Sayfa 674/1078 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 5,385 - 5,392 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Öncelik'le tüm arkadaşlar'a selamlar.Yaşar hoca'ya üzüldüm Allah rahmet eylesin.
    Sayın T/A senin mardin'de resim bu şekil'de.Macd uyumsuzluk var düşüşü onaylamamış.
    Yaklaşık 10 yıldır bu kanal'da hareket ediyor.Kanal alt bant yaklaşık 2.50.Yukarıda yaklaşık 3.15 civarları gözüküyor.

Bu arada mardin çizgiye gelmiş,üzeri haftalık kapanışlar yapabilirse,3.35 mavi çizgi.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Bu arada mardin çizgiye gelmiş,üzeri haftalık kapanışlar yapabilirse,3.35 mavi çizgi.
    Eline sağlık, teşekkür ederim...

Bakalım filmin sonu nasıl bitecek. Bu kadar beklemeye değecek mi?

İlk alışımdan bu yana 3 yıl olmuştur...!!!

Hayırlısı ile hedefe gitsin inşaAllah...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3. İnşallah sayın T/A Kişi sabır edenler ve iyi niyetli'ler katın'da olduktan sonra,er veya geç muradına erecektir.
    Eremese bile nasip değilmiş demesini bilmek lazım.

İnşallah sayın T/A Kişi sabır edenler ve iyi niyetli'ler katın'da olduktan sonra,er veya geç muradına erecektir.
    Eremese bile nasip değilmiş demesini bilmek lazım.
    Amennâ...

Biz bize düşen kısmını yaptık, gerisi gerçek mal sahibinin bileceği...

Bizler emanetçiyiz...

5.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    Bu iş biraz Nasrettin Hoca 'nın durumuna benziyor...

Sen de haklısın...

Lâkin Haftalık grafiğe bakıldığı zaman sizin bahsettiğiniz gibi yaptığımızda 2 hafta SAT/ALMA konumunda iken, hafta içi gelen gelip geçici bir sinyal ile AL konumuna ve akabinde AL devam etmesi (TUT konuma geçmesi zaten mümkün değil, çünkü aynı hafta içerisinde olduğumuzdan hep AL verecek ve "0" gün görünecektir...) haftalık bazda pek geçerli ve tutarlı bir durum olmayacaktır.

Zaten hafta sonu grafiğe bakıldığı zaman aradaki AL/TUT hiç görünmeyecek bile.

Bu durumda çıkar yol bulunamıyor...!!!

En sağlamı grafiklere bakmak... Baktınız bir problem var, hemen grafiğe başvurun. Orada tüm dönemleri inceleyip durumu net olarak görebilirsiniz...
    ilginiz için teşekkürler Sn.T/A

6.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

3.35 geldi.Ama boşluk bıraktı altta.

3.35 geldi.Ama boşluk bıraktı altta.
    Boşluk kapandı...!

Bakalım bir hareket gelecek mi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,964
    Yaklaşık olarak Şubat ayının 2 sinden beri ekranımda takip ediyorum MRDIN i. Kendini yineleyen ardışık işlemler yapıyor. Tahtanın artisti daha doğrusu traderi Gedik, yan hesabı yani depo olarak kullandığı hesabı Finans, son yükseliş için çok hazırlık yaptı, böyle bir sığ tahtada olmayacak bir iş yaptı ve yaklaşık 100.000 lik bir malı depoladı. Yükselişi için saatlik grafiği iyi yerden başladı ancak 18.09.19 da sabah tahtayı gaplı açtı. Bu da sonunu hazırladı. Tepede 3.35den itibaren TEB den iki atağındada mal yedi o da yaklaşık 170.000 civarında idi. bu kadar yüklü malı taşıyabilmek için tekrar alım yapmaya başlayınca eli şişti. Başka birinden yardım alması ya da tahtayı aşağı çekip biraz daha mal toplamaya derine dalmak için 18.09.19 da yataya sardırdı tahtayı. Tahminim. yani bu konuda emin şeyler söylemek zor. Ama hissenin yeni sahipleri inatçı olduğunu belli etti. İlk destekte yeniden atak yapmak için güç toplayabilmek için fiyatın salınmasına izin verdi. Yani malı taşıyacak belli etti kendini. XTAST ile doğru orantılı taşıyor. Bazen küçük sapmalar yapıyor buda yeni katılımcılar yüzünden oluyor sanırım. Ama uzun vadeye dayanabilecek sinir ve sabrınız varsa. istanbul da daire satınalmaktan daha mantıklı. Yolunuz uzun üstadım. Ama sizi tebrik etmek isterim.Bu sabır taş olsa çatlatır adamı.
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Sayfa 674/1078 İlkİlk ... 174574624664672673674675676684724774 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •