Sayfa 191/791 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon
Arama sonucu : 6327 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Citi elindekileri döküyor oda lanet olsun dedi yada sağdaki soldaki başka hesaplardaki malları toplama işini nihayetlendiriyorlar. Takaslarda % 70 üstündeki mal 3 5 hesapta toplandı diğer aracı kurumlardaki malı deyim yerindeyse vakumladılar. Oyun içinde oyun var. 6xx den mal aldım diye yazı gönderen tarman dede ye şimdiki fiyatlarmı pahalı geliyor acaba? Allah cümlemize bu filmin sonunu görmeyi nasip etsin insaallah çünkü iştirak desen var para desen var pazar desen var eh limanıda var daha neyi bekler stoklarda azalıyor. Bana kimse kömür pahalı demesin cimentolarda bir baskı var onada tamam ama be arkadas zararını azalttı diye ama hala zararda olan şirketler bile tavan cekerken bizim ağaların yaptığı ayıp oluyor yedi düvel tahtada fink atıp buraya dönüyorum. Ama diyorumki hadi tarman dede kımılda biraz))) üzüyorsun bizleri

2. Eninde sonunda dolar bazında tarihi zirveyi kıracak.Büyük hissedarların dolar bazında yatırdığı paralar şuanki fiyatla eridi(Gökşenler hariç).Elbet dengeleyecekler.
    Kar ve temettü işine gelince gerçek veriler bilançoya yansımıyor diye düşünüyorum.İzmir İzmit otoyolu inşaatında vede Bursa ve civarında yapılan onca beton işine rağmen kar ve temettü bu kadar.Daha ne olacaktida kar edemiyorlar.Baskı büyük.
    Batı çimentoda zamanında böyleydi.Sonra Birgün Mısırlı bir yatırımcı geldi çizdi lotlari.Kağıt 1.5 TL den 8 TL ye fırladı.
    El elden bilek bilekten üstündür.

Yatırım tavsiyesi değildir.

3. bugün biraz da olsa hisseye can geldi.dönüşü muhteşem olur diye ümitleniyorum..
    Yatırım tavsiyesi degildir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,451
    Bilinenler gerçekleşti uçarmı biraz zor
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

5. https://invst.ly/4v-cj

şeytan ayrıntıda gizlenirmiş..
    tarman ve müritleri kötülemye devam ..yıl sonu 9.50 veya 11.00 tl mi olacak zırdelice bir hesap göle maya çaldım bu cızzıklar cıktı ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

6. saat 12.40
    işlem miktarı 9.636 adet son günlerin rekorunu yapacak..
    ZIR-DELİ Y.T.D

7. sn sulzer
    aslında su an bunu yazmamalıyım biliyorum ama (bu kağıt adamı her turlu terse yatırıyor cunku) genelde bir tahtada işlem sıra dışı kuruduğu zaman sert bir hareket ve arkasından baya bir işlem hacmi geliyor. bellimi olur bucimde belki böyle bir hazırlık içersindedir kimbilir )) ama bu işlem olacaksada yukarı yönlü yapması tercih sebebidir )))

8. En az 2 kez bedelsiz sermaye artışı
    Çemtaşın satışı
    Kapasite yatırımının tamamlanması
    Bursa çimentonun satılması
    İşlemleri gerçekleşmeden hisselerini satmam.
    7 yıldır bekledim para pul oldu ama olsun.27 yıl daha beklerim.Sn Tarman bir röportajında uzun vadeli yatırımcı olduğunu söyledi.Bende ondan feyz aldım.Uzun uzun yatırdım sermayemi.Tarla aldım koydum kenara saydım.Param oldukçada alırım.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    Yazdıklarimdaki beklentiler hayal ürünüdür.

Sayfa 191/791 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •