Sayfa 492/790 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon
Arama sonucu : 6317 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Ulen kerata az daha zorlasan heidi diyecekmişim. İlahi visitor öyle abuk subuk toplantılar yapılsa dahi bunların büyüklük itibari ile yani tarmanın yedi sülalesi toplansa, toplandıkları kapının önünde simit bile sattırmazlar adama ... ah yavru kuşum ahhh
    Murat Tarman bu aralar almanyanın heidelberg şehrinde dolaşıyor, neden acaba?

2. Babasının kötülükten duracak kalbine pil arıyordur. Yakında bulursa bir 10 yıl daha sıçtı ağzımıza demek

3. Genel Müdür Nemli 2019 ikinci yarıda toparlanma bekliyoruz, 2019 için yeni bir üretim planlamasına gittik demiş bayilere
    yazdıklarım hiç bir surette yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by visitor Yazıyı Oku
    Murat Tarman bu aralar almanyanın heidelberg şehrinde dolaşıyor, neden acaba?
    babasının rahatsızlıgı ile birlikte görüşmelerde yapabilir..? İ.T yetkilerini ogluna vermiş öyle bir duyum var..

Alıntı Originally Posted by Feridun_Bitir Yazıyı Oku
    önemli bir noktaya deginmisiniz

Alıntı Originally Posted by Derman baba Yazıyı Oku
    Genel Müdür Nemli 2019 ikinci yarıda toparlanma bekliyoruz, 2019 için yeni bir üretim planlamasına gittik demiş bayilere
    bakalım bizde beklenti içindeyiz..
    ZIR-DELİ Y.T.D

5. Kime ne yetki verdi bilmem ama bugün itibari ile kendisine bir cephede daha savaş açtım. Çok ısrar etti o grafiği oralara vererek o malı da bir daha sittin sene rüyasında görür tıpkı diğer yerlerde olduğu gibi.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Butun pozsiyonlarim nakitte ve KV alim yapmayi dusunmuyorum

7.  Alıntı Originally Posted by ayay0606 Yazıyı Oku
    Butun pozsiyonlarim nakitte ve KV alim yapmayi dusunmuyorum
    İ.T hasta yatagında spek tlf etmiştir bir minik yatırımcıyı daha döktük : duyunca gözleri parlar
    timsahın gözyaşları..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 492/790 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •