Sayfa 592/789 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon
Arama sonucu : 6307 madde; 4,729 - 4,736 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

Teşekkürler. Ekleme yaptım biraz daha. Batarsam it ile batarim.
     Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Hoş geldin, belki de tam zamanında geldin. Bekleme salonunda yüzü gözü örümcek ağı tutan amcaların yanına ilişiver ))
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Hoş geldin, belki de tam zamanında geldin. Bekleme salonunda yüzü gözü örümcek ağı tutan amcaların yanına ilişiver ))

güzel bir benzetme olmuş sıkılıyorduk zaten yanımızda boş koltuklar çok :
    ZIR-DELİ Y.T.D

3.  Alıntı Originally Posted by mf2hd Yazıyı Oku
    Teşekkürler. Ekleme yaptım biraz daha. Batarsam it ile batarim.

İT i adam yerine koydugunuz icin size ne kadar tesekkur etse azdır. Bana kalsa Çin'de ve bazı Güneydoğu Asya ülkelerinde köpek eti, yüzyıllardır yiyecek olarak tüketiliyor. İnan elimd eimkan olsa oraya gönderirim

4. Roda liman diğer %50 hisssisi kime ait?

Çok bilgilisiniz tebrik ediyorum sizi. Genel kültür konusunda sizin paylasimlarinizi merakla takip edeceğim.
     Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    İT i adam yerine koydugunuz icin size ne kadar tesekkur etse azdır. Bana kalsa Çin'de ve bazı Güneydoğu Asya ülkelerinde köpek eti, yüzyıllardır yiyecek olarak tüketiliyor. İnan elimd eimkan olsa oraya gönderirim

6. bir hisse ancak bu kadar sıkıcı olabilir : yaşlanmış ahı gitmiş vahı kalmış misali : nede olsa beton laftan anlamaz ..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

7. Uzunca bir zamandır yazmıyordum. 4.7x te iken kendimce çizdiğim grafikte 4.14 bana göre dipti onu ifade etmeye çalışmıştım ama yerden yere vuruldum. Neyse 3.54 gördü ama nakit ayıramadığım için kaçırdım 3.98 den alabildim.

Bu kadar sert bir çıkış beklemiyordum açıkçası ama şimdi düzeltme yapması için dua eder durumdayım. Satmaya kıyamıyorum almaya alamıyorum.

Şunu söyleyeyim grafik şuan atamıyorum ama sonu çok güzel bitecek. Tek sorun düzeltmeyi nerede yapacağı.

Sulzer abi bir hedef vermişti zamanında. O zamanlar hedef çok uçuk gelmişti açıkçası ancak hemen hemen o fiyatlara bir hedefim var. Ufak al-satlar yapıyordum ama bu fiyattan kusura bakmasın satmam aldığım her hisse benim geleceğim.

Bu arada sulzer abi zamanı tam hatırlayamasam da 2-3 ay önce bir grafik atmıştın o hatalı. Pc ye oturduğum zaman doğru grafiği atmaya çalışırım.

Kalın sağlıcakla.

Herkese bol kazançlar dilerim.

8.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    Uzunca bir zamandır yazmıyordum. 4.7x te iken kendimce çizdiğim grafikte 4.14 bana göre dipti onu ifade etmeye çalışmıştım ama yerden yere vuruldum. Neyse 3.54 gördü ama nakit ayıramadığım için kaçırdım 3.98 den alabildim.

Bu kadar sert bir çıkış beklemiyordum açıkçası ama şimdi düzeltme yapması için dua eder durumdayım. Satmaya kıyamıyorum almaya alamıyorum.

Şunu söyleyeyim grafik şuan atamıyorum ama sonu çok güzel bitecek. Tek sorun düzeltmeyi nerede yapacağı.

Sulzer abi bir hedef vermişti zamanında. O zamanlar hedef çok uçuk gelmişti açıkçası ancak hemen hemen o fiyatlara bir hedefim var. Ufak al-satlar yapıyordum ama bu fiyattan kusura bakmasın satmam aldığım her hisse benim geleceğim.

Bu arada sulzer abi zamanı tam hatırlayamasam da 2-3 ay önce bir grafik atmıştın o hatalı. Pc ye oturduğum zaman doğru grafiği atmaya çalışırım.

Kalın sağlıcakla.

Herkese bol kazançlar dilerim.
    https://invst.ly/po9i6

siz düzeltme bekliyorsunuz saygı duyarım..
    ben aylıkta mumların daha büyük olacagını bekliyorum .. 31 ocak,a kadar 7.xx üzerine atması gerekiyor..?
    tabii burda İ.T unutmamak lazım onunda istemesi ve spek yol vermesi lazım ..?

elimdeki diger hisse krstl çok daha iyi yol alıyor..0.88 tl den almıştım ..
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 592/789 İlkİlk ... 92492542582590591592593594602642692 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •