Special Days Image
Sayfa 13/789 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 6312 madde; 97 - 104 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. [QUOTE=omer;31564]Kaça kadar salmasını bekliyorsunuz?

Dolar bazlı orta vade desteği 156 cent dolar ne olur? Ona dair beklentiler karışık o yüzden tl bazlı destek yeri vermek bu sallama döneminde çok mantıklı olmaz

2.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Bilançoya bakın!
    Son çeyrek 186,5 ml tl lik çimento satıyor,ana ortaklık payına 9,7 ml TL kar düşüyor.
    Bu yeminli denetim kuruluşlarına devlet güvendiğinden beri şirketler amaçları doğrultusunda istedikleri bilançları getirir oldular.
    Kötü algıyı yarat.Ve sonra ky'nin boğazından al lokmayı.Topla senetlerini.
    Ne insanlar gördüm;milyonların içinde yüzüyorlardı.Kimseye hayırları yoktu.Para diye deliriyorlardı.Geberip gittiler...
    Herhalde bunlar kazık çakacaklar dünyaya.
    Kötü niyetli kokarca bunlar,alıcıların gücü zayıflayinca 6,01e 72 bin lot satış yazıyor ,güç bende dökülün diyor o.ç..Dün 6,03 den 50 bin lot alan Tarmanda tık yok,icazet olmasa çizse nice olurlar..Ben de aldıklarımı geri verdim biraz zararına,düşürmekse niyetleri bekler aşağıdan alırım.Bilanço açıklayan diğer çimento şirketlerinin 4. çeyrek performanslarına göre en iyisi Bucim,lakin çetenin niyeti kötü.

3. Ced raporu 25 OCAK 2017 de yasal süreç tamamlanıp askıya çıktı diye biliyorum.
    Onaylandı anlamına gelmiyor mu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by omer Yazıyı Oku
    Ced raporu 25 OCAK 2017 de yasal süreç tamamlanıp askıya çıktı diye biliyorum.
    Onaylandı anlamına gelmiyor mu?

aynen öyle bakanlıgın onay ve imzası gerekiyor ..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

5.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    aynen öyle bakanlıgın onay ve imzası gerekiyor ..?
    Peki bunun için belirli bir zaman dilimi söyleyebilir miyiz yoksa Her rapor onaylanma zamanları farklı mıdır.

Onaylanmadan deneme üretimlerine de geçilemiyor herhalde?

6.  Alıntı Originally Posted by omer Yazıyı Oku
    Peki bunun için belirli bir zaman dilimi söyleyebilir miyiz yoksa Her rapor onaylanma zamanları farklı mıdır.

Onaylanmadan deneme üretimlerine de geçilemiyor herhalde?

onaylama günü vardırda devletin nasıl çalıştıgı belli,,isterse bir günde onaylar isterse altı ay bekletir,,tarman yanıma gelsin,,
    ZIR-DELİ Y.T.D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,117
    Hisseyi baskılamaya devam ediyorler. Hedef neresi olabilir acaba ..5.77/5.52.mi.
    Malum endeks düşüşünde frenler tutmaz oluyor. Tabii endekste düşüş olabilirse./ytd

8. Şimdi csb.gov a baktım. Doğru mu bilmiyorum ;

Rapor valilik yada bakanlık tarafından askıda ilan ve internet aracılığı ile 10 takvim günü görüşe açılır.
    Rapor ve eklerinin proje sahibinin taahhüdünde olduğunu belirten noter yazısı 5 iş günü
    Onay kararı 10 iş günü

25.01.2017 de asıldı

Toplam takvim ve iş günleriyle birlikte, bu gün açıklanması lazım )

Ama tabiiki dediğiniz geçerli

Sayfa 13/789 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •