Sayfa 160/790 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260660 ... SonSon
Arama sonucu : 6316 madde; 1,273 - 1,280 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. BİZ NEYİ BEKLİYORUZ ?
    Geçen yıl İzmir Otoyolu projesinin tam anlamıyla Bursa ayağında olduğu zamanlar bile BUCİM'in yaptığı kar asla yeterli değildi.
    Bu yıl 3 aylıkta Cemtaş olmasa neredeyse zarar açıklayacaktı.İhracat ise sıfır.
    Öyle görünüyor ki;bunların çimento satmaya niyetleri yok.
    Hele bir de şu Fransız Ceo'yu almaları yok mu? deli ediyor beni.Sanki işleri başlarından aşkın ve ihracat yapıyorlar da !
    Peki bizler bu senede satacağı üç torba çimento için mi yatırım yapıyoruz? elbette değil.
    Garip bir yatırım öyküsü ve bizlerin hala anlayamadığı ÇED meselesi...
    Cemtaş'ın elinden RODAPORT'U neden haraç mezat kapmak istemesi
    Cemtaş'ın artan karlılığı bunun da bilançosuna olumlu yansıması...
    Toplam varlıklarının akıl almaz boyutlarda olup,hala komedi bir piyasa değerinin olması.vs.
    İşte, bana göre şimdi biz bu devasa büyüklükteki servetin bekçiliğini yapıyoruz.Bizi heyecanlandıran malın büyüklüğü...

2.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    BİZ NEYİ BEKLİYORUZ ?
    Geçen yıl İzmir Otoyolu projesinin tam anlamıyla Bursa ayağında olduğu zamanlar bile BUCİM'in yaptığı kar asla yeterli değildi.
    Bu yıl 3 aylıkta Cemtaş olmasa neredeyse zarar açıklayacaktı.İhracat ise sıfır.
    Öyle görünüyor ki;bunların çimento satmaya niyetleri yok.
    Hele bir de şu Fransız Ceo'yu almaları yok mu? deli ediyor beni.Sanki işleri başlarından aşkın ve ihracat yapıyorlar da !
    Peki bizler bu senede satacağı üç torba çimento için mi yatırım yapıyoruz? elbette değil.
    Garip bir yatırım öyküsü ve bizlerin hala anlayamadığı ÇED meselesi...
    Cemtaş'ın elinden RODAPORT'U neden haraç mezat kapmak istemesi
    Cemtaş'ın artan karlılığı bunun da bilançosuna olumlu yansıması...
    Toplam varlıklarının akıl almaz boyutlarda olup,hala komedi bir piyasa değerinin olması.vs.
    İşte, bana göre şimdi biz bu devasa büyüklükteki servetin bekçiliğini yapıyoruz.Bizi heyecanlandıran malın büyüklüğü...

bekçilige devam..
    ZIR-DELİ Y.T.D

3. % 58 i elinizde olan istirakinizin piyasa degeri % 4 artarken sizinki %0,4 dusüyor ve bu hemen hemen her hafta yaşanıyor bu nasil bir celiskidir

GT-P5210 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bursa çimento/nemli: çimento fabrikasında 120 milyon dolarlık yatırımla yeni bir üretim hattı yapıp eski üretim hatlarımızı devre dışı bırakacağız - bloomberg ht

11.07.2017 14:50:10 bursa çimento/nemli: çimento fabrikasında 120 milyon dolarlık yatırımla yeni bir üretim hattı yapıp eski üretim hatlarımızı devre dışı bırakacağız - bloomberg ht

11.07.2017 14:48:44 bursa çimento/nemli: Roda limanı yönetimini tek bir elde toplayıp yönetimde etkinlik sağlamak istiyoruz - bloomberg ht

11.07.2017 14:47:30 bursa çimento/nemli:ihracat yapmak için üretmiyoruz üretim fazlasını ihraç ediyoruz- bloomberg ht

11.07.2017 14:45:23 bursa çimento/nemli:şu andaki satış rakamlarımız sürdürülebilir değil- bloomberg ht

11.07.2017 14:44:03 bursa çimento/nemli:tüm girdilerimizin fiyatları artarken biz fiyat artıramıyoruz- bloomberg ht

5. konuşmaların etkisi olmadı
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Fast Yazıyı Oku
    konuşmaların etkisi olmadı
    Olumlu birşey konuşmadıki ne etkisi bekliyorsun

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by captainfx Yazıyı Oku
    Olumlu birşey konuşmadıki ne etkisi bekliyorsun

ozaman veda zamanı
    Kişisel görüşlerim dışında alıntı alınan yazılarım benim görüşlerimi yansıtmaz. Forumdaki Hiç bir yazım yatırım önerisi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Fast Yazıyı Oku
    ozaman veda zamanı
    Olumu hiç bırakıp kaçmak gitme daha karpuz keseceğiz hemde sıcaklar bitince soğukta yiyeceğiz

Sayfa 160/790 İlkİlk ... 60110150158159160161162170210260660 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •