Sayfa 505/790 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon
Arama sonucu : 6314 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

Hadi gene iyisiniz eski gözdeme dondum...azar azar almaya başladım...hissettirmeden 😎 bist in en ucuz hisselerinden...cimsa takildim biraz aslında o patron riski olmadigi icin daha guzel ama yabanci satisi cok orada...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,415
     Alıntı Originally Posted by ayay0606 Yazıyı Oku
    Hadi gene iyisiniz eski gözdeme dondum...azar azar almaya başladım...hissettirmeden bist in en ucuz hisselerinden...cimsa takildim biraz aslında o patron riski olmadigi icin daha guzel ama yabanci satisi cok orada...
    Seni bekliyorduk gözlerimiz yolda kaldı..

3.  Alıntı Originally Posted by ayay0606 Yazıyı Oku
    Hadi gene iyisiniz eski gözdeme dondum...azar azar almaya başladım...hissettirmeden �� bist in en ucuz hisselerinden...cimsa takildim biraz aslında o patron riski olmadigi icin daha guzel ama yabanci satisi cok orada...
    halaya 9.arıyorduk gel gel aman eksik kalma

😂😂😂 ya benim bu hissede anlamadigim bir husus var....takip edebilen bana yazabilirse sevinirim...surekli borsa da islem goren tipe donusen hisse haberi dusuyor...surekli ortaklar pay satiyor.neden???

5.  Alıntı Originally Posted by ayay0606 Yazıyı Oku
    ������ ya benim bu hissede anlamadigim bir husus var....takip edebilen bana yazabilirse sevinirim...surekli borsa da islem goren tipe donusen hisse haberi dusuyor...surekli ortaklar pay satiyor.neden???
    satıp satmadığı belli değil sadece borsada işlem görebilecek statüye kaydediliyor.

Ben de onu diyorum surekli kote edilen patron payi var tahtada...surekli ama....ne kadari sarildi ne kadar satilacak pay var biri hesap ederse iyi olur...ben eriniyorum kap a bakmaya.

7.  Alıntı Originally Posted by ayay0606 Yazıyı Oku
    Ben de onu diyorum surekli kote edilen patron payi var tahtada...surekli ama....ne kadari sarildi ne kadar satilacak pay var biri hesap ederse iyi olur...ben eriniyorum kap a bakmaya.
    Zamanında aynı durum batıçimentoda yapmışlardı.Orda epey satmak istiyorum diye kote etmişlerdi, sonra iki katına çıkmıştı.Buralardan satmak mı.Asla.Bu kadar kara karşı uçmayı bırak,yükselmeyi bırak.Yerin dibine giriyor.Y.T.D.

ortaklar arada yazıyorum. değişen bir şey yok anladığım.

Sayfa 505/790 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •