Special Days Image
Sayfa 862/1078 İlkİlk ... 362762812852860861862863864872912962 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 6,889 - 6,896 arası.

Konu: Sistem Takibi...

1.  Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    XU100 60 dk. 'lık grafik...

Sende mi saatliklere indin üstad.

2. hayırlı günler olsun kolay gelsin..fazla yazmasak da topiği takip ediyorum
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

3.  Alıntı Originally Posted by aslanbey Yazıyı Oku
    hayırlı günler olsun kolay gelsin..fazla yazmasak da topiği takip ediyorum
    Edin tabi sn.aslanbey bilgiden zarar gelmez sormak istediklerinizi de çekinmeden sorun.

4.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Edin tabi sn.aslanbey bilgiden zarar gelmez sormak istediklerinizi de çekinmeden sorun.
    sağolun ben de az cok grafikle ilgileniyorum amatorce....aklıma takılan olursa sorarım..grafk de günlük mü yoksa haftalık mı daha garanti sonuclar veriyor acaba..mesela rsı ccı ve macd da sn dandanakan
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

5. Bu sizin almış olduğunuz hissenin vadesine bağlı olarak değişir sn.aslanbey orta ve uzun vadelerde haftalık ve aylık bakılması daha doğru olur,eğer günlük veya haftalık al sat yapacaksanız o zaman saatliklerden başlayıp günlük değerlere bakabilirsiniz.
    Macd biraz yavaştır rsı yi ben daha ziyade her periyotta uyumsuzlukları tespit etmekte kullanıyorum.
    Ayrıca ichimoku kijunsen ve tenkansen değerlerini ve haftalık aylık yıllık pivot değerlerini takip etmekte fayda var.

Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku
    Sende mi saatliklere indin üstad.
    Yıllarca tek hissede bekleye bekleye iyice Günlük grafikçi olmuştum hatta bakmıyordum bile...

Şimdi mecburen bizi trader yaptılar.

Mecburen saatliğe de bakar oldum...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Alıntı Originally Posted by aslanbey Yazıyı Oku
    hayırlı günler olsun kolay gelsin..fazla yazmasak da topiği takip ediyorum
    Burada herkes birbirine yardımcıdır...

O nedenle rahatça yazabilirsiniz...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

8. İşin özü teknik analiz zor zanaat herkes kendine göre bir sistem oluşturmaya çabalıyor.
    Sn.T/A nın sistemi gayet güzel birde most indikatörünü ekledi daha iyi oldu.
    Ayrıca arka sayfalarda selim arkadaşımızın gönderdiği takip edilmesi gereken değerleri yazdığı yazı var faydalı.
    Fakat en önemlisi bir şirketin finansallarındaki iyileşmeyi takip edip,teknik analizine bakıp,aylık hacimden toplandığını tespit etmektir.

Sayfa 862/1078 İlkİlk ... 362762812852860861862863864872912962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •