Sayfa 614/790 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon
Arama sonucu : 6316 madde; 4,905 - 4,912 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

1. Piyasanın en çok düşen çimento şirketi bu. İnsan bu günde bari kağıdına sahip çıkar yahu. Her türlü olumsuzluk fırsat bunlar için.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,428
    İT ve Gökçen iş başından uzaklaştırmalı varlık fonu bucime el koymalıdır.

3. Roda limanının %50 Bucim de, diğer %50 hissesi kime ait? Patronlara aitse, bedelliden sonra Roda nın kalan%50 hissesini de Bucim e satıp, bedelliden gelen nakiti kendilerine aktarma marifeti olabilir belki. Ve bucim tekrar finans borc içinde yola devam edecek!

bedellilerden sonra kendilerine ait varlıkları halka açık şirketlere satıp nakitleri kendilerine aktarna patronların sıklıkla yaptığı işler. Bucim de böyle olacak diye bir sey yok. Düşünülen bir olasılık sadece.

4.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Roda limanının %50 Bucim de, diğer %50 hissesi kime ait? Patronlara aitse, bedelliden sonra Roda nın kalan%50 hissesini de Bucim e satıp, bedelliden gelen nakiti kendilerine aktarma marifeti olabilir belki. Ve bucim tekrar finans borc içinde yola devam edecek!

bedellilerden sonra kendilerine ait varlıkları halka açık şirketlere satıp nakitleri kendilerine aktarna patronların sıklıkla yaptığı işler. Bucim de böyle olacak diye bir sey yok. Düşünülen bir olasılık sadece.
    Roda Limanı'nın %50'si Dora A.Ş'ye ait.Patronların Roda'da direkt kendi payları yok.
    Virüs sebebiyle agresif düşen dünya piyasalarının BİST üzerindeki etkileri ve İdlip meselesiyle çöken borsada patronların da BUCİM senet fiyatını elbet düşürebildikleri kadar düşürmeleri doğaldır.Zira bölünme öncesi ve sonrası yatırımcının eline epeyice mal verdiler.
    Elimde hiçbir kanıt yok.Ancak,bu hareketlerin olumlu bir beklentiye gebe olduğu düşüncemi hala muhafaza ediyorum.Zira bu devran böyle karsızlıkla dönmez.Bunca yatırım resmen orada atıl vaziyette duruyor.Bu durum sürdürülemez.Bu uyanık profesyonellerin kafalarında mutlaka bir plan olmalı.

5. Kaç gündür paylaşmaya fırsatım olmadı Bizim Genel müdür 28 Şubat tarihli Dünya Gazetesindeki röportajında ilk defa olumlu bir şeyler söyledi oda arada kaynayıp gitmesin

Bursa Çimento Genel Müdürü Osman Nemli, iç pazardaki daralma nedeniyle sektörün ihracata yöneldiğini söyledi. Nemli, Bursa Çimento olarak yeni pazarların da etkisiyle ihracat oranlarını yüzde 10'un üzerine taşıyacaklarını kaydetti.

https://www.dunya.com/sirketler/ic-p...-haberi-463714

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''

6.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Kaç gündür paylaşmaya fırsatım olmadı Bizim Genel müdür 28 Şubat tarihli Dünya Gazetesindeki röportajında ilk defa olumlu bir şeyler söyledi oda arada kaynayıp gitmesin

Bursa Çimento Genel Müdürü Osman Nemli, iç pazardaki daralma nedeniyle sektörün ihracata yöneldiğini söyledi. Nemli, Bursa Çimento olarak yeni pazarların da etkisiyle ihracat oranlarını yüzde 10'un üzerine taşıyacaklarını kaydetti.

https://www.dunya.com/sirketler/ic-p...-haberi-463714

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''
    Osman Nemli bakterisi bir sana meme vermemişti. bakıyorum sende yutmuşun hapı

7.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Osman Nemli bakterisi bir sana meme vermemişti. bakıyorum sende yutmuşun hapı
    Galiba sen benim ne demek istediğimi anlamamışsın geriye dönük Genel müdürün dedikleri ile kıyaslasaydın o zaman anlardın birilerinin ne dediği benim için önemli değil kimsenin lafına göre bu hisseyi almadım, kimsenin lafına görede satmayacağım 4 yıl önce 6,88 fiyattan almaya başladım maliyet düşürmeme rağmen halen zarardayım fiyat ne olursa olsun benim için önemli değil keşke imkanım olsa'da biraz daha alabilsem hedef fiyatım patronun satış fiyatının % 50 fazlası

8. İnsafsız pislikler. Sizi Allah ıslah etsin. Her türlü numara sizde . Küçük yatırımcının üç kuruşunu da alana kadar oyuna devam. Alın hepsi sizin olsun. Yarın hakkın divanında görüşürüz. Kanun nizam hep sizin yanınızda bize de Allah'a sığınmak kalmış sağlık olsun. Rabbim her iki cihanda da huzur vermesin siz ve sizin gibilere, kalanlara sabırlar diliyorum.

Sayfa 614/790 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •