Sayfa 54/790 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon
Arama sonucu : 6317 madde; 425 - 432 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,433
    Bu durumun üstüne Daha çekap yapılacak.....

2.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    brisa ile ilgileniiyormusunuz bilmiyorum ama çok güzel bir tobosu var sanki
    Hedef bucim ile 20-27 arası. O sene bu sene inşallah. Daha sonrasında Brisasüper hisse. Ciddi yatırım yapıyorlar.

3.  Alıntı Originally Posted by omer Yazıyı Oku
    Hedef bucim ile 20-27 arası. O sene bu sene inşallah. Daha sonrasında Brisasüper hisse. Ciddi yatırım yapıyorlar.
    o dediğin rakamın önünde birşey var virgüllemi ayırdın yoksa 20 düzmü diyorsun ağzın ne diyor allah derim
    yoksa sen pgsustaki ömermisin
    ytd deli saçmasıdır

4.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    o dediğin rakamın önünde birşey var virgüllemi ayırdın yoksa 20 düzmü diyorsun ağzın ne diyor allah derim
    yoksa sen pgsustaki ömermisin
    Net 25.12 hedefim var, 18-20 leri görünce nasıl çıkmayacağın diye düşünüyorum
    , Bursa'da yaşıyorum ve bucimin sahip olduğu arazi ve diğer gayrimenkulleri duydukça dudağım uçukluyor. Hala benim bile bilmediğim neleri var. Eski dandik fabrikasından yaptığı kar ortada, yenisi ile 2 kat artıp 3 katına çıkacak neredeyse. Onu bırak, kesin olmamakla birlikte bir de eski fabrika yerini yıkıp konut işyeri projesi vs olursa, inşaat şirketin var betonun var, eski fabrikayı yenileyeceğiz işine hiç girmesinler artık şehir içi kaldı ced çıkmaz ekmeklere yağ sürülür. Sadece cemtası yeniden kurmaya kalk 800 milyon - 1 milyar. Liman ciddi bir güç vs vs..

Hepsini geç, cemtas müdürü bucim müdürü Fransız elin Fransız'ı niye gelsin. Bursa'da başka Fransız müdürü olan Renault var o da Fransızların. Satılacak! Belki o bu sene olmayabilir siyasi ayak önemli çünkü, ülke süt liman olsa ona daha olumlu konuşurdum şimdilik görünen köy kesinlik yok.

Not: her hisse nekadar patron hissesi olursa olsun nekadar baskılanırsa baskılansın 10 senede bir kendisini gösterir, değerini bulur. Mızraklar sığmaz batar bitarafa

Pegasus bilmem etmem, he fikrimi sorarsanız bence uzak durulmalı.
    Yani o kişi değilim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Bir de söylemeden geçmiyim yanlış anlaşılmasın çok bilmiş de değilim bunların hepsi tamamen kendi uydurmasyon hayal ürünlerim yatırım tavsiyesi olarak almayınn

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. kardeş değil 20 10 bile olamaz bu hisse.ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118
     Alıntı Originally Posted by baran6734 Yazıyı Oku
    kardeş değil 20 10 bile olamaz bu hisse.ytd
    Nedenı sanırım olgunlaşmaya bırakmadıklarındandır.
    Hep ham kalsın istiyor birileri. /ytd.

8. Son dökmelerde şu an.
    Almak, satmak ,tutmak herkesin kendini bağlar o kaddarr...(ytd değil şahsi fikirlerimdir.)

Sayfa 54/790 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •