Sayfa 246/790 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346746 ... SonSon
Arama sonucu : 6319 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. önümzü göremedigimiz birçok sorun var bu sorunlar asgari düzeye inmeden hiçbir yatırımcı hisse ile ugraşmaz nakitte kalmayı beklemeyi tercih eder ..İ.T alsın hisselerini tuvalet kağıdı yapsın..
    bu şartlarda dahi patron mudahale yapmasa ky hisseyi alıp enaz 12 tl götürür gölge yapmasın yeter fakat adı üzerinde kıssaltılmışı ..
    Son düzenleme : sulzer; 30-11-2017 saat: 12:42.
    ZIR-DELİ Y.T.D

2. birçok tanıdıgım esnaf ve işadamı var muhabbette İ.T bir hissede varsa ondan bir bok olmaz diyorlar bu şerefli adamın biran önce ya defolup gitmesi lazım yada öteki tarafa yoksa bucım iflahını kesecek..
    ZIR-DELİ Y.T.D

3. Sayın Behzat size kesinlikle katılmıyorum.Sanki Tarihi zirvelerini zorlayan THYAO topiği burası.Birileri en sonunda çıkar şikayetlerin ardı arkası kesilmez birisi de bunun altında kalır.O takas değişimleri bilinenler daha saklananlarda var.Dava bile birisinin yaptıkları yanında hikaye kalır.Anlayana.

4. Bucim on yıldır borsanın çıkışından nasibini almamış değerinin çok,çok altında işlem görüyor. Ölmüş eşek kurttan korkmaz, Falcıların çok sık kullandığı bir tabir vardır. Üç vakte kadar istediğin olacak derler yani 3 gün, 3 hafta, 3 ay veya 3 yıl eninde sonunda değerini bulacak 3 vakte kadar bucim hissesi olan arada bir hayal dünyasında kendisine bir beklenti yaratarak zaman geçirmek için örneğin ben şuan İsmail Tarman'nın hisselerini Ak yatırıma virman etmesini acaba hisseleri teminat gösterip kredi kullanıp bucimin kalan hisseleri için operasyonmu yapacak
    ''Yatırım tavsiyesi değildir.''

5. O virmanlar AGYO bedellisine hazırlık büyük olasılık.Teminat gösterip kredi kullanacak.Nasıl olsa sonra tahtalarda attığı taklalar ile yerine koyar.Kendisi sürekli müşteri binsin bir sonraki durakta insin diye bakan dolmuş şöförü gibi maşallah.

6.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayın Behzat size kesinlikle katılmıyorum.Sanki Tarihi zirvelerini zorlayan THYAO topiği burası.Birileri en sonunda çıkar şikayetlerin ardı arkası kesilmez birisi de bunun altında kalır.O takas değişimleri bilinenler daha saklananlarda var.Dava bile birisinin yaptıkları yanında hikaye kalır.Anlayana.
    Sayın Zdx&Lunar Soul ; ben gördüğümü yorumladım.Ve herşey ortada..En küçük bir olumsuz kıvılcımda borsanın acıklı hallerini bundan sonra da göreceğiz.
    Tabidir ki;ben borsayı genel olarak yorumlamıştım.Senet bazında Tarman'ın senetlerine gelecek olursak; onun hakkında söylenilebilecek tüm olumsuz yorumlara katılıyorum.
    Zira bende şu an onun hissedar olduğu Cemts,Bucim ve Agyo var ve vaziyeti en iyi şekilde görüyor,yaşıyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Zarrab davasına kilitlenmiş bir Türkiye piyasasında hiçbir net öngörünün olmadığı bir ortamda BUCİM'den ne beklenir?
    Bu durum 1997 den beri iç ve dış kaynaklı yaşadığımız hiçbir krize benzemiyor.
    Sadece BUCİM mi? ne senetler şu an bitik fiyatlarda ve tek bir alıcı yok.Bu durumda spekler de senetleri aşağıya çekerek kendilerini koruma altına alıyorlar.İş bu duruma gelmeden akıl edip senetten çıkabilmekti.Bunu yapamadık.
    En az yılbaşına kadar bunaltıcı durumun devam etmesini beklediğim piyasada gelebilecek olumsuz haberlerle bir önceki günü de arayacak şekilde aşağıları boylayabiliriz.Borsa %1'e yakın yükseldiği halde kimse yarına güvenip alım yapmıyor.
    Kısacası durum kötü, kolla kendini diye düşünüyorum.
    Bu durumda kim takar Bucim'i?

Asla herhangi bir yönlendirme amacım yoktur.
     Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    O virmanlar AGYO bedellisine hazırlık büyük olasılık.Teminat gösterip kredi kullanacak.Nasıl olsa sonra tahtalarda attığı taklalar ile yerine koyar.Kendisi sürekli müşteri binsin bir sonraki durakta insin diye bakan dolmuş şöförü gibi maşallah.
    behzat dede cıkıp dustu desek bu cıkıstan istifade etmediğimiz için hayıflanalım. lakin bu zarrab işi yokkende dusuyordu hala dusuyor. AGYO yu öp basına koy adamlar 1 senede 1250 den aldı 3750 ye göturdu. 3 e katladı velhasıl tarman dedenin hiç bir kağıdındaki tarzına benzemiyor budaki zulum. goltasda bile 60 dan 85 e hareket yaptı sonra dustu ama bizimkinde hiç bir refleks yok. mukemmel fırtına resmen

8. En hakim olduğu yer burası da ondan.Daha istediği elde edemediği mallar var demek ki.AGYO da dışarı da mal mı var. 10 a gitse ne olur.GÖLTŞ da o kadar hakim değildir.Ama şirketlerin aldığı kararlara bakın hep ülkeye fren.Ben görücem bir gün bir kesim tamamen uyandığında onu.Benim GM o bloombergteki açıklamayı yapacak bırak tekrar görevi sürdürmesini canlı yayında bağlanır koyarım kapının önüne.Göltş daki Neslihan Hanım da daha işe uyanmadı ise onunda geleceği pek parlak değil.
    Sayın Behzat genel piyasayı da göreceğiz.17-25 aralık kaç gördü endeks 60 000 sonra ne oldu 115 bin.

23000-21500 de pozisyon aldım paralı üyelikleri olanlar vardı 15 olacak diyen.48000-50000 de pozisyon aldım 30 000 olacak diyorlardı 72000 dönüşünde; 93000 oldu.17-25 aralıkta da yazılarım var 60 000 de ne yaptığımla ilgili olsada görsek.daha endeks kötü kötü diyorsunuz 101298-102198 de ki gap i kapatamamış.hele o gape bile değemezse hiç boşyere kötüye kendinizi yormayın.75000 den 115000 e gelen endeks hiç mi düzeltme yapmasın.Dava falan hikaye ben grafikler dışında birşeyi kayda bile almam bu durumlarda.

Ha isterseniz de derin konulara girelim yıllardır irana malı ben mi satıyorum çinden oradan şuradan buradan delerek.bıraksınlar bu işleri.Aklı olan herkes devletinin yanında olur.İçerde kim kime ne hesap sorar benim aklım ermez.Ama hesabın dışarıda sorulmasına destek olanı bundan fayda sağlamaya kalkanı millet affetmez.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 30-11-2017 saat: 15:37.

Sayfa 246/790 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346746 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •