Sayfa 223/790 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon
Arama sonucu : 6316 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. haftalarca selam bile söylemeyen sirket yöneticileri haber olarak habire bir seyler gönderiyor bu ara şimdide iştirakleri göndermiş forekse haber olarak hayırlı işlerrrrrr biz biliyoruz bilmeyenlere mi bak bizim bu iştiraklerimizde var diyorlarrrrr. gönderin bakalımmm

2.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Arkadas biz bilek güreşi yaptık yenişemedik, birbirimizede güvenmiyoruz, arkamızdan iş cevirmeyelim diye aynı masaya oturduk. Turkce meali bu
    çok dogru: artık arka sıralarda degil iş çevirmeyip ön koltuktan yer ayırtma ve başkan vekili olarak görüşmeleri yetkili biri olarak yapmak..tarman ve gökçen hep aynı çorbaya kaşık sallıyorlardı şimdi kepçe ile bu işi yapacaklar :bucim,e hayırlı olsun ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

3. bist olmuş 110k, bucim e bak ne kağıtlar nerelere geldi. afedersiniz çöpe bile 3-4 tl değer biçilecek neredeyse. koskoca bucim yerlerde sürünüyor. olmaz ya olurda bist sağlam bir düşerse bucim 4,50 altına falan inerse sayın tarman kaşınıyor der tüm paramı gömerim. hep geldim bu sefer çıkacak diye olmadı kimi zaman düşükten sattım kimi zaman aylarca bekleyim 3 kuruş kara sattım ama bu sefer sözüm söz alırım ve tüm uygulamaları silerim telefondan, gerekirse pc den de ayda bir bakıcam diye yemin ederim, kurana el basarım. o kağıt 10 lirayı görmeden de satmam. hatta duruma göre satış falan olursa 15-18 lira üstüne bile zorlarım. valla hiç birşeye üzülmüyorum da yıllardır yatırımcısına gün yüzü göstermeyip yolunacak kaz gibi görüyor ya. ona yanarım. bu tarman malesef yatırımcısına yolunacak kaz gibi baktığı müddetçe ona olan görüşüm bu yönde olacak. tüm bucim yatırımcısı arkadaşlara bol kazançlar umarım yukarıda dediklerim olmazda direk çıkışa başlar ve dökülen olmadan tarmanın minimum kazanacağı günler gelir.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

4. Yıllardır baskılayarak istediğini yapamadıysan, bu saatten sonra hiç yapamazsın " Ölmüş Eşek kurttan Korkmaz" Biraz taktik değiştir her seferinde aynı numara artık kimse yemiyor.

5. kabız olasın spek kardeş..
    ne ıkınıp sıkınıyorsun bak tobo yaptın hemde iki omuzlu ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

6. İlahi sn sulzer adam obo, tobo formasyonu için calısmıyorki bildiğin BOF formasyonu (bacak omuza formasyonu) için uğraşıyor )))

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,421
    i.tarman Obo Tobo Bilmem dökülecek bucim hissesi olanları bekliyorum der....

8.  Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    kabız olasın spek kardeş..
    ne ıkınıp sıkınıyorsun bak tobo yaptın hemde iki omuzlu ..
    Kabız olsunlar diyiyorsun ama değişen birşey yok hep aynı üç beş lot alacam diye kıvranıp duruyor. Demekki kabızlık bunların oynadığı oyuna engel değil. O zaman İshal olsunlar bütün gün WC çıkamasınlar ki oyun oynayamasınlar.

Sayfa 223/790 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •