Sayfa 122/1078 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 969 - 976 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Bu kadar zor olduğunu bilseydim teklif dahi etmezdim hocam. Halihazırdaki her şey için teşekkürler...

Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Bu kadar zor olduğunu bilseydim teklif dahi etmezdim hocam. Halihazırdaki her şey için teşekkürler...
    Şu an için zor olsa da tüm görüşleri dikkate aldığımı bilmenizi isterim...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

3. Sevgili T/A abim
    Sanırım üstteki serzenişin bana idi. Elimde akıllı telefonum olmadığı için sadece netten giriş yapabiliyorum. onada ancak fırsat bulabildim. Aslında senin açacağın her kapı benim için bir ışık olacaktır. Ben şöyle olsun ya da bu da olsun diyebilecek kapasitede değilim. Zaten senin bu zamana kadar bizler için sarfettiğin enerji ve çabayı gördükçe yaptıklarını izledikçe Rabbimden sana razı olmasını diliyorum. Sana bir süre cevap yazamadığım için üzüldüm. Hakkını helal eder misin abi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
     Alıntı Originally Posted by T/A Yazıyı Oku
    İşin temellerini oturtmadan programı yazmam mümkün değil. Önce neler olması gerektiğini ve nasıl olması gerektiğini tesbit etmek lâzım, sonrasında da bunun nasıl mümkün olacağını benim araştırmam ve yapmam lâzım...

Biraz fikir jimnastiği hiç de fena olmaz. Olayı sağlam temellere oturtalım... Sonrası kodlamaya kalsın...
    Sevgili Üstadım,
    Sadece günlük AL verenleri görsek yeterli olmaz mı ? Ne de olsa önemli olan makul fiyattan alabilmek.
    Ama AL sinyalinden sonra SAT sinyali için yeni destek olarak neyi baz alabileceğiz. Trend değişirse destek ve dirençlerde ona göre yeni konumuna geçmiş olmaz mı ?

5. Sn. T/A eline,emeğine sağlık.
    Dost dediğin düştüğünde yanında olan değil,kalkman için el uzatandır.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

Alıntı Originally Posted by mehmet emin Yazıyı Oku
    Sevgili T/A abim
    Sanırım üstteki serzenişin bana idi. Elimde akıllı telefonum olmadığı için sadece netten giriş yapabiliyorum. onada ancak fırsat bulabildim. Aslında senin açacağın her kapı benim için bir ışık olacaktır. Ben şöyle olsun ya da bu da olsun diyebilecek kapasitede değilim. Zaten senin bu zamana kadar bizler için sarfettiğin enerji ve çabayı gördükçe yaptıklarını izledikçe Rabbimden sana razı olmasını diliyorum. Sana bir süre cevap yazamadığım için üzüldüm. Hakkını helal eder misin abi?
    Ben birşeyler yapmaya çabalıyorum ve bunu herkesin faydasına olabilecek bir şekilde olsun istiyorum. Sonrasında değiştirmek sıfırdan yapmaktan daha zor oluyor. O nedenle çok mecbur kalmadıkça değişiklik yapmıyorum. Fakat kimseden ses çıkmayınca haliyle insan üzülüyor ve yıkılıyor...

Kimseye kırgınlığım falan kesinlikle yoktur ve olamaz da. Sizler benim can dostlarımsınız ve birlikte birşeyleri dürüstçe başarmaya çalışıyoruz hepsi bundan ibarettir...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,974
    merhabalar Üstadım
    Bu başlığı şu anda 6 kişi okumaktadır. (2 üye ve 4 ziyaretçi)
    selimtogrul, T/A

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Sevgili Üstadım,
    Sadece günlük AL verenleri görsek yeterli olmaz mı ? Ne de olsa önemli olan makul fiyattan alabilmek.
    Ama AL sinyalinden sonra SAT sinyali için yeni destek olarak neyi baz alabileceğiz. Trend değişirse destek ve dirençlerde ona göre yeni konumuna geçmiş olmaz mı ?
    Sadece AL ve SAT olanları görmek şu an için yeterli olabilir. Destek ve direnç zaten ilgili hissenin grafiğinde mevcut. Oradan bakılablir. Lâkin Sistem 'in bir özelliği de destek/direnç geçilmeden de sinyal üretebilmesidir. Bazen bu hatalı sonuçlar verse de, başarı oranı daha fazladır. O nedenle birçok kez kafaların karıştığı oluyor ve bu yönde sorular gelmişti. Ben de elimden geldiğince açıklama yapmaya çalışmıştım. Açıklama/Help olarak da listenin altındaki butona tıklayarak detayları okuyabilirsiniz.

Şimdi benim asıl öğrenmek istediğim:

- Grafiklerde olduğu gibi sadece son güne ait AL/SAT listesi iş görür mü? yoksa geçmişe ait listeye de ihtiyaç olur mu?

- Sadece son gün iş görürse daha kolay olur. Geçmiş veriler işin içine girerse yazılım süreci hem zorlaşır hem uzar ama talep bu yönde olursa ben elimden geleni yine de yapmaya çalışırım.

Sayfa 122/1078 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •