Sayfa 391/791 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491 ... SonSon
Arama sonucu : 6327 madde; 3,121 - 3,128 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Horoz ölür gözü çöplükte kalır misali madem hisseni sattın gittin hisse ile ilgili beklentilerden veya hissede olayların hedefleri seni ilgilendirmez. Borsada bir tabir vardır beklentiler alınır, gerçekler satılır. Bilanço hareketini yapmayabilir önemli değil, bilanço güzel gelsin hareket yapmasada olur ama eninde sununda hakkettiği değere ulaşacaktır. Benim beklentilerim artarak devam ediyor.

''Yatırım tavsiyesi değildir.''
    Boş boş konuşma tabela ya bak... İT davranış biçimini çocuklarına vasiyet etmiş. Bekle sen ulaşacak hak ettiği yere umarım sıpalarından daha genç bir arkadaşsındır

2.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Boş boş konuşma tabela ya bak... İT davranış biçimini çocuklarına vasiyet etmiş. Bekle sen ulaşacak hak ettiği yere umarım sıpalarından daha genç bir arkadaşsındır
    Haticeye değil neticeye bakacaksın ben bu günleri ön görerek aldım onun için şuanki fiyatlar umurumda değil en büyük pişmanlığım bu fiyatlardan alacak imkanımın olamaması madem hisseni sattın git aldığın hissenin formuna düşüncelerini orada paylaş, kendi hissene yoğunlaş bizi düşünme, bizim için kendini üzüp heba etme biz halimizden memnunuz.

Bu başlığı şu anda 21 kişi okumaktadır. (7 üye ve 14 ziyaretçi)

Kurtuluş48, AYDAN NAZLI, ayyıldıx, hasan polat, sulzer, Tentirdiyot, whiningman

3.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Haticeye değil neticeye bakacaksın ben bu günleri ön görerek aldım onun için şuanki fiyatlar umurumda değil en büyük pişmanlığım bu fiyatlardan alacak imkanımın olamaması madem hisseni sattın git aldığın hissenin formuna düşüncelerini orada paylaş, kendi hissene yoğunlaş bizi düşünme, bizim için kendini üzüp heba etme biz halimizden memnunuz.

Bu başlığı şu anda 21 kişi okumaktadır. (7 üye ve 14 ziyaretçi)

Kurtuluş48, AYDAN NAZLI, ayyıldıx, hasan polat, sulzer, Tentirdiyot, whiningman
    Haklısın dahada yazmam buraya. Ben kendi çöplüğüme döneyim. İnşallah kazanırsın

4. büyük ortaklar ve onun yönlendirdikleri spek ve avanileri hep işbaşında olmasından dolayı güçlü yatırımcılar pek hisseye bulaşmıyor ve gelmek isyetenide kovuyorlar..
    neyse 2019 da güzel şeyler olacak diye düşünüyorum o zamanda zaten büyük ortaklar kendileri hisseyi alıp götürecekler..
    pazar kuruldu alıcılar sırada fakat adam tuturmuş ayva çok güzel diyor..
    ZIR-DELİ Y.T.D

5.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Haklısın dahada yazmam buraya. Ben kendi çöplüğüme döneyim. İnşallah kazanırsın
    İnşallah sende kazanırsın

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,446
     Alıntı Originally Posted by sulzer Yazıyı Oku
    son yıllarda gönderdigi en iyi bilanço ve kar..? hayırlı olsun
    roda son taksidi şubat 2019 da ödenecek..
     Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku

Holdingin bilançosu Hayırlı olsun....
    Son yılların en iyi bilançosu patron bekleyin diyor ..tekkeyi bekleyen çorbayı içer misali..
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,922
    fk =4.98
    pddd =1.03
    çok güzel bir rasyo piyasa dengelendiğinde bu fiyatlarda tutamazlar kanımca

Bu lafı çok kullanıyorum ama
    Tek sıkıntı elimizdeki mallar sanırım.şimdilik
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku

Tek sıkıntı elimizdeki mallar sanırım.şimdilik
    Millete bedelli çıktı, kısa dönem çıktı.

Bize 36 ay uzpuzun dönem askerlik çıktı... bea!
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

Sayfa 391/791 İlkİlk ... 291341381389390391392393401441491 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •