Sayfa 620/1078 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 4,953 - 4,960 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku

Bist100 Haftalık TL senaryo takibimizde ise henüz Chikou-Span mavi kapanışları kesmedi . Bist30 daki kesişimin sahte olup olmadığını sağlama olarak takip edebiliriz...

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir... Sevgiler...Saygılar...

Bist100 son durum.... Bist30 ile yükseliş sinyalini paralel takip ediyorduk ... Diğer taraftan ince siyah trend desteği kapanışla aşağı kırıldı...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

2.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku

Brent Petrol 2016 yılında başlattığı yükselişin zirvesini Ekim'de yaptı gözüküyor. Orta-Uzun vade alçalan trende dönmesi kuvvetle muhtemel. Haftalık grafikte son iki zirveye baktığımızda fiyatlar , indikatörlerle negatif uyumsuzluk gösteriyor. Bu anlamda da güç kaybı aşikar. Siyah pitchfork'a ait en üst mediana dokunarak zirve yapan haftalık barların muhtemel hedefi ilk etapta siyah orta mediana ulaşmak olacak.Orta siyah medianın tam bar aşağı kırılması söz konusu olursa haftalık barlar hızlı bir şekilde pembe hagopian çizgisine dokunmak isteyecektir.

Sağlama olarak Ichimoku Kinko'a bakarsak ; Mavi kapanışlar Ekim ayında ana trend kırmızı kijun-sen'i sert aşağı kırdı .Bulutun üstünde seyretmesi ile gücünü devam ettiriyor gözükse de 26 birim arkadan gelen ve teyit niteliğindeki kahverengi chikou-span de kırmızı kijun-sen'i kesmeye yönelmiş durumda. Eğer haftalık 70usd altı kapanışlar gelirse teyit gerçekleşmiş olacak ve muhtemel ilk hedef bulutun alt sınırı senkou-span B olacak. Şu an 61usd civarında gözüküyor.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku

3 Kasım'da verdiğimiz senaryodaki gibi brent için ilk hedef gerçekleşti...

Burada da bulunsun BRENT Pitt ....

BRENT Pitt... ... İkinci hedef için kırdığımız çizgiden onay alındı ....

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
    Trend Takibi (4H)

CP>EMA20>EMA50

https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

4. arkadaşlar yahoo finance'de bizim borsanın hisselerin düzeltilmemiş fiyatları var. o düzeltilmemiş fiyatlar doğru mu acaba, teyit edebilir misiniz ?

Alıntı Originally Posted by krabby Yazıyı Oku
    arkadaşlar yahoo finance'de bizim borsanın hisselerin düzeltilmemiş fiyatları var. o düzeltilmemiş fiyatlar doğru mu acaba, teyit edebilir misiniz ?
    Doğrudur... Ben zamanında kullanıyordum...

Şimdi de yeni Site formatında yine düzeltilmemiş veriler kullanıyorum...

Aşağıdaki Linkten inceleyebilirsiniz...

Link: http://www.teknik-analiz.com/candlestick/

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

6. tesekkürler

Az önce yeni Platforma Haftalık ve Aylık Zaman dilimlerini de ekledim...

Diğer zaman dilimlerini de en kısa sürede inşaAllah eklerim.

Dikkat edilirse altta zamanı gösteren bar daha önce Günlük Periyot için kodlandığından diğer dilimlerde sıkıntı çıkarıyor. Bu iş için yeniden kodlama yapmam gerekiyor. O nedenle şu anki dilimlerde pek sıkıntı yok ama 5dk, 15dk, 1 saat gibi dilimlerde işler iyice karışacaktır. O nedenle onları en son eklemeyi düşünüyorum...

Link: http://www.teknik-analiz.com/candlestick/

Alıntı Originally Posted by krabby Yazıyı Oku
    tesekkürler
    Benim sitede şu anda düzeltilmiş veri kullanılıyormuş. Az önce kontrol ettim.

Veri kaynağını değiştirdiğimden farklılık olmuş. İlerleyen zamanlarda bunu seçimli yapmayı düşünüyorum. Şimdilik bu haliyle kullanabiliriz...

Sayfa 620/1078 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •