Sayfa 38/790 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon
Arama sonucu : 6318 madde; 297 - 304 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Bu kağıtta basımıza gelecek 2 olasılık var çok aşırı düşüş olması tarihsel davranısına aykırı bu yüzden 1 bezdim Allah b....o versin cık artık 2 u..an kısmete bak ben sattım uçtu)))

2.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    Bu kağıtta basımıza gelecek 2 olasılık var çok aşırı düşüş olması tarihsel davranısına aykırı bu yüzden 1 bezdim Allah b....o versin cık artık 2 u..an kısmete bak ben sattım uçtu)))

Haha çok güzel.
    Ama bende,
    3- lem dibine kadar uzuncuyum kim kimi gömerse diyorum hadi hodri meydan .....
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

3. baba tarafı zenci diyorsun yani ))

4. https://www.isyatirim.com.tr/tr-tr/a...px?hisse=BUCIM

bu zamazingo şirket 2008 beri bedelsiz vermeyip hep 0.10 ile 15 kuruş temettü vermiş yani milleti uyutmuş ...?
    len tarman yatacak yerin varmı senin millete kan kusturmusun,,bir kerede bırak hisseyi baskılamadanda gerçek degerine gittsin mezaramı götürecek zaten bir ayagın çukurda digeride girerse senin mirası çocuklar satıp satıp yerler..
    ZIR-DELİ Y.T.D

5. gecende bunla ilgili yazmıştım ced olumsuz cıksa ve yeni yatırım yapmasa kasadaki parayı ne yapacak ?.temettü vermiyorsa bedelsiz vermesi lazım ama referandum öncesi bölgeden ced e itiraz gelsede görmeden geçmesi için siyasi olarak oy kaybını göze alamayacağı için referandumu bekliyor diye dusunuyorum

6. yahu gerçi bedelsizde verse bir anlamı yok o zamanda hissenin fiyatı düşecek yine bir artı yok ya neyse sağlam bi hoca bulalım uflesin kâğıdı )) sonuçta alternatifleride düşünmemiz lazım ))

7.  Alıntı Originally Posted by beşiktAŞK Yazıyı Oku
    yahu gerçi bedelsizde verse bir anlamı yok o zamanda hissenin fiyatı düşecek yine bir artı yok ya neyse sağlam bi hoca bulalım uflesin kâğıdı )) sonuçta alternatifleride düşünmemiz lazım ))
    Alternatif turp,
    Pazarda tezgah kurup bilanço-kar-sigorta bedeli
    Fazla değil 3 kalem yazsam söylesem birazda abiler ablalar diye bağırsam 15 den satarım))

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 38/790 İlkİlk ... 2836373839404888138538 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •