Sayfa 247/790 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347747 ... SonSon
Arama sonucu : 6315 madde; 1,969 - 1,976 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    O virmanlar AGYO bedellisine hazırlık büyük olasılık.Teminat gösterip kredi kullanacak.Nasıl olsa sonra tahtalarda attığı taklalar ile yerine koyar.Kendisi sürekli müşteri binsin bir sonraki durakta insin diye bakan dolmuş şöförü gibi maşallah.
    Dün virmanı yapılan hisselerin kapanış fiyatına göre yapmış olduğum hesaplamada tahmini toplam tutarı 332,000,000.00TL AGYO bedellisi için ödeyeceği miktar yaklaşık olarak 35,000,000.00TL yani devede kulak misali nerdeyse onda biri

2.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Dün virmanı yapılan hisselerin kapanış fiyatına göre yapmış olduğum hesaplamada tahmini toplam tutarı 332,000,000.00TL AGYO bedellisi için ödeyeceği miktar yaklaşık olarak 35,000,000.00TL yani devede kulak misali nerdeyse onda biri
    Yok beni yanlış anladınız.Agyo onayı gelmiş önce onu halleder.Ayrıca 330 mln luk senede 300 mln kredi de kimse vermez hele şimdi.İkisi ile aynı anda da uğraşamaz arkadaşlar.Ama şunu dim o virmanlar normal değil belki de vatandaşa teminat tamamlatmışta olabilirler bunları hiç düşünmüyorsunuz.Belki de yeni pozisyonlar açacak fırsat bu fırsat burası da var.

Not:Bucimde zaten yedekleri vermeden bedelli yapamaz.Yani BUCİM için kayda bile almadım o meblağı.

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Yok beni yanlış anladınız.Agyo onayı gelmiş önce onu halleder.Ayrıca 330 mln luk senede 300 mln kredi de kimse vermez hele şimdi.İkisi ile aynı anda da uğraşamaz arkadaşlar.Ama şunu dim o virmanlar normal değil belki de vatandaşa teminat tamamlatmışta olabilirler bunları hiç düşünmüyorsunuz.Belki de yeni pozisyonlar açacak fırsat bu fırsat burası da var.

Not:Bucimde zaten yedekleri vermeden bedelli yapamaz.Yani BUCİM için kayda bile almadım o meblağı.
    Bence dünkü virmanın bir başkasının teminatını tamamlatmak için olduğunu hiç sanmıyorum, yılardır uyguladığı taktiği değiştirip yeni pozisyonlar açma ihtimali daha yüksek, uzun yıllardan beri, bir şekilde buralara kadar getirmiş. artık final zamanı diye düşünüyorum inşallah hep beraber finalde bir arada oluruz. Ben o finali yaşamak istiyorum.
    'Yatırım tavsiyesi değildir.''

4. Benim burada aldığım pozisyon henüz çerez sayılır.Ama benim için fark etmez yatırımcı olan kazansın ben kazanmasamda, az kazansamda olur.Yalnız benim şirketim olsa sayın İ.T ı ziyaret için bile olsa kapısından sokturmam.Ne olur ne olmaz.

Bir gün ardı arkası kesilmeyen şikayetler bir başlar.Bir yerden de sökülüverir mazallah dikişte tutmaz.Trump bile onun kadar rahat değil.Ama herşeyinde bir sınırı var.
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 30-11-2017 saat: 16:52.

5. XE1BV6.jpg
    ......................

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,419
    Benim malları daha çok bekler (paket mal )

7. yılbasından beri emeklilik fonlarıyla yatırım fonları malı yuklenmiş 2 milyona dayanmıs. biz hiç bir sey bilmiyoruz alıyoruz/bekliyoruz. bunları yöneten profesyonellerdemi bir sey bilmiyor DAAA 2 milyon lot alıyorlar?

8. İşte en güvenmeyeceğiniz nokta o.O fonlar kim, yönetenler kim bilmedikten sonra hiçbir anlam ifade etmez.Belki de İ.T nin yanları.Öyle dolaplar döner ki ruhunuz duymaz.O fonlar harbiden fon olsa bu tahtada böyle 3-5 lot ile buralarda tutulmaz tutulamaz.Yine de ben yanlış düşünmüş olayım.Ama koskoca bir fon kendini bu tahtada bu hallere düşürmez.Koskoca fonsun hiç olmazsa eylülün son günü CEMTS BUCIM ikisini de çiziverirsin tüm planlar alt-üst olur.

Sayfa 247/790 İlkİlk ... 147197237245246247248249257297347747 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •