Sayfa 615/790 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon
Arama sonucu : 6316 madde; 4,913 - 4,920 arası.

Konu: BUCIM - Bursa Çimento

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,324
    Bir bedelli soygunu daha,bedelli bitimi ile hiç prim yapmayan kağıt !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,426
    Bir an önce bu şirkete el koyun İT ve Gökçen den kurtarın milleti soyuyorlar. Bunlar iş adamı falan değil resmen hırsız.

3.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Bir an önce bu şirkete el koyun İT ve Gökçen den kurtarın milleti soyuyorlar. Bunlar iş adamı falan değil resmen hırsız.
    Türkiye de iş adamı olmanın kuralı hırsız olmaktır. Kimseyi tenzi etmiyorum. İş adamı = Hırsız dır. yüklenme İsmail abimize 15 yıldır yaptığını yapıyor hemde alenen. Kendineşunu sorabilirsin neden takıldım bu adamın arkasına ? keşke İT yi ve hiseyi girmeden daha iyi analiz etseydim felan diye hayıflan. Yada gücün varsa bağdaş kurup otur İT abinin desturu ile kalkarsın. Destursuz bağa girilmez, gireni sopa ile kovarlar

4. suriye, corona,bedelli ve İ.T ...?
    BUCIM ne yapsın ********in elinde degersiz atıl durumda :
    ZIR-DELİ Y.T.D

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,426
     Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Türkiye de iş adamı olmanın kuralı hırsız olmaktır. Kimseyi tenzi etmiyorum. İş adamı = Hırsız dır. yüklenme İsmail abimize 15 yıldır yaptığını yapıyor hemde alenen. Kendineşunu sorabilirsin neden takıldım bu adamın arkasına ? keşke İT yi ve hiseyi girmeden daha iyi analiz etseydim felan diye hayıflan. Yada gücün varsa bağdaş kurup otur İT abinin desturu ile kalkarsın. Destursuz bağa girilmez, gireni sopa ile kovarlar
    Hırsız bir gün yaptıklarından dolayı tutuklanır.ve gerisi çorap söküğü gibi gelir bir bakmış kıçında don kalmamış .o zaman senin gibi avukatlara ihtiyacı olur..

6.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Hırsız bir gün yaptıklarından dolayı tutuklanır.ve gerisi çorap söküğü gibi gelir bir bakmış kıçında don kalmamış .o zaman senin gibi avukatlara ihtiyacı olur..
    Bu memlekette ekmek yada simit çalan tutuklanır. Tutuklanacak olsalardı zaten seninle bu konuşmayı yapmamış olurdum. Uyan turk gencligi gaflet uykusundan UYANNN...!

7.  Alıntı Originally Posted by behzat Yazıyı Oku
    Roda Limanı'nın %50'si Dora A.Ş'ye ait.Patronların Roda'da direkt kendi payları yok.
    Virüs sebebiyle agresif düşen dünya piyasalarının BİST üzerindeki etkileri ve İdlip meselesiyle çöken borsada patronların da BUCİM senet fiyatını elbet düşürebildikleri kadar düşürmeleri doğaldır.Zira bölünme öncesi ve sonrası yatırımcının eline epeyice mal verdiler.
    Elimde hiçbir kanıt yok.Ancak,bu hareketlerin olumlu bir beklentiye gebe olduğu düşüncemi hala muhafaza ediyorum.Zira bu devran böyle karsızlıkla dönmez.Bunca yatırım resmen orada atıl vaziyette duruyor.Bu durum sürdürülemez.Bu uyanık profesyonellerin kafalarında mutlaka bir plan olmalı.
    Bu roda nın%50 sini taraflardan birinin diğerine devretme olasılığı var. Bucim satarsa, iyi bir nakit sağlanır. Bucim alırsa, bu gerekçe ile patron tekrar pamuk eller cebe diye bir bedelli yapabilir.

Sadece sezgisel tahminler

8. adana A,B,C %10 +
    aslan ve bolu %10 +
    bucım % 0.75 + başka ne beklenirki ..?
    ZIR-DELİ Y.T.D

Sayfa 615/790 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz