak tabanı burası. Düşüşten tepki vermesini bekliyorum o da yaklaşık 1-2 haftalık bir süreç.5 dk lık grafiklere güvenip yüklü kademe alımları yapmıyorum. Tabi sizin fikirlerinize aykırı ama, aklımda banka var. Malum pandemi süresince herkesin elindeki sıcak para eridi belki piyasada iş yapan firmaların kredi talepleri artar düşüncesi ile banka takip diyorum. Kararsızım İSCTR ve VAKBN arasındayım. izliyorum.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Esasen bende onu yapıyorum. Hikayesi olan bir hisse aldım. %400 bedelli, fikrim şu: Bedelli hikayesi patlayıp bedelli de R leri almayı ne onun üzerinden prim yapmayı hedefliyorum. yaklaşık 1-2 aylık bi süreç bakalım arada girip çıkıyorum, Tahtacıyı rahatsız etmeyecek adetlerde lotlar alıp tekrar kendisine ve piyasaya iade ediyorum. Çok açılmayı düşünmüyorum. Birde ikincil bir hedefim var. Bedelli hikayesi olmuş piyasaya dağıtılmış olan başka bir hisse var. onunda tahmini olarak tabanı burası. Düşüşten tepki vermesini bekliyorum o da yaklaşık 1-2 haftalık bir süreç.5 dk lık grafiklere güvenip yüklü kademe alımları yapmıyorum. Tabi sizin fikirlerinize aykırı ama, aklımda banka var. Malum pandemi süresince herkesin elindeki sıcak para eridi belki piyasada iş yapan firmaların kredi talepleri artar düşüncesi ile banka takip diyorum. Kararsızım İSCTR ve VAKBN arasındayım. izliyorum.
    Çok ince hesaplar bunlar. Benim o kadar derin hesaplara kafam artık basmıyor...

Aktiften alır, aktiften satarım...

Banka bana ters ama illâ da alacağım dersen İşC daha iyidir...

5.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Bunun uzun vadesi bu şekilde sn.imaus. Ama daha uzun vadesi arka sayfalarda vardı bulursam yapıştırırım.
    Bu yeterlidir dandanakan hocam teşekkür ederim

Hayırlı Cumalar...

Sağlık ve mutluluk dolu güzel bir gün olmasını diliyorum...

7. Günaydın
    Sağlıklı ve mutlu bir gün diliyorum.

Uzun zamandır güncellemediğim Uzun Vade grafiğimi güncellemenin artık zamanı geldi sanırım...

En sade ve yalın şekli ile XU100 Aylık grafik...

Ben olsam hedefi 1453 kapanış olacak şekilde ayarlardım. Bunun için de en uygun zaman 31 Aralık 2020...

Bu tarihte kanal üst bandı 1453 'e eşit oluyor...

Bekleyip görelim, olacak mı?

Sayfa 913/1078 İlkİlk ... 4138138639039119129139149159239631013 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •