Special Days Image
Sayfa 503/790 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 6313 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,413
    Bu yönetime insan muamelesi yapmıycan genel kurulda konuşan arkadaştan Allah razı olsun bizleri görmelerini ve onların gözüne soka soka durumu anlatmış gerikirse hukuk yolu açık it ve Gökçene duyurulur..artık bu hissede yapılanları bilmeyen kalmadı şeref yoksunları...

2.  Alıntı Originally Posted by Hasanoğlan Yazıyı Oku
    Pamuk işi çözer inşallah
    vasiyeti var oğluna asla satma, sağmaya devam temettüleri hepinize bakar diye.
    1 ton pamukta koysan nafile.

3.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    vasiyeti var oğluna asla satma, sağmaya devam temettüleri hepinize bakar diye.
    1 ton pamukta koysan nafile.
    soracaklar yanında getirdin, hisse senedi getirdim diyecek, iyi diyecekler cehennemin sıcağı azalmıştı şimdi bunlarla iyicene yanarsın.

4.  Alıntı Originally Posted by burhangirgin Yazıyı Oku
    soracaklar yanında getirdin, hisse senedi getirdim diyecek, iyi diyecekler cehennemin sıcağı azalmıştı şimdi bunlarla iyicene yanarsın.
    şaka bir tarafa mehmet d.... abimiz bunun küçük ev aletleri sahibi olan oğlu Murat ile samimi, gerçekten babası asla satmayin bunun temettüleri ile çocuklariniza bakarsınız işleriniz bozulursa bucim size yine bakar diye defalarca tembih etmiş. o yuzden ölür felan diye heves etmeyin boşuna

5. son kurşunumu olası 4,1x için saklıyorum. düşerse de alır kapatırım ekranı. haydi bakalım tarman efendi. ben daha gencim, beklerim. zaman ile sıkıntısı olan sensin ben değil bu fiyatlarda durduğu sürece de diğer hisselerde çıktığım her nakit için bucim alıcam.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

6. https://www.borsagundem.com/haber/do...-yanit/1400639

kıssaca diyorki ..?
    bizi yönetenlerin söyledikleri degil ABD başkanının iki dudagı arasında diyor tercümesi..?
    damadın açıklamalarından iki konu ön plana çıkıyor..
    1. bankalara sermaye artırımında bulunun durumunuzu korumaya çalışın diyor yani bedelli..
    2. kıdem tazminatı ve bes çalışan kesimi ilgilendiren çok önemli bir konu..
    bes deyince aklıma bir bundan 35 yıl önceki bir durum geldi ..?
    abim bizim ilk yegen doldugunda o zamanlarda bir sigorta çalışanı büroya geldi bunu anlatmaya başladı 10 yıl veya 20 yıl diye..
    birde örnek verdi 10 yıl pirim yatırsanız ve her yıl %10 artırırsanız on yıl sonunda çocuk 10 yaşına geldiginde 500 tl para alacaktı güzel öneri kulaga hoş geliyordu okey verdi .. o zaman dedimki abi ya on yıl sonra bu 500 tl ne duruma düşecek bir hesapladınmı dedim oda gülerek ya herhalde bir simit parasına düşmez dedi ve hep beraber güldük..
    10 yıl sonra birzamanlar bizi güldüren olay bir simit parasına den geldi..?
    bence çalışanın tasaruf edecek durumu yok cep delik fakat güzelim ülkem tasaruf yapmak zorunda çok dogru fakat tasaruf yapması gerekenler degilde yapamayacak durumda olan vatandaşa tasaruf deniyor..?
    vatandaşın %74 bankalara borçlu ..bir şekilde borçlanmış ev veya araba veya başka bir ihtiyacı için kredi almış ..
    işsiz kalınca şimdi evde gidiyor arabada kıssaca vatandaşa deniyorki pammuk eller cebe..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

7. SPK, Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası'nın 350 milyon lira değerindeki bedelli sermaye artırımı başvurusuna olumlu yanıt verdi
    Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası'nın (KLNMA) bedelli sermaye artırımı başvurusunu onayladı.

SPK haftalık bülteninde yer alan bilgilere göre onayın ardından, mevcut sermayesi 500.000.000 TL olan banka, sermayesini halka arz yöntemiyle 350.000.000 TL artırarak 850.000.000 TL'ye çıkaracak.

haydi kolay gele
    ZIR-DELİ Y.T.D

8. BUCIM,e gelince 2019 sonuna kadar hisseyi elimde tutacagım şayet o zamana kadar beklentilerim ilgili açıklamalar gelmez ise bu hisse ile ilgim kalmayacaktır..illaki birinin ölmesi üzerine kurulacak kazanç bana uymaz ..
    şirket hissesinin degeri iştirakleri çıkınca ortada hisse diye bir durum yok kıssaca iştirakleri BUCIM,den daha degerli ..
    böyle bir hissede bekliyoruz ..?

https://invst.ly/aiyqo

https://invst.ly/aiyro
    Son düzenleme : sulzer; 12-04-2019 saat: 11:18.
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 503/790 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •