Sayfa 10/791 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 6328 madde; 73 - 80 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. 3/02/2017 09:01:56 ***BUCIM*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Pay Alım Satım Bildirimi

***BUCIM*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Pay Alım Satım Bildirimi )

Yapılan açıklama düzeltme mi? Hayır
    İlgili Şirketler BUCIM

Açıklamalar Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No:15.1 Sayılı Tebliği kapsamında İsmail Tarman tarafından Kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır.
    Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.
    http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/588164

2. Beşiktaşk ne demek bu?
    Tarman nekadar satmış?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. başkan ne satması satarmı yahu ahhhh ahhh..........................

22.02.2017 tarihinde Bursa Çimento Fabrikası A.Ş. payları ile ilgili olarak 6,03 fiyat aralığından 50.000 adet alış işlemi tarafımca/ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte BURSA ÇİMENTO FABRİKASI A.Ş. sermayesindeki paylarım 22.02.2017 tarihi itibariyle % 45,638 sınırına ulaşmıştır. Tarman Çimento Yat.San.Tic. A.Ş.’nin sahip olduğu %12,924 oranındaki paylar ortaklığımızla birlikte hareket etmektedir.

4. Bende şaşırdım. Baskı altında tutmak için satış koydu herhalde, düşünce alır tekrar dedim.
    Kendisinin ortalaması dolar bazlı bakınca acaip yukarıda zaten.

Bütün yazılarınızı okudum. Dediklerinin çoğuna katılıyorum.

Deneme üretimleri iyi olur, 3 aylıkta yada 6 aylıkta kar 3 katına çıkınca, samanlık seyran olur gibi bir düşünceye sahibim.
    7 de 1 i değeri olan çimento kağıtlarıyla aynı piyasa değerine sahip olması zaten ilginç.

Hele de Fransızlar söylentisi söylentiden bir adım daha gerçekleşmeye yaklaşırsa ozaman ( max 2 sene öngörüm), ve eski fabrika yeri için güzel bir değerlendirme yapılabilir se (o da 2-3 sene gibi çözülür bence) ozaman 20-30 lar konuşulur

Ama işte zaman lazım. Onu da beklemeye niyeti olan kazanır.

Sizce çed açıklandı,Yen'i fabrika bitti sayılır, kar açıklandı olumsuz bir tablo yokken bu düşüş niye?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. SN ÖMER
    50.01-45,638= 4.372 Şu 4.37 var ya işte sihirli sayı o onu ele geçirince zaten ötturur kağıdı. çoğunluk eline geçtiği için sabancı gibi cimento fabrikası diye yırtınanamı satar? yoksa her yerde ihale alan inşaat şirketi limak a mı satar? siz karar verin kısa vadede her turlu angili dingili yapar bu herifler bu yüzden dikkat ederseniz teknik rakam vermiyorum. 1.75 cent dedim kestim attım yakın zamanda 2 3 kere vurdu döndü oraya cunku o kadar topluki mal bulduklarında kapıyorlar. bu yüzden 3 kademe 5 kademe ırgalamıyor herifleri yalandan iki 3 kalemşörden de yorum yaptırıyorlar dunku gibi neymiş negatif yahu nasıl negatifmiş ki bu 10 senedir artmamış dolar bazlı ise faciya ama karlı neymiş son çeyrekte brüt satış dusmus (kardeşim kıs ayı zaten ne bekliyorsun)finansallar bozulmuş dolar 4 zıplayınca öyle oldu al şimdide 358 ee ne olcak şimdi ? işin daha komedisi kasada ki para nerdeki bu amcamların finansalları bozuluyor. hepsi muhasebe oyunu yersen çıkıp biri bana deseki yahu arkadaş cok cıkmıstı o yüzden dustu sen ne anlatıyorsun? varmı öyle bişi yok gecen 10 sene ne yaptıkı düşmek için neymiş efendim kar azaldı ulan sermaye 105 kar 75 el insaf temettümü dağıttında yada çeyreklik dönemlerde mi temettünü dağıtıyorsunda paran yok finansalların bozulmuş hepsi tras laga luga bu BİR YATIRIM KAĞIDIDIR. 3 5 aydır çıkmıyor diye serzeniş de bulunanlarımız var olabilir o arkadaşlarımız genelde 7 lere gittiğinde girenler kağıda ama diyorum altı ustu bir tavana bakar elalem 7 den almış kağıt 2 lira ya dusmus umidini kaybetmiyor bizim arkadaşlar (kendilerince haklılar saygım var) isyann neyse bakalım bizim papaz ne planlıyor ced işini de sonraya saklıyor vardır bir bildiği. istermisin kapasite artısıyla beraber arabın birisine satsın fabrikayı )) gecen gun herifin biri kiler gyo nun 47 evini topluca aldı 90 kusur milyona dolara bizim fabrika 180 milyon dolar 90 ev fiyatına bir cimento fabrikası 1 celik fabrikası 1 liman 2 3 tane de beton şirketi Kadıköy pazarında yok böyle fiyat kossssss vatandaş kossssss

6. he bak bide ne diyecektim iştiraki cemtasıda yalandan yılın son gunu bastılar tepesine 250 civarında bilançoya eklediler kağıt 2 90 3 lerde geziniyor. yine bir at hırsızlığı yapmazlarsa 3 aylıkda sadece bu işritakten % 15 değer artısı katkısı olacak işin özu hepsi kalem oyunlarıyla gelen bilanço ayakları

7. Bilançoya bakın!
    Son çeyrek 186,5 ml tl lik çimento satıyor,ana ortaklık payına 9,7 ml TL kar düşüyor.
    Bu yeminli denetim kuruluşlarına devlet güvendiğinden beri şirketler amaçları doğrultusunda istedikleri bilançları getirir oldular.
    Kötü algıyı yarat.Ve sonra ky'nin boğazından al lokmayı.Topla senetlerini.
    Ne insanlar gördüm;milyonların içinde yüzüyorlardı.Kimseye hayırları yoktu.Para diye deliriyorlardı.Geberip gittiler...
    Herhalde bunlar kazık çakacaklar dünyaya.

8.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Bilançoya bakın!
    Son çeyrek 186,5 ml tl lik çimento satıyor,ana ortaklık payına 9,7 ml TL kar düşüyor.
    Bu yeminli denetim kuruluşlarına devlet güvendiğinden beri şirketler amaçları doğrultusunda istedikleri bilançları getirir oldular.
    Kötü algıyı yarat.Ve sonra ky'nin boğazından al lokmayı.Topla senetlerini.
    Ne insanlar gördüm;milyonların içinde yüzüyorlardı.Kimseye hayırları yoktu.Para diye deliriyorlardı.Geberip gittiler...
    Herhalde bunlar kazık çakacaklar dünyaya.
    Verdiğiniz rakam çimento satışı değil. Çimento, beton ve cemtaş vs. tüm satış rakamı. Çimento satışı yıllık 225 milyon civarında zaten.

Sayfa 10/791 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •