Sayfa 141/791 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon
Arama sonucu : 6321 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Bu gün kuyruğu dik tuttuk ama
    Borsanın neredeyse 1.000 puan düştügü yerde bu kapanış ,iyi günlere işaret.0.15 kuruş temettüyü almak isteyen yatırımcı çok gibi görünüyor.
    Yatırımcı tavsiyesi degildir

2. 15 kuruş versede tatile çıksam süper olur. Mutlu etmedi ama 10 gün kafa dinleteceği kesin

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by captainfx Yazıyı Oku
    15 kuruş versede tatile çıksam süper olur. Mutlu etmedi ama 10 gün kafa dinleteceği kesin

Dostum herkes anladı baya zengin birisin, hisse sayın çok ve baya bi fazla temettü alcan, Allah daha çok versin

4. Amin Allah olmayanlara sa versin inşallah

5. bana en şacma gelen temettü verildigi an hisse fiatı 0.17 tl eksi açılıyor..
    nakit kazançtan temettü veriliyor ,,,, hisse düşünce nakit degil hissenin fiatından almış olunuyor ,,,buda yatırımcıyı kandırılmakta temettü işi hisse fiatını etkilememesi lazım fakat..bizim borsamız saçma sapan bir yer..sepk kumar oynadıkları yer..
    patron ve spek anlaşın bunların zevklerini bekle tüküreyim..
    ZIR-DELİ Y.T.D

6. sabah 5.91 e 1,5k alış yazdım ben yazdığım gibi 300 - 70 olan kademeler birden doldu yukarı çekti. masus bekliyorum bir üst kademede olsa 2-3k alıcam ama bir üst kademeler hem 50-90 falan saçma saçma satışlarla dolu. o kadar aç ki tahta sahibi 1,5k yı bile kaptırmıcam diye elinden geleni yapıyo eğer okuyorsa burayı "çık biraz yukarılara kanka bak söz 6,30-6,50 arası bendeki malları vericem. ama süreyi uzatırsan babayı alırsın" der çeker giderim
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    sabah 5.91 e 1,5k alış yazdım ben yazdığım gibi 300 - 70 olan kademeler birden doldu yukarı çekti. masus bekliyorum bir üst kademede olsa 2-3k alıcam ama bir üst kademeler hem 50-90 falan saçma saçma satışlarla dolu. o kadar aç ki tahta sahibi 1,5k yı bile kaptırmıcam diye elinden geleni yapıyo eğer okuyorsa burayı "çık biraz yukarılara kanka bak söz 6,30-6,50 arası bendeki malları vericem. ama süreyi uzatırsan babayı alırsın" der çeker giderim
    ben 5.96 ya yazdım istediğim kadar verdi sen çok ucuzcusun

8. bende zaten çok yüklü değil hepi topu 4000 adet var. 70 maliyetli. ama heralde 2-3 ay oldu. 6,30 da veririm diyodum süründürdü resmen. ama buralarda takıldığı sürece 5,90 verirse mesela 1500 adet daha alıcam. kısa vade (yaklaşık 2 en fazla 3 hafta) 6,30 olmazsa hedef fiyatımı 6,50-6,70 arasına çıkarıp gerekirse bilanço beklicem. nerden bulaştım buna belkide bu sürede diğer hisselerden daha fazla kazanırdım ama burasıda garanti gözüyle bakıyorum. fransa satış umuduyla girdim, gerçi hala bi umut var ama bist (şahsi görüşüm) korkutmaya başladı katar olayı ile. inşallah hemen çıkar da hepimiz kazanırız
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

Sayfa 141/791 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •