Sayfa 6/791 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 6325 madde; 41 - 48 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. aynı Anadolu yatırım glyho için nötr vermiş. )) ordan anlayın adamların elinde mal olduğunda dandik kağıda bile negatif kalamadığını ahhh ahhh el vicdan

2. vayy be bildiğin kamera sakası bu ya ))) bir beni cimdiklesin

3. İyi ki kâr etmiş.. etmese ne olacaktı halimiz

4. Ah be tarman dede nasıl bir kurtsun varya sibiryada bile yok senin turunden % 50 kar yap bide dus hadi desenki zaten cok primliydi oda yok 5 dakkada 100 bin lot al sat hesaplarda ayarlama çekiliyor belli ama böyle hinlik en ktipyoz kağıtta görmedim be buyuk senaryo tebrik ederim

5. tarıman ın olduğu yerde ot mu biter, ********in kime faydası olmuş kan icici soysuz.

6. Borsa boyle bişey işte akenerjı sermayesi kadar zarar yazmış bugun %1 artıda

7.  Alıntı Originally Posted by burhangirgin Yazıyı Oku
    tarıman ın olduğu yerde ot mu biter, ********in kime faydası olmuş kan icici soysuz.
    ortak 28 mart daki toplantıya gidersin artık ,,biraz kalayla şu tarman veyönetimini..
    ZIR-DELİ Y.T.D

8. onu bunu bilmem hin cin ne olursa olsun o fincan dan kahve içilecekkkk o kaaaa yahu bakıyorum ekrana gözüme inanamıyorum günlük yaptığı işlemi 20 dakkada yapıyor,(yani hadi deki biri satıyor ama demekki biride alıyor) ustune bide % 2 düşüyor ama kar % 50 artmış euronews da NOCOMMENT diye 1 dakikalık program var ona benzedi bu iş iyice ))

Sayfa 6/791 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •