Sayfa 4/790 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 6316 madde; 25 - 32 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

?...............
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

2. sık sipek sık pırtlayacagın zaman da gelecek benim için hava hoş önümüz bahar kış bitti sayılır ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

3. Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

4. Net Dönem Kârı 74.541.904,00

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118
    1000 lot hisseye 150.tl.cık da temettu lütfetmişler.
    Harca harca bitmez. Mübareklerin parası da ne kadar kıymetlıymiş böyle hisseyi sıktıkları gibi
    temettuyu de gıdım gıdım vermişler. Hayırlı olsun. / ytd

6. zaten bu kağıdın ucup gitmemesinin sebebi temettu dağıtıyordaaaaa alan aldığını anlamıyor. yabancı fonlar bu yuzden yuklenmiyorlar kağıda hep acıkladığı karlar böyle ama kasada tutuyor parayı. muhtemelen kapasite artırımı için yapılacak masraflar için saklıyorlar. yarın bakalım nasıl bir acılıs yapacak ? daha bunun ced onayıda var ağamız nasıl bir oyun planı dusunuyor 13 14 saat sonra öğreniriz nasıl olsa ama en azından .......... neyse yahu rakam vermeyelim sonra bırak artmayı bide duser asağı ))))
    hakkımızda hayırlı olsun ne diyelim

BUCİM;
    HİSSE 2015 BİLANÇOSUNA GÖRE 2016 ‘YILINDA KARINI %70 ‘E YAKIN ARTTIRDI.ÖZSERMAYE %20 SATIŞLARDA %15 ARTTI GEÇEN SENEYE GÖRE SATIŞ MALİYETLERİNİ DE DÜŞÜRMEYİ BAŞARDI.2016’da 2015’e göre BRÜT KARDADA %20 YAKIN BİR ARTIŞ GÖRÜLDÜ.UZUN VADELİ BORÇLARDA BİR MİKTAR AZALMA , KISA VADELİ BORÇLARDA DA BİR MİKTAR ARTMA GÖRÜLDÜ AMA BU BU TARZ ŞÜRKETLER İÇİN DENGLERİ BOZMADIĞI SÜRECE NORMALDIR.DURAN VARLIKLAR %10 ARTIŞ GÖSTERDİR.ÖZELLİKLE SEKTÖRDE DÜŞMELELER YAŞANIRKEN BUCİM’DE SATIŞLARIN ARTMASINI OLUMLU BULUYORUM.ESAS FALİYET KARININ GEÇEN SENEYE GÖRE %50 ARTMASI DİĞER ÇİMENTOLARIN ÖNÜNE GEÇİREBİLİR ESAS FALİYETLER ÖNEMLİDİR.FK:8,89 PD/DD Sİ 1,67 DÜŞTÜ â€“TEMETTÜ VERİMLİLİĞİ:1,92
    @Ekoocean_Bilanço.Adem AYAN

Sayfa 4/790 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •